Споделена история от Тинейджърски

Излагах го!
Здравейте.. Аз съм момиче на 14 години.. имам си приятел който скоро ще навърши 18години.. На нова година не бяхме заедно защото той си беше с неговата компания и аз с моята... към 12 часа му звъннах да му честитя новата година .. говорехме си по телефона около 10мин накрая той ми затвори защото нещо се е ядосал и си изключи телефона.. Аз бях бясна че точно на този ден не искаше да говори с мен.. Затова реших че нещата няма да останат така... на другия ден си писахме по скайпа и аз го излагах че съм спала с бившия си защото съм била много ядосана.... но не беше така не съм спала с него.. беше там където бях и аз но не съм спала с него даже не сме си говорили.. но казах така на приятеля си защото исках да ревнува ... казах му че много съжелявам и го обичам с цялото си сърце.. той ме разпитва доста време дали ме е боляло дали е бил нежен с мен защото все пак уж ми е било 1ви път.. казах му че много ме е боляло ;( .. той повярва горкия даже ми каза че ще ми просто защото ужасно много ме обича но от 2 дена се държи много странно с мен .. званя му - вдига ми но не говори много все си намира оправдания да ми затвори.. никъв не ме търсии.. ... много съжелявам че го излагах но не искам да му го казвам защото ще си помисли че за всичко съм го лъгала до сега .. така си мисля де.. но не знам .. нямам смелост да му кажа че съм го излъгала .. КАКВО ДА ПРАВЯ?? СЪВЕТИИ МОЛЯ ВИИ ;( много ми е зле...

Коментари

1.   МИЛА ОСПОКОИ СЕ ПО ДОБРЕ НЕ МУ КАЗВАИ , АЗ СЪЩО ГО ИЗЛЪГАХ НО НЯМА ДА МУ КАЖА , И АЗ МУ ЗВЪНЯ НЕ МИ ВДИГА А ПОСЛЕ СЕ ОПРАВДАВА , СПОРЕД МЕН НЕ МИ КАЗВАИ , ЗАЩОТО ДА НЕ СТАНЕ ПО ЛОШО ..

2.   Много, много глупава постъпка...личи си че си на 14...сега ще те зареже заради глупостта ти..дори да му кажеш че си излъгала той никога повече няма да ти вярва, няма да повярва и че не сте се чукали...много глупаво..........

3.   По-добре му кажи ,че си го излагала от колкото да си мисли,че си му изневерила :))

4.   Кажи му истината!

5.   И аз ще те посъветвам да му кажеш истината, пък той ако наистина те обича толкова много, колкото твърдиш, ще ти прости, дори в началото да му е трудничко ;) Успех!

6.   Кажи му истината, поне да си чиста пред съвестта си. Той най-вероятно няма да ти повярва, защото ще си помисли, че се опитваш да замажеш положението. Но е важно да опиташ да си честна с него. Ако трябва, накарай бившия ти да потвърди. Късмет и повече не изглупявай така, нищо не се постига с отмъщения и лъжи.

7.   Вярно... Много си го излагала. Излагаш го и сега, и за да не го излагш повече, той просто ще си тръгне с друга, дето да не го излага. Като се научиш да пишеш, за да се разбира какво искаш да кажеш, ще ти бъде по лесно да не излагаш приятеля си, който може би някъде те очаква. Но това е бъдеще, а сега чети и пиши повечко и си проверявай граматиката, докато я научиш.

8.   кажи ,че си била пияна и ,че не е било така ,че всъщност не си спала с бившия ти а ако той те обича наистина трябва да те разбере ако му кажеш истината !

9.   Глупава постъпка !
Кажи му, че си го излъгала.. а когато дойде време да го направите.. самия той ще го види.. нали трябва да има кръв, а - у.. ;)