Споделена история от Тинейджърски

Обараха ме на публично място
Писна ми от факта, че не мога да облека къси панталонки. С кое по-точно заслужих да ме подминават и да ме оглеждат, да ми казват "много си секси"? Лято е, какво ми остава да облека?
Нормално ли е четиринадесет годишно момиче да седи на спирка и да си чака тролея и зад него да минат две момчета, да го хванат за задника и да избягат???

Коментари

1.   :) емм.. не е "нормално", ако имаш предвид възпитание или някакъв морал, но се случва, това е положението. Със сигурност не е приятно, разбирам те, но какво можеш да направиш? Такива момчета има навсякъде, а и да ходиш зачулена цялата, ако са решили да те закачат, пак ще намерят повод. Няма как да промениш поведението на момчетата на тази възраст, а и да ти кажа, и по-големите не винаги са много културни и джентълменски настроени. Обличай си каквото си поискаш и не им обръщай внимание, няма смисъл да се ядосваш за глупости.

2.   Да това е нормално, затова лятото е страхотно, сладки дупета се въртят на всякъде.

3.   Не е, но другия път се постарай да запомниш лицата им и да споделиш това със властите. Ако имаш телефон, направи снимки, който се синхронизират в клауда. Така, дори и да ти отнемат телефона, пак ще имаш материал, който може да послужи в съда.
Все пак, говорим за сексуално посегателство.

7.   В случая не си предприела нищо, но ако се случи пак, (дано не! ), обръщаш се със светлинна скорост и забиваш един шамар на въпросния. Да видим друг път дали ще си позволи такова поведение. И на мен ми е писнало от примитивни индивиди! С кретени се действа така! От думи не разбират!

8.   Радвай се, по-късно вече няма да ти се случва.

10.   Абе хора това е само едно обарване. Не са я хванали и изнасилили. Кви полиции кви 5 лева.

11.   Ще ти се случва още много, аз съм на 21, и съм в Германия в малък град където дори няма толкова емигранти... и знаеш ли постоянно ми се случва -някви дядовци да ме зяпат, коментират и т. н Отвращават ме такива индивиди. Все едно жена не са виждали! Ти си на 14 и сексуалното посегателство към теб е ме само гнусно и педофилско, но и незаконно! Аз, ако съм на теб-само ще се извъртя и такъв ще му отлепя, че звезди ще види. Не се оставяй мъжете да те мачкат и да ти втълпят, че си сексуален обект и нищо друго! Не си, , сладко дупе", а дете на 14 години и ничии ръце нямат работа на задника ти, особено без твое желание!
И аз преди се притеснявах, но вече ми е все тая, кой какво си мисли за мен и за тялото ми. Да гледат, да точат лиги и да си мечтаят... и без това само за това ги бива повечето, , отворени" момчета и мъже. Обикновенно, така жалко се държат отчаяните типове, които не могат нищо да, , забият".

12.   Първо да попитам как някои от коментиращите решиха, че това е педофилско действие, като предполагам момчетата са на 13-15 години с бушуващи хормони? Да, проявата им е просташка, но не е краят на света, какво сте се филмирали? ! На теб, авторке, като ти е било толкова обидно, защо наистина не се обърна и не зашлеви момчето? Сега тук се заоплаквала... Аз съм момиче, мен не са ме обарвали, само са ме закачали, но за сметка на това аз съм шляпвала момче по дупето, както и мои приятелки... ръката ми трябва ли да бъде отрязана за това? !

13.   Друг път ако пак ти се случи се развикай, така, че да привлечеш вниманието на хората около теб и си носи лют спрей. Аз съм на 23, а ми се е случвало да ме заглеждат набори на баща ми. Веднъж пием биричка с мой приятел в заведение и иде негов познат на около 50, почна да ми се сваля. Казвам му, че е възрастен, че си имам приятел тоя пак продължаваше и аз станах си тръгнах.

15.   12 - Да!

16.   10 - Ако утре те хване за заника най-грозния дебел и миришещ индивит на планетата, може би ше ти се промени мнението.
Но ако майка ти, сестра ти или дъщеря ти бъдат обарвани така, пак ли ще е "само обарване"? За лично пространство и достойнство чувал ли си?

17.   Препоръчвам ти да си купиш лютив спрей и ако пак стане ги напръскай с него.

19.   Момче съм на 18.. и Повярвай ми.. над 90% от момчетата (включително и аз) когато видим красиво момиче ни се иска да го направим..
Мен лично единствено срама и културата ме спират.. не искам да бъда запомнен в съзнанието на въпросното момиче с лошо.. но като цяло така е.. питаш дали е нормално.. противно на очакванията ти най вероятно ще отговоря че Е нормално.. просто момчетата са били двамина и са го направили за гъзария.. аз и за пари не бих го направил без разрешението на въпросното момиче.. това е нецивилизовано.. но имай едно на ум че когато вървиш по леко облечена и предизвикателно веднага събираш очите на момчетата и все от някъде някой ще те гледа по женствените места и ще си му се въртят разни мръсни мисли.. това е инстинкт.. така ви е природата..
Но вземи мерки за в бъдеще.. има всякакви малоумници и някой може пак да ти стори нещо против волята ти..

20.   Хаха да ти имам проблема. Мен жени ме обарват по чатала докато се возя в метрото и като е пълно и това ми се е случвало не един път. И като ме пипне и аз пипам сливата и после се сещаш какво става ;) Пипат те по задника защото го позволяваш.

21.   Ми авторке радвай се, че те коментират одобрително, а не обратното.

22.   Аз съм момче и мен момичета са ме хващали за задника, и за предника когато съм бил на дискотека или в училище, аз тях също, какво от това? Приеми го като закачка защото те харесват и просто го забрави ако не ти е харесало, нормално е, ако си някоя грозна няма да искат да те обарват, приеми го като комплимент че имаш хубаво дупе и аз също бих искал да го пипна.
М 16