Споделена история от Тинейджърски

Певица ( Мечта ) от малка
И така това е моята Мечта да стана певица ... НЕ ПОП ФОЛК (ОМГ) ... ИСКАМ тази Мечта която не спирам да я мисля ... пиша песни ... ще се науча да свиря на нещо .. а и да не забравя сигурно сама ще се боря .. родителите даже не се интересуват ... развивам си гласа като пея всеки ден различни песни ( баба преди е пяла ) и аз мога .. но трябва да ме прослушат ... опитвам се да свиря и т.н. ... ако някой може да ми ПОМОГНИ МОЛЯ .. и искам да се издигна да си отмастя на много хора .. класа ми и други ... знам че не съм единсвена но ако знаете какво правеха ... сега съм в друго училище и ми е по добре ... но ще видим до кога ... вече 8 години се занивавам с модерен балер ... но това не е нищо .. ;;((((
ако някой знае : аранжор . текстописци или други ... или някой да ми помогни .. защото трябва да се издигна .. наистина ;((( ... БИХ НАПРАВИЛА ВСИчКО ДА СТАНА ПЕВИЦА ... И СЪМ СИ КАЗАЛА .. ЩЕ НАПИША даже и книга за живота си ... но не всеки се ражда известен ... но ще се опитам и сама да се боря ... ще видим до къде ще стигна ;;; ... просто незнам ... ИСКАМ ДА БЪДА ЩАСТЛИВА ... МАМА ще се съгласи само като някой кажи че ще стана певица .. така каза .. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ... МОЛЯ СЕ !!!

Коментари

51-61 от 61

74.   Абе деца стегнете се това не стово ей така със щракване със пръсти. Всичките ви приятели и близки ви били казвали че пеете много добре какво учаквате да ви кажат. Тоя дисни какво ви вдъхнови всички 10 годишни изведнъж. Понятието да си известен е много глупаво. Искала да отмъсти на класа си. Това не е детска игра. вместо да се оплаквате тук и да чакате пари и слава да ви паднат от небето отидете на уроци по пеене, вокален педагог след като се развиете достатъчно се явете на кастинг най-добре х фактор. Иии само да кажа винаги България ви виновна вие постегнете нещо тук пък после мислете за целия свят. Да си известен не е като по филмите рай има и много лоши черти но сега нямам време да обяснявам. На кратко вземете се в ръце всичко зависи от вас нищо не става ей така... Успех

75.   Аз съм на 11 години и винаги см мечтала да стана певица, случи се когато бях 2 клас сега съм 6 клас и всички казват че ще стана звезда

76.   къде на модерен балет? защото аз тренирах 6 г.?

78.   Аз съм на 12 години научих се да пея на 5 години аз винаги съм мечтала да стана певица ходя на модерни танци от 3 години и само 1 човек каза че се справям дано всички които изкат да станат пивици или певец не се отказваите ще постигнете мечтата си

79.   И аз искам да стана певица, но никой не го интересува затова аз взех нещата в свой ръце след 7-ми клас отедах в чузикално училище и вече ходя и на уроци по пияно също до 7-ми клас ходих на вокална в училище и в часовете по музика доста внимавах. Сега вече съм 9-ти клас не се отказвайте няма значение, че на никой не му дреме за вашите мечти ако вие го искате толкова силно вземете нещата в свойте ръце ;-)

81.   Здравейте, мили деца! Аз съм певица и флейтистка. Завършила съм музикалното училище и консерваторията след това. Целият ми живот е свързан с музиката и нищо друго не е по-силно от нея за мен, освен любовта. Не съм известна, сега ходя по различни договори по чужбина с моя приятел и той е музикант. Пожелавам на всеки да сбъдне тази своя мечта, да обикаля с любимия човек!! Това колкото плюсове, има и много минуси, за това като решим вече да не обикаляме по различните страни, ще се пробвам или в някое реалити предаване тук или някъде в чужбина, за да постигна нещо по-сериозно. Усоех на всички, които искат да се занимават с тази не лесна професия!!!
Съни

84.   Здрасти! Аз съм момиче на 10 години. Аз още от 2годинки започнах да пея, но никой от родителите ми не се интересуваше, защото мислеха че никога няма да стана, но аз вярвам. 2015г. точно 1ден преди празника на училището аз си пях в коридора сама. Наоколо се събраха няколко души и учителките ни. Аз пях. Като свърших песента те ми ракопляскаха. Не го очаквах... Извикаха директора и той ми предложи ако родителите ми приемат да пея пред цялото училище. Аз ги питах но те казаха: "Ще станеш за смях пред цялото училище! " тогава много се разтроих. Няколкло месеца в главата ми беше пълен хаус. Но после се опраеих! Казах си : "Музиката е моя живот, а текста моята история! Няма да се предам! " Но никой не го уважава от семейство ми. Моля помогнете ми! Още от както започнах да говоря се интересувах от музика

86.   Не отмащавай на хората. Следвай мечтите и сърцето си каквито и препиатствиа да имаш.Труди се и ще збъднеш своята мечта.

89.   Аз от малка Си метая да стана Певица Но никой Несе Интересува от моята Мечта затова аз се взех в свой Ръце ще постигнем всичко Ако ние Пожелаем Но трябва да Се стегнем Здравата че да станем певици Аз съм мая И Моята Мечта е Да стана Певица Друго нищо не искам Само Да стане ще Се гордея със Ваз Приятели И Роднини ще знам че стеме Подкрепяли И дори Данесте Били при мене Затова Несе Без Покойте ще стане всичко Само Ако Искаме ние Ако знаем че ще се справим Със Всичко Несе Угорчавайте :) До ваз има Много Хора

90.   Здравей
Имаме една и съща мечта... Искам да съм певица отдавна, но майка ми не вярва в мен изобщо :( Аз ходя на пеене, свиря на пиано. Съветвам те да опиташ със солфеж

91.   Трогната съм от историята ви, при мен пък има приятел на мама който е продуцент и иска да стана певица, но аз искам да стана рапърка в група и търся момичета, които пеят и за тях е всичко, мечта ми е от малка и накрая ми се отвори възможност, аз съм виетнамка, която е родена в България.
Ако някой е готов да полети заедно с мен до Виетнам и да пробием в света на азиатските групи да ми остави контакт. Ще се сприятелим и опознаем и доста работа ни чака.

51-61 от 61