Споделена история от Тинейджърски

Чуствам се в депресия
Здравейте,
Предварително благодаря за отделеното от вас време и за съветите ви!
Ще започна със това че съм момиче на 20 години и от 2 години имам връзка със момиче. Тя е прекрасна грижи се за мен по всеки възможен начин, обича ме повече от всичко и е до мен във всеки момент! Връзката ни е просто като приказка със единственият недостатък че е момиче. Тук започва и проблемът ми защото родителите ми започнаха да подозират нещо а те не биха приели за нищо на света тази връзка. Опитват се да ни разделят, държанието им към нея е ужасно а тя не го заслужава. След разговор със майка си тя ми каза че баща ми е почнал да пие зареди тези негови подозрения. Разбирам че на никой родител няма да му е приятно да си мисли нещо такова но все пак имам право да съм щастлива по който начин искам без постоянно някой да ме критикува. Чувствам се в депресия.. Постоянно ми се плаче, имам силни болки в корема и чувствам нещо като буца в гърлото и корема си. И мисля че трябва да избирам родителите си или нея, но не искам да изгубя никой от тях искам нещата да са както бяха преди последната седмица.
Моля ви помогнете.. Дайте ми съвет какво да правя защото понякога си мисля че на всички ще им е по лесно ако ме няма.

Коментари

1.   Много често родителите са проблемът децата им да са нещастни. В никакъв случай не се отказвай от своята приятелка! Смятам, че трябва да бъдем толерантни, всеки има право на щастие, особено след като не застрашава щастието на другите. Тегли една майна на родителите си! Един Истински Родител винаги ще подкрепи своето дете(освен ако не е направило престъпление), но ти не си направила нищо лошо, така че смело напред и бъди позитивна! Не мисли за родителите си, нека да си живеят в своя консервативен свят, ти никога не се отказвай от мечтите си! Повечето може и да те критикуват, но знай, че ако слушаш другите, а не сърцето си, никога няма да си щастлива.
Желая ти успех във връзката!

2.   Сложна ситуация, смяташ ли, че като цяло нямаш влечение към мъжете или.... Нормално е това са ти родители, искат да имаш нормална връзка и семейство един ден. Не знам какво да ти кажа, ако са толкова дълбоки нещата, може би е добре да им кажеш истината, да се изнесеш от вкъщи и да им дадеш време да приемат това положение.

3.   Щом те не избират теб хващай пътя. Един живот живееш и не можеш да тръгнеш по друг път на любовта само заради интересите им. Бягай и се обичай с момичето, ти единствена ще си живееш или с победите, или с провалите. Трябва всички хора веднъж да разберат, че целия товар от взетите решения те сами ще си го носят, одобрението и задоволството на останалите няма на теб да ти донесат удовлетворение, а само лишения, така че бягай към своето щастие. Цял живот ще си с тази сексуалност и в бъдеще пак ще бъдеш сочена.