Споделена история от Тинейджърски

Първо класиране
Здравейте! Момиче от 7 клас съм, но сега ще бъда 8. Реших да кандидатствам в ГХП Св. Св. Кирил и Методий и ЕГ Пловдив. На матурите се справих горе-долу добре, но на първо класиране не бях приета никъде. По БЕЛ имах 4. 375, а по Математика 3. 286.
Сега участвам във второ класиране, но много се притеснявам дали ще ме приемат.
На първо желание бях писала ГХП с АЕ, на 2 желание с НЕ и после на 3 и 4 бях писала ЕГ Пловдив с АЕ и НЕ.
На последно желание писах отново ГХП с РЕ.
Въпроса ми е, дали ще бъда приета в ГХП, защото много искам там да уча!!!!
Моля Ви, помогнете ми ужасно много се притеснявам!!!

Коментари

1.   Трябва да кажеш колко ти е балът, защото така как да разберем от "добрите " оценки на матурата

2.   И мислиш, че си се справила горе-долу добре? Оценките ти са ужасни-ако беше учила нямаше да имаш проблеми и съответно да питаш нас!

3.   Според мен нямаш шанс с такива оценки, дори се учудвам, че ги смяташ за "добре". Когато все пак се окажа права, направи си услуга, купи си справочник и на 3то класиране напиши някакви прости училища, за които ти стига бала, ако не искаш да останеш някъде в общообразователна паралелка.

5.   Здравей, и аз съм 7 клас, приеха ме в ГХП на 1 класиране с бал 31, 250, но не мисля да ходя там, ще чакам 2 класиране. Оценките ми са 4, 446 по математика и 5, 286 по български, но за хуманитарната ти гледат и историята, там имам 6 за годината. Пробвай да си сметнеш бала и виж горе-долу за къде ти стига. Баловете тази година не са много високи, но за английската ти трябва бал минимум 33 ако не и повече. Според мен на 2-3 класиране балът ще ти стигне за хуманитарната, стига да имаш 6 по история, за да ти се компенсира тази тройка по бел

6.   До номер 1 и 2:
Не съм искала упреците Ви! Като не знаете не пишете такива глупости. Аз съм учила и незнам дали Вие сте си взели матурите изобщо!
Не задължавам никой да ми коментира историята!!!

7.   До номер 5:
Оценката по История за годината ми е 6. Тройката ми е по Математика