Споделена история от Тинейджърски

Самотна съм
Здравейте, момиче на 17 съм. Казвам се В. Никога не ми е вървяло кой знае колко с момчетата.. за това пиша тук. Обикновено когато харесам някое момче чувствата не са взаимни. До сега съм имала 2 връзки, но нито една не излезе пълноценна.. И двете не бяха дълги. Втората беше преди две години и от тогава съм сама. В тази връзка единствено аз бях тази, която влагаше усилия да я поддържа.. момчето беше с една година по-голямо от мен, но мислеше като малко дете. Ще ви дам един пример: на последния учебен ден, когато изпращането свърши аз реших да се прибирам и го извиках да му кажа "чао" при, което той ми отговаря "айде ще се видим другата година". При което аз останах изумена. През лятото ми звънеше по 10-12 пъти на ден само да ме пита къде съм и с кого съм. Връзката приключи от моя страна малко след това. Напоследък пак ми пише молейки се да се върна при него, но няма как да стане, защото ще е "старата песен на нов глас. "
Много ми е самотно от страна на любовните отношения.. Липсва ми да знам, че някой изпитва чувства към мен и държи на мен. Всичките ми приятелки от компанията ми или си имат приятели, или се занимават с някое момче. Само аз съм сама и без любов. Малко или много това оказва влияние на самочувствието ми.

Та искам да Ви попитам:
Дали в мен е проблемът?
Как да бъда желана от някого?
Как да спра да бъда самотна?
Благодаря Ви предварително!
*Съжалявам, ако има грешки :)
~/

Коментари

1.   Спокойно всичко се нарежда ще намериш това което искаш няма да си вечно сама гледай малко по цветно на нещата

2.   Аз съм на 18 години и се чувствам по сходен начин. И аз искам да имам момиче, но нямам достатъчно опит и се нуждая от малко търпение, за да влеза в час.. -.-

3.   Трябват ти повече от тези неща: увереност, самочувствие, самоусъвършенстване. Вникни в тези три неща и ще започнеш да вършиш нещата със страст. Имаш всяко едно от трите, само започни да ги поливаш като цветя.

4.   Забрави да кажеш едно много важно нещо и без него хората трудно ще ти кажат дали проблемът е в теб. Това нещо е твоят външен вид. Ако си някоя дебелана или някоя пъпчасала с очила трудно ще си намериш гадже.

5.   Когато намериш решението на тези проблеми, звънни! Ако бъдем честни, никой не знае отговорите на въпросите ти, а и нещата са индивидуални - ти си различна от Петя, Иванка, Мария или Ферхунде (нали модата беше да си пускат турски имена - сега вероятно се пълни с Анандита). Едва ли някой ще ти го каже, защото хората си падат по усещането за мъдрост и ще напишат нещо, за да се покажат като такива, а всъщност никой не може да знае със сигурност тези отговори.
М29

6.   Ти си хлапе още каква любов ?