Споделена история от Тинейджърски

Моите ПРОРОЧЕСКИ сънища....
Здравейте :)
Искам да споделя с вас моите (пророчески сънища).Ще спомена само 2 за които искам да ви попитам какво в вашето мнение!

1-сън:
Сънувах как аз и баща ми събираме дрехи за бедните и им ги даваме. На следващият ден една жена ми звънна на вратата и попита дали мога да и дам някакви стари дрехи. Аз разбирасе и дадох.

2-сън:
От известно време 2/3 години ми допада едно момче, която учи в друга държава като студент.

Аз сънувах как аз, той, баща му и една моя приятелка пътуваме за градът Х . Досега не мисля че бях чувала този град...! На сутринта се сетих за името на градът и реших да ги потърся в интернет за да проверя дали изобщо съществува този град. Оказа се че съществува и даже е столица на страната в която учи това момче!

Искам да попитам дали сънищата ми означават нещо??

Не за първи път сънувам сънища като първият (пророчески), които се сбъдват! Но вторият ме интересува... Какво мислите вие?? :)

Коментари

1.   Няма лошо... Хубаво е, че можеш да бъдеш предупредена по някакъв начин.

2.   Преди да заспиш си мислила за нещо в училище и затова си сънувала такъв сън..на всеки му се случва да сънува пророчески сън.

3.   Добре дошла в клуба на наистина специалните! :)
Като се има предвид първия ти сън, явно видяното е близо до истината, но не отразява с точност 100% това, което ще се случи. Така че няма как да ти заява, че описаната от теб компания в пълен състав ще бъде на мястото, което си сънувала. Но може и да има някакво значение. Откога сънуваш такива сънища?

4.   Няма нещо което да съм сънувал и да не се случи. Странното е обаче, че човек сънува неща, личности които не познава или места които никога не е попсещавал. Дори няма как да знае за тях, а те съществуват. Най странното обаче за мен е, че понякога сънувам цели статии във вестник, и ги чета на сън. Защото дори и да съм я прочел тая статия веднъж, аз не съм от ония които могат да я запомнят дословно и със запетайките. А на сън я чета така, сякъш вестника е пред мен.

5.   радвай се че не сънувашш сънища като моите - мокри ..
да не ти разбравям кфи са снушение на животни и хора .. пуке !! а дори порно не гледам ;хх

6.   Ей минали са три години влез напиши какво стана с пича от странство ходи ли?

7.   Аз пък съм имала случаи да сънувам храна и на другата сутрин наистина наще да са я направили.
По-страшното е, че сънувах как момиче от училище пада по стълбите и си удря главата. Е, на другия ден стана.
Още по-страшното е, че сънувах как господина ми влиза и ни казва Не сте ли разбрали за Г. .. и плачеше..
Е, на другата сутрин той дойде и ни каза това по същия начин.. момчето беше починало... бях шокирана от това, всички започнаха да плачат, а аз се чудех какво става и защо съм го сънувала..
Сънувала съм си и погребението няколко пъти. Не знам, не ми се иска сякаш и това да се случва..
Искам да отбележа, че преди това не съм имала мисли около тези събития, нито съм гледала филми или нещо такова.

8.   Ами не помня кога беше , но един път споделих със учителката си която като по-млада е учила за тялото там кога лъжеш и кога си спомняш свързано е на къде гледаш . И тя ми обясни , че мозъка започва да работи по-бързо и по-напред .
Един път се бях скарал със най-добрия ми приятел (вече не ми е приятел поради същата причина ) - беше почнал да пуши , пие ,пие кафе и да се прави на възрастен успях да го разубедя , но това беше неговия живот и не можех да реша какво да прави както и да е .... Бяхме се скарали защото беше пиян и ми изкочи на бой , но не го набих просто го ударих да му дойде акъла и така . По едно време мислих много за него и когато заспя гледам как в църквата сме си сложили ръката на тила (ударихме си едно рамо) и той почна да ми се обяснява колко съм му липсвал че си е открил приятелка и му трябвало помощ и ала-бала . На сутринта ставам отивам в църквата и все едно бог ме потупа по гърба и гледам приятеля ми вече сяда и почва да ми се извинява . Та добре дошла в клуба на СПЕЦИАЛНИТЕ !

9.   Аз пък сънувах, че мама ме води в един магазин пълен със сутиени.. И на следващия ден ме заведе :) Така че пророческите сънища са нещо хубаво и полезно, стига дя са хубави