Споделена история от Тинейджърски

Питате ме от къде тази всичката омраза?
На 19 години съм момче, никога не съм имал приятели, гадже, не съм се влюбвал, не съм обичал, намразил съм всички. Всички ми се подиграваха и малтретираха като бях малък и за това се записах на фитнес и бокс, и така 3 години вече, сега никой не смее нищо да ми каже или да ми направи, пък и да има късмета, като съм на училище сядам сам, закусвам сам и вървя сам, по собствено желание го правя. Просто всички са ми толкова елементарни и плоски, мислят само за три неща и са лишени от всякаква логика и възпитание.

Питате ме от къде тази всичката омраза? Не знам ,просто не харесвам никой
, всички са ми противни, не ми пука за никой(само за семейството), може би заради психическата травма която ми беше нанесена като малък, може би защото живея в илюзии или съм някакъв 'филмар' , както казва простомислещото мнозинство. Да аз съм уникален, умен, богат, красив, талантлив, а вие сте мишки. Ако питате, щом сте ми толкова противни защо споделям, каквото и да било с вас. Защото нямам с кого да споделя, освен с родителите ми, които си имат достатъчно проблеми ,че да ги занимавам и с моите. Не искам съвети от хора ,които са били "като мен" или от някакви просветители. Искам просто темата ми да бъде прочетена от всички вас. Дори не знам дали темата ми ще бъде одобрена, така че администраторе, модераторе, редакторе или какъв си там, мерси че поне ти я прочете, айде.

Коментари

1.   Верно много си се "филмирал"!!! ;)

2.   Тая история много ме забавлява :Дд

3.   Ти си много заблуден ,а какво ще стане когато скъпото ти семейство някой ден си отиде от този свят?Kакво ще правиш тогава отворко?Само глупости дрънкаш,като не харесваш никoй умри си сам тогава

4.   Социопат?!

5.   "Социопат?! " Всъщност за доста неща човека е прав, но, всяко правило си има изключения, тоест не абсолютно всички са повърхностни, елементарни идиоти, така че, дори и 1-2% на 100% да са хората, които си заслужават, то не трябва да спираме да ги търсим. Авторе, не трябва човек да изпада във прекалени крайности, не е добре, както казах всяко правило си има изключения, търси ги, понеже когато ги намериш ще си щастлив. Ще вкарам още един цитат тук:

"Ти си много заблуден ,а какво ще стане когато скъпото ти семейство някой ден си отиде от този свят?Kакво ще правиш тогава отворко?Само глупости дрънкаш,като не харесваш никoй умри си сам тогава "

Определено няма да е добре човек да си отиде сам от този свят, но не са малко и случаите, когато двама души се събират и те не знаят защо, ей така за спорта, и се женят и деца създават и след няколко годинки става наистина страшно. Мисля че е по-добре човек да изчака подходящият човек. Последно ще кажа че е много тъпо да се чувстваш сам сред "приятели", просто не си заслужават такива приятелства.

6.   Абе шшш.... Ти за къф се мислиш бе ... Мислех, че съм единствен, и аз мисля, много малко по-различно от теб, и имам малко по-различно мение май за всичко от теб .. Ма защо мариш всички. Отровори се за света. Така до къде мислиш, че ще стигнеш ..