Споделена история от Тинейджърски

Търсене на Вярното Момиче !!!
ТЯ не е по дискотеките, не виждам такива на купони , не мога да срещна такава по спирките, нито пък в парковете. В каква среда в днешно време трябва да съм, за да се запозная с такъв тип момичета, като всички са станали едни лигли ?! Наистина се надявам,че все още има такъв тип който търся вече 22 години .. :)

Коментари

1.   Аз съм точно такава..много по различна от другите - не съм нито лигла, нито топирана мацка с 20 тона грим и токчета по-високи от небостъргач. Аз съм обикновено, необикновено момиче .и аз търся НЕГО, но никъде не го намирам през моите 19 години...и аз се питам същото, защото не виждам НИКЪДЕ човекът, който ми трябва..както сам казваш, той не е по спирките, не е в рейсовете, не е дори в университета, не е по заведенията..Къде е? Дали не си ти :D
Lovely Bones

2.   А какво търсиш, миличък?! Мисля, че си си изградил погрешна представа за всички жени...ако погледнеш отвъд стереотипите си, може и да намериш МОМИЧЕТО. Не всички са "лигли"....Добрите момичета също се срещат и на купони, и в дискотеки, по спирки....само трябва да гледаш внимателно ;)

Мег*

3.   Няма да намериш Вярна.......

4.   Зависи какво разбираш под "вярна", по скоро това е събирателно на много качества, не само като "не изневеряваща"....

5.   Здравей, някога и моят годеник така говорел, а знаеш ли къде ме срещна? На мото събор :)
Съдбата си знае работата. Нормалните момичета не ходят по дискотеките, няма да ги познаеш по късите поли и многото грим, на някое по човечно място я търси, повярвай, има ги, просто не търсиш на правилното място. Ще я намериш :)

6.   Има, разбира се. Направи си спискък с нещата, които харесваш да правиш ти самия, с нещата, които търсиш като качества в правилното момиче. После според този списък напиши местата, където според теб може да бъде тя. Например, ако се интересуваш от планинарство - тя ще е на пътеката в посока върха на планината, ако предпочиташ да слушаш музика, тя ще е до теб на концерта на любимата ти група. И така :) Късмет и не се опитвай прекалено настървено да намериш някой, защото той ще е като мираж в далечината. Просто давай възможност на съдбата да ви сблъска, а междувременно прави нещата, които те карат да се чувстваш истински добре. Радвай се на малките ежедневни детайли, които те зареждат с положителна енергия и скоро вселената ще ти отговори с правилният човек за теб. Току виж някой твой приятел със сходни интереси те запознал именно с момичето, което търсиш.
Д.

7.   И какво очакваш от твоето савършено момиче?

8.   Ех брато и аз сам така от некаде 3 години.. но ето една тайна... не търси правилното момиче.. нека тя да те намери.. знам че звучи тъпо и просто и нереално но повярвай ми че е така.. (е поне предполагам защото 3 години нямам никакъв късмет с търсенето и пробвам другия ми шанс :/ ) Не си единствения О–о

- Death_Blade ^

9.   Аз съм така..не ходя по дискотеките,не се гримирам силно..
но се лигавя,когато сме в приятна компания и си прайм кефа с момичетата,няма да скучаем..но това правя само събота и неделя..през седмицата не излизам щото се правя че зубря ;д

10.   номер 7 цепи мрака със своето САВЪРШЕНСТВО :D.. но както и да е. Ами зависи ти по-точно какво търсиш, все пак всеки си има изисквания.

11.   №8 е съвършено прав.... не я търси, тя ще те намери. Малко странно твърдение, защото и на мен са ми казвали... не го търси - той ще те намери... ноо въпреки това съм сигурна, че действа! Довери се на едно женско мнение..

12.   Интересна история си пуснал, аз съм момиче, което си стои повечето време в къщи и съм свястна и аз не мога да намеря човека за мен нито на улицата, нито в университета, нито където и да било - аз вече подминавам 19 години. Да ти кажа в днешния свят е много трудно да се намерят истински хора - както каза номер едно - може ти да си момчето, което аз търся и обратно, но нямаме възможност да го разберем...

14.   здравей! Ами значи съм попаднала на правилното място..

15.   Тук наистина коментарите са написани от адекватни хора