Споделена история от Тинейджърски

Открих голямата си любов на 14
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години. Искам да споделя с вас една моя тайна, която вече е и реалност. Преди 3 години напуснах заедно с майка си мястото на което живеехме до тогава. Разбира се, всяко лято се връщах там, за да видя баба ми и дядо ми и стоях накъде по 3 месеца (колкото е лятната ваканцията). До къщата на баба ми живееше едно семейство. Делеше ни само една ограда. До преди 2007 не ми правеше впечатление нито къщата, нито пък хората в нея. Майка ми, ми беше разказвала че там живеят семейство с двама сина, които били работни, умни, красиви.... Е, добре де кво ме интересува мен? Така си мислих, но уви. За 2 години живота ми се завъртя на 360 градуса.

Един топъл летен ден видях един батко, който ми направи голямо впечатление.И тогава нещо се случи с мен. Разучих кога отива на работа кога се връща......абе всичко с подробности. Но първата година нищо не стана само си пишехме по скайпа. Миналата година се случи точно това което исках. Лятото бях станала една красива и секси дама. Реших да започна всичко от начало. Първия път когато ме видя се стаписа, а аз му махнах на което той много се учуди, защото ме беше срам много от него. И така всеки ден нямахме търпение да се видим и да се усмихнем един на друг. Признавам си имаше страшна химия между нас.

Аз си тръгнах и отново не можах да си поговоря с него. Нямах никакви вести нито от него нито от семейството му, до вечерта на 31 октомври 2010 година. Тогава започна нашата приказка. Той ми призна че е влюбен в мен и че много време е мислил дали да ми го каже. Аз споделих с майка ми и тя ми каза да правя това което ми казва сърцето. Аз послушах сърцето си и не съжалявам. Вярно е че аз съм много по малка от него но въобще не ми пука. И сега ще ви кажа защо майка ми не е против връзката ми с него. Защото познава него и семейството му от близо 15 години. Искам да кажа на всички момичета които са влюбени в по-големи момчета, въобще да не им пука от мнението на другите, а да бъдат с човека който истински обичат! Моята история продължава и до днес. Аз го обичам много както и той мен. Възползваме се от всяка секунда, за да сме заедно, въпреки че ни дели разстоянието!

Коментари

1.   ех... когато сте малки вярвате на какво ли не.най-голямата и любов било,я стига дрънка глупости,когато бях нa13 се влюбих така силно в първия си приятел които беше на моята възраст,изкарахме 2 години и половина заедно и накрая се разделихме защото бяхме доста различни,той беше затворен а на мен ми се живееше.1-2 години не се виждахме имаше караници след раздялата,и след това започнахме пак да се виждаме за по едно кафе ,а понякога и нещо друго,но всичко старо омръзва,сега и двамата сме големи хора,аз имам свои живот с друг човек, а той все търси нещо приличащо на детската му любов,прекратих всякакви комуникации с него,за да може да преживее всичко това което се slu4va6e за периода 4-5 години и да намери някои които настина ще го обича такъв какъвто е...хубаво е да обичаш ,но както няма песен без край така и в любовта

2.   Представям си на 28 колко "големи любови" ще си намерила...
Всъщност в каква посока ще тръгнеш, ако спреш и се завъртиш на 360 градуса?
Поздравления за грамотното писане!

3.   Не е голямата любов, а първата.. повярвай, и аз бях като теб - той ме обичаше (уж) аз него обичах безкрайно (и до ден днешен го обичам все още), и нашето беше приказка, сбъдната мечта...и ние бяхме влюбени и всичко като теб - прекрасно. Но нашата приказа свърши, оказа се че аз съм принцесата му, той просто се обърна срещу мен и ме намрази. Съвет - не се доверявай прекомерно - безсмислено, и не вярвай че това е завинаги и е най-голямата любов, просто се наслади на момента (защото едва ли ще е задълго) но все пак ти го пожелавам!
Lovely Bones

4.   Добре и не разбрах какъв съвет искаш ? xD

5.   Не е голямата любов, а първата. Много правилно казано. Аз уш я открих на 13, когато станах на 15 разбрах колко различни сме и просто го напуснах. Да не говорим,че ми пречеше да уча. Той не ме потърси, нито аз него, а дори и сега живеем в един квартал.

6.   Правилно са казали, хората коментирали преди мен. Това ти в първата любов, не вечната или единствената... обикновено тези понятия в началото се бъркат... И аз преди имах чувството, че съм намерила любовта на живота ми.. но уви. Така че радвай се на момента, докато можеш!
Ж.17

7.   абе не ги слушаи тея хорица красиво е това ващо

8.   Страхотна история! Браво че още има мислещи 14 годишни момичета! Пожелавам ви много щастие! това което изживявате е много хубаво и е една истинска приказказ! :)

9.   Аз също съм на 14 и мисля че съм открила правилния човек но със сигурност не се заблуждавам, че ще бъдем винаги заедно или нещо такова. Всичко е до време, защото на 14 имаш много да се променяш и да искаш да опиташ от всичко. Наслаждавай се на връзката ви, но не прекомерно така че да бъдеш зависима. Обичайте се пък каквото стане времето ви няма да е било загубено.