Споделена история от Тинейджърски

Препоръчайте ми сериал
Здравейте :) Не съм гледала много сериали, но си падам по научна фантастика. Гледала съм само "Доктор Кой", а любимиятмият филм е "Междузвездни войни". Ще съм ви благодарна ако ми препоръчате някакъв сериал в тази област :) Мерси предварително ;)

Коментари

1.   Ловци на сенки свръхестетвено хрониките на шанара дбевниците на вампира светкавицата... ако се сетя още ще пиша пак

2.   Междузвездни войни е много хубав филм,може да пробваш изгубеният свят.Има много интересна история.

3.   Teen Wolf, The originals, The Vampire Diaries

4.   Гледай "Под Наблюдение" , просто уникален сериал :)))

5.   Тук някои хора са си изредили любимите сериали, без оглед на авторовите изисквания.
Ако ще е научна фантастика - Star Trek идва на първо място.
Следват сериали като Farscape и Firefly. Тези имат доста приключенски дух и ако ти харесат, може да гледаш и Star Gate.
Досиетата Х е също известен и качествен сериал, но може би няма да се върже с нещата, който ти харесваш.

От по-новите, ти препоръчвам The 100, Orphan Black и Fringe.
Doctor Who (който е на сцената от 100 години, или нещо такова) вече знаеш кой е.
Приятно гледане.

6.   Тук някои хора са си изредили любимите сериали, без оглед на авторовите изисквания.
Ако ще е научна фантастика - Star Trek идва на първо място.
Следват сериали като Farscape и Firefly. Тези имат доста приключенски дух и ако ти харесат, може да гледаш и Star Gate.
Досиетата Х е също известен и качествен сериал, но може би няма да се върже с нещата, който ти харесваш.

От по-новите, ти препоръчвам The 100, Orphan Black и Fringe.
Doctor Who (който е на сцената от 100 години, или нещо такова) вече знаеш кой е.
Приятно гледане.

7.   Обърнах внимание на изискването ти да е "научна фантастика", но все пак реших да ти направя списъче, защото сериалите са супер и си струва гледането. (Само добавям, че съм гледала многооогооо американски и корейски сериали и имам доста опит :D). Така(няма да слагам "", защото ме мързи :D ): Тийн вълк, Стрелата, Светкавицата(тук може да се каже, че има нещо научно-главните герои са учени :D), Древните, Супергърл, Луцифер. Това са тези, които още излизат или са по-новички. "Дневниците на вампира" също е добър(без 5 и 6 сезон, ама и 1 не е чак зарибяващ:D Аз го гледах от 2, после изгледах и 1, но не бях впечатлена). "Стоте" също е интересен и "Живите мъртви". "Игра на тронове" (лично аз) не бих го препоръчала, защото изгледах 1 сезон и това беше официално единственият сериал, който нямаше нито 1 еп., който да ме впечатли(за цял 1 сезон -_-). Просто според мен няма никаква логика в него: на тези хора единствената цел им е да се наши**т с близките си и да се избият. Пълна по*ия мен, ако питаш, но е един от най-гледаните сериали. Пробвай някой от първите. "Тийн вълк" е супре <333
П. С. Ако загледаш нещо(също ако искаш и да намериш нещо), проверявай в IMDb.

8.   Orphan Black е в десетката, горещо препоръчвам.

Също така и Skins. Аз лично предпочитам Skins UK, но има и американска версия. И двата не са научна фантастика, но мисля, че може да ти харесат.

И следват клишета като American Horror Story и Game of Thrones, но аз лично не съм голям фен, особено на последния.

9.   Dark Matter
the flash
arrow
zoo
bitten
revolution
the walking dead
the tomorrow people
the messengers
teen wolf
strain

10.   Banshee, Breaking Bad, Fringe, Game of Thrones, Supernatural - Това са едни от най - добрите.

11.   Babylon 5! Велик сериал и филми. Малко стари, но много добри. Sci-fi класика от 90-те.