Споделена история от Тинейджърски

Има ли вариант?
Здравейте. Аз съм на 17г. след месец правя 18. С класа ми сме решили да отидем на дискотека на 30 юни по повод завършването. Според вас ще ме пуснат ли в дискотеката все пак това е само месец, а и най-вероятно някой от класа ми, който е на 18 ще ми е "придружител". От София съм.
Ясно ми е, че повечето от Вас ще реагират остро и ще ми кажат да си гледам училището, но аз определено си го гледам и успехът ми е отличен. Наистина искам мнение по въпроса.
Знам, че в някои дискотеки става и с пари, но не във всички.
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Нямаш проблем! Ако охраната не те пусне, някой твой приятел ще каже, че с теб.
Но по полека с алкохола, че употребата на алкохол преди 18г. също се наказва.
Но по вероятно да няма проверки.

2.   Няма да стане без да имаш връзки. С моят приятел отидохме до 5 дискотеки в София и той е на 17, а аз на 18 и пробвахме да дадем 200 лева на охраните, за да влезе и никъде не го пуснахме. Накрая отидохме в Харем в студентски град. Там вечер стана много яко, надуват музиката и стана като дискотека с чалга и не проверяват лични карти. Предложи им да отидете там. Когато аз бях на 17 имах връзки смисъл управителя на една дискотека ме харесваше и ме вкарваше пред охраната без проблем. Не биха рискукали теб да се пуснат без да те познават, защото ако дойде полиция има шанс за голяма глоба. Съветвам те или да си намериш чужда лична карта, или да отидете в Харем. Това че те имат 18 нищо не значи пък и с пари не стана вече.

3.   Ако си момиче със сигурност ще те пуснат. Ако си момче ще е малко по-трудно.