Споделена история от Тинейджърски

Аз на 16, а той на 32
Влюбена съм в мой комшия който е на 32 години, а аз на 16. В началото не се познаваме, а на мен така ми се искаше... с времето и това се случи...запознах се и с баща му в последствие. Tой много ме хареса и ме одобри за сина си. Cлед запознанството с моя възлюбен се разбрахме да излезем на по кафе но това така и не се случи.Б лизо месец по-късно се видяхме и поговорихме .Той беше както винаги мил и добър. Поговорихме си кой как е изкарал нова година и когато стана въпрос за кафето той каза:" Харесвам те, искам да съм с теб, не ми пречи разликата в годините но ми е време да потърся жена с която да създам семейство, а ти си малка за такива неща. Аз искам собствени деца, а ти не моеш да ми дадеш това за съжаление". Почувствах се ужасно, но знаех че е прав. Тогава той каза, че тези дни ще ми се обади да се видим и отново повтори че желае да бъде с мен и сега незнам как да постъпя и дали трябва да си давам напразни надежди, че ще размисли относно женитбата. Моля ви дайте ми съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1.   такава разлика е твърде голяма наистина, все пак ти си още пуберка, а не зряла жена...

2.   Човек не се жени за 2 дни! А ти по-добре не взимай нещата на сериозно с този господин, нищо хубаво няма да излезе. :)

3.   Момиче, не си обърквай животеца !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4.   според мен нямаш шанс чесну ти казвам не се впускай толкова много но е хубаво това че си разбрала че не можеш да му дадеш това което иска

6.   право е момчето,добре че не те е излъгал, но точно във тази връзка ще има много проблеми,ти си дете мислиш за училище докато той е голям работещ мъж,пълнолетен може да ходи на всякъде докато ти не.Или ще е с теб до 10 вечерта и после с друга,докато един ден не видиш че пред блока се играе хоро и че този който го води е твоят човек,

7.   (от авторката) вярно е че разликата е много голяма и го знам това.Oтносно излизането и ходенето това не е проблем за мен... родителите ми са paзбрани хора и ме пускат да излизам достатъчно, не ме ограничават. лошото е, че на него наистина му е време да се жени, а аз не мога да приема това.Боли ме гадно ми е още повече като ми каза, че желае да бъде с мен но обстоятелствата не го позволяват...

8.   Ако ще учиш за висше пробвай да го забравиш, ако мислиш в 12клас да раждаш- поговорете си пак. Това със съседите ми е познато, но аз съм на 16, а той на 24.

9.   абе момиченца какво ви става?За него си просто съседка,позната,или бройка за 1-2 а може и 3.ще го е срам да те покаже пред приятелите си,все пак годините си личат,голям мъж да излиза с дете,я познай после какво може да стане със същия този мъж

11.   Хаха, по-скоро той се е надявал ти да размислиш, затова ти е изсипал тези глупости. :) Какво излезе в крайна сметка, 5 години по-късно имаме ли равносметка? :)

12.   Момиченце, ще те навиe да правите секс ще те мине и ще те зареже помни ми думата . Какво според теб може да иска зрял мъж от една момиче ? Гледай си уроците и не се занимавай с толкова големи мъже има достатъчно момчета на твоята възраст !