Споделена история от Тинейджърски

Въпроси относно секса- на 15 съм.
Здравейте всички четящи това отдавна не съм писал тук и има нещо което ме мъчи отвътре. Нормално момче съм на 15. Искам да питам за някой неща за секса.

1-во. Според вас кога трябва да го направя. В смисъл не че ми се отваря възможност през час , но никога не се знае. Още малък ли съм ,защото постоянно мисля за това , просто за секс с момичето по което съм луд. Накратко - малък ли съм за секс.

2-ро . Да кажем ,че не съм и утре ми се отвори възможност. Не бих го направил с всяка , а в интерес на истината бих го направил само с едно момиче (споменатото по горе) И да кажем че стане. Ясно е че трябва да съм с презерватив, но с оребрение или без с лубрикант или без, цветен или най обикновен. Най вероятно ще са Durex, защото съм чувал че са най-качествени. И първият път как секс да правим имам предвид анален или вагинален ? Предполагам че анален се прави без презерватив, а вагинален със, нали така? Да я лижа ли преди "навляза" , защото нямам нищо против това. Ако тя иска да и позволя ли да ми "лапа" ако няма нищо против или тя пожелае? Или просто да си свърша работата???

Пиша тук защото искам първият ми път да е идеален с момичето което наистина обичам , а не да се изложа и да не знам какво да правя.. ?

Предварително Благодаря!!!

Коментари

1.   Абе тъй като ти чета разсъжденията...малък си

2.   малък си :Д

3.   Аууу, това ли е днешната младеж...

4.   Добре де малък съм, но просто отговорете >.<

5.   ей аз съм момиче на 15 и често казано сме малки, макар че всеки ден ми навлизат такива мисли наум. от по-големи младежи знам, че е добре поне 17 да навършиш.. ако си много див май няма да издържиш :D рано е

6.   За кво ти е ? Само проблеми ще станат. Още 2-3 години го карай на ***** (знаеш какво) пък после ще става без много много да му мислиш.

7.   аз съм на 16 и съм момиче . направих го на 15 за пръв път и то с момчето , с което бях година и половина . Лично на мен ми харесва момчето да започне първо с целувки , ласки и тнт. Първият път той искаше да ме лиже , но ме беше срам ... той настоя и от тогава до сега полудявам от удоволствие , защото е страхотно стига да знаеш , какво да правиш там долу .. ако ме разбираш :) Стига ти сам да си готов няма нищо лошо в това да го направиш с нея .. А колкото до това , какво да има първият път .. довери се на момента не мисли от по-рано , защото няма смисъл !

8.   ОМГ не знаех че все още има момчета на 15 които да не са ебали нито една и да не накарат гаджето си да им прави свирки! Внимавай ако е детствена защото като я отваряш много боли ако не внимаваш! Ти наистина я обичаш а момичето е късметлиика с теб!

9.   ОМГ !!! аз съм на 15 и не съм се е**** Трябва ли да ме е срам, че не съм малка к***а ? (с извинение) Маги ^^

11.   на 15 съм момче съм за тва няма възраст ако е девствена бъди по мил и нежен и не я питаи дали може да я лижеш там просто го напражи харесва им и внимавай да не сфършиш вътре в нея ;) стига да си имаш приятелка сиг съм че и тя ще иска

12.   аз съм момиче на 15 и го превих преди няколко седмици и доста ми хареса макар че 1 вия път не ми беше много хубаво но пък се бях наплашила че боли много но не беше така, но можеби ако момчето неми даваше толкова зор изопщо нямаше да го направя защото ме беше срам и страх но просто му имам доверие той беше внимателен с мен но мисля че ти можеби трябва да изчакаш още малко бъди сиг и не го мисли също така не си остройвайте дата или ден защото така ше го мислите мн по добре непринудено :)

13.   Пич не го прави вагинално (може да й доведеш неприятности с развитието). Давай анално, с презерватив!
За въпроса кога... Еми границата е от 15.
Аз лично съм на 15 и го направих! Не беше зле.
Успех!

14.   Чукаи я и вагинално ама не агресивно ее това е мое мнение ^_^

15.   да а аз съм момче на 14 и двамата искаме да го направим с приятелаката ми в началото аз и го предложих но тя не се сългаси преди 2 седмици тя ми предложи но просто няма къде у тях винаги има някой както и у нас.. аа й аз съм внимателен с нея правили сме всичко без секс но просто няма къде и незнам точно как да и го вкарам

16.   като не знаете-не ръчкайте. като пораснете тогава, много неща ще са ви изяснени и дори тогава ще се питате за някои неща как са, как трябва да бъдат и как не трябва. Аз съм на 19 и не съм правил такива неща като вас. Даже като прочетох втория въпрос, видях че сте по-напреднали и от мене. Кога съм чувал за оребрени презервативи, лубриканти и марката Durex? Миналата година може би ми се изясниха тия неща ;) на 18 годин, а вия тука на 15 и ми разсъждавате всеедно сте ми завършилу Пу**ология
Намерете си други занимания, недейте да бързате.
Даже не съм бил обвързан!

22.   Здрасти, аз съм момиче на 15. Направих го за първи път преди около месец. Бях с това момче едва 2 седмици и просто реших, че ще ес него( той беше на 19). Направихме го... болеше ме доста. След 3 дни го правихме отново и пак ме болеше ( може би не бях достатъчно отпусната). Скъсахме на другата седмица. Като цяло не одобрявам осъществяването на сексуален контакт на толкова ранна възраст, но смятам, че зависи от това дали ти самия се чувстваш готов. Знам, че всички ти казват да не мислиш за това... така и трябва. Когато си възбуден няма да мислиш за тези дреболии. Първия ми път беше без презерватив и без лубрикант. Преди няколко дни го правих с брата на моя приятелка, който е на 25. Беше уникално готино и не ме болеше. Отново беше без презерватив. Просто искам да успокоя всички около моята възраст.... хора не се притеснявайте да не объркате нещо, защото няма точна формула. И също така не си мислете, че като го правите на по-лесно възраст сте провал... отдайте се на момента и не съжалявате за нищо. Успех на всички!