Споделена история от Тинейджърски

Ако и това е живот
Здравейте!Аз съм момче на 17г. Идея си нямам от къде да започна.

Преди една година всичко си беше нормално: училище, приятели, момичета и всичко останало. Всичко ми вървеше на 6. Бях се преместил в ново училище където се запознах с много хора и нямах никакви проблеми спрямо това. Просто перфектен живот!

Запознах се с едно момиче почнахме да общуваме(не че нещо се получи, но отчасти в момента изпитвам малко вина за това също). . . до един момент когато ми се струпаха толкова проблеми на главата, че свят да ти се завие. За около 1 месец живота ми стана като някакъв сапунен сериал тип ''Забранена любов'' само без любовта. . Майка ми и баща ми са разведени, а аз живея с майка ми. Един ден момиче на моята възраст ме потърси и започнахме да поддържаме контакт до един момент когато тя ми заяви, че имаме еднакъв баща. Стори ми се много странно, защото все пак сме на еднакви години почти пък и на пръв поглед си е някак си нереално. От тук главно тръгна всичко. Последваха доста караници, които буквално ми запалиха главата. От този момент насам значително се промених-станах по-затворен, изгубих желание на всичко. развалих си взаимоотношенията с някои хора, дори изпуснах едно прекрасно момиче.
Все едно съм в някакъв друг свят, в който ме има само по документи, защото като се гледам от мен нищо не е останало. Не е главно това причината, но не мисля, че е от значение. Просто искам да съм старото ''Аз'', но немога да го постигна. Доста е сложно за обяснение постарах се да го направя възможно най-разбираемо и единственото нещо за което ще ви помоля е някакви съвети!

Коментари

1.   Стегни се докато е време. Не пропилявай живота си като се затвараш в себе си. Така няма да псотигнеш нищо! Изживей живота си пълноценно! Успех!