Споделена история от Тинейджърски

Поредната Любовна Драма ;[[
Здравейте Драги Читатели на Сподели.нет ;))))

Ами, ето я и моята историйка:

АЗ съм момче на 20 години, пиша тук Понеже имам спешна нужда от вашите съвети и мнения защото съм доста объркан и задълбочен :(

Става дума за любовта , до сега съм имал три връзки и то не много трайни, най-дългата ми връзка е била 4 месеца.

И с трите момичета с които ходих съм спал. Но и трите ми връзки се разпаднаха с времето, с едната скъсах заради това че беше прекалено разглезена и надменна, с другата защото ми изневери а с третата тя просто искаше да се налага над мен и каквото каже това да става и т.н.

Иначе всичко останало освен тези три връзки е било просто закачки, флирт или секс за една нощ и нищо повече.

По принцип аз много обичам скромността във момичетата, най-вече да ме разбират и да приемат начина ми на живот щото моят начин е малко сложен, аз не ходя по кръчмите да се напивам, мразя кръчми и дискотеки и такива работи, предпочитам домашната обстановка и да съм си насаме с любимият си човек ;)

Нали то всеки си има някакъв вкус за нещата ! В дискотеките и разни там кафенета като отида ми просто не се чувствам на местото си дето се казва, то какво ли не става там, и боища и насилие и дрога се предлага и просто не знам ама не съм фен на тези неща :)

Та както и да е: другото е че съм много стеснителен и определено на оживени места или сред хора аз не мога щото се здухвам и даже мислите си забравям и ставам за смях :( Точно поради тоя факт и съм имал толкова малко връзки , за разлика от моите връстници които са абсолютни женкари и т.н. проблемът е в това че днешните момичета пък не приемат такъв тип момчета като мене и искат постоянно да ги водиш някъде си , искат шумни компании и като стигнем до момента че аз не си падам по такива неща и те винаги ме отблъскват и не ме разбират :( гадно ми става от това но го преживявам някак :( иначе с момичетата аз съм нещо уникално , в смисъл грижа си се за тях достойно , уважавам ги многоо , съгласявам си се с тях и никога не правя нещо против волята им ;) общо взето държа се със тях много мило и внимателно и винаги ги разбирам ! когато съм имал възможност винаги ги изненадвам с каквото мога , в крайна сметка аз за себе си не мисля и като съм имал примерно някой лев отивам и купувам нещо за приятелката си за да и повдигна настроението и т.н. а пък за мене каквото остане :)

И така , миналата година имах много гаден проблем наложи се да ме оперират и тежко го преживях , после и разни други неща ми се случиха във живота ии от миналата година и до ден днешен аз не се почувствах добре дори за миг , започнах да слабея , да се здухвам още повече , всички тотално спряха да ме забелязват че изобщо съществувам и т.н.
и може да се каже че загубих всякакъв контрол над случващото се в живота ми ;х

И преди един месец влизам в един чат в интернет да початя поне за разнообразие , и доста време си висях ей така във чата и никой не ми пишеше сякаш и в чата бях излишен за хората :( по едно си време тъкмо мислех да излизам от чата , да гася компютъра и да излизам на някъде с някой познат и това е , и точно преди да дам изход от чата , гледам някакво си момиче ми писа "здравей самотно момче какво ти е?" (понеже аз се бях писал Самотникът) , и аз в тоя момент си викам "абе коя ли ще е пък тая" и писах и , накратко и казах че съм от доста време в чата но никой не ми е писал и тя ми каза "еми ето че някой ти писа и иска да знае как си" и след тези думи признавам си , усмихнах се и ми стана по леко на душата и и благодарих от сърце че дори не се познаваме а и пука за мен , и така се заформи чата с това момиче , поразпитахме се кой как живее , какъв характер има , каква музика слуша и т.н. и в един момент тя ме попита дали нямам скайп , и аз и казах че нямам понеже аз никога не съм бил привърженик на интернет чатове , скайпове и такива неща , и тя обаче ме помоли да си направя скайп заради нея и аз какво да и кажа съгласих се и си направих там набързичко един скайп профил и започнахме да си пишем със това момиче във скайпа :)

В последствие тя ми сподели че по произход е Гъркиня , обаче когато е била много малка и техните са се преместили тук във България и така и до ден днешен си живеят тук , дори много се учудих защото за първи път си пишех с момиче и то Гъркиня и ме учудваше това че знаеше перфектно Български език , та както и да е поисках и да ми прати снимка , та да видя за какво става въпрос , и тя ми прати три снимки дори , още с натискането на мишката да отворя изображенията просто сърцето ми потрепваше незнайно защо , сякаш очакваш нещо великолепно да видят нажалените ми очи и когато отворих снимките останах наистина уникално изумен и без думи , очите ми видяха чудо пред себе си , уникална млада дама с дълга кестенява коса , слабичка с прекрасна талия , зелени и като че ли искрящи очи , леко тъмен цвят на кожата но това я правеше още по уникално красива , и това което определено ми се наби в очите беше уникалният пиърсинг който имаше на езичето си (h) , просто останах без коментар и само успях да и напиша "ПРЕКРАСНА СИ , няма друго такова момиче" , и наистина просто не бях виждал през живота си по красиво създание , след тея думи тя сякаш леко се притесни и само успя да каже "е нищо особено обикновено момиче съм си" , и аз още тогава и направих сигурно най малко 50 комплимента и също от сърце и благодарих че успя да ми подобри настроението защото наистина аз греех от щастие благодарение на чата с това момиче , бях много развълнуван , като не спирах да и гледам снимките , гледах ги непрекъснато. след малко тя също поиска пикс от мен и аз и пратих като преди това и казах "аз не съм хубав" , след което тя ми каза да не се подценявам така , и след миг само ми каза "оле колко си сладичък и очите ти излъчват доброта" и аз се изчервих малко и нали благодарих и от сърце и така продължихме да си чаткаме след което я попитах за години на колко е щото от снимките и , ми приличаше поне на 15-16 че дори и повече но се изненадах изключително много когато тя ми каза че е само на 13 , леле не можех да повярвам че изглежда толкова голяма и освен това толкова умно ми пишеше и дори не предположих че може да е толкова малка ;д дори и казах още веднага че , ако е проблем разликата в годините веднага ще спрем да си пишем щото знам ли , все пак ако техните разберат може да помислят че съм някакъв педофил или нещо подобно , и не исках да създавам излишни грижи на момичето ! но тя беше категорична че няма никакъв проблем и че иска да си пише със мен ;) и аз приех , обаче с течение на времето колкото и да не ми се вярваше че мога така да хлътна и то по някаква си там дето дори не я познавам , аз усещах че нещо става със мен и че просто това момиче ми действа някак като че ли омагйосващо , не спирах да и казвам колко е красива и колко различна е от останалите момичета , а тя също ми правеше комплименти че съм много внимателен и добър и хубав и т.н. дори ми каза че не е срещала друго такова момче като мене и също ми написа че се гордее задето сме се запознали в оня чат ! и при всичко това незнам какво ме прихвана но просто и казах "Обичам си те" и наистина го усещах , това беше толкова силно и сладко усещане което не можех да удържа вътре в себе си. Просто усещах че трябваше да го кажа ! след което се опомних и и казах "оо моля те извинявай не се знам какво говоря може би не трябваше да го казвам това" , но тя за мое учудване си реагира съвсем нормално и дори ми отвърна че също ме обича и че имала чувството че цял живот е търсела точно такъв като мен :) тея думи разтуптяха още по силно сърцето ми и имах чувството че то ще изскочи от гърдите ми ;д от друга страна исках да спра всичко това защото знаех че е грешно , все пак тя е малко момиче , и плюс това е просто някакъв мой абонат в скайп , нищо повече , казвах си така но отвътре не можех да преборя чувството което имах в тоя момент , и така чатът с нея ставаше все по красив и приятен а аз все повече се захласвах по нея , дори забравих за всичко останало бях като другиран и исках само в тоя момент тя да си е до мен и да я стисна силно в прегръдките си и просто никога да не я пусна ;( и така, няма да давам повече подробности , но това продължава вече почти месец и вече мога да кажа че аз без това момиче не бих могъл просто да си представя живота :( сега си правя планове само и единствено за нея , постоянно ми е пред очите как сме двамата и как след време се женим , имаме деца и създаваме семейство и т.н. всичко ми е като някаква кино лента която денонощно ми се върти из главата , знам че донякъде съм луд и не е редно да си правя такива планове но ... как да заповядам на пустото си сърце което отново се влюби и то в някакво си там непознато момиче от интернет :( от тук тръгват и проблемите защото аз в момента както вече споменах съм един слаб човек , предал се отдавна на живота , положението ми се влошава от ден на ден и само падения имам но не и напредък , и просто си казвам че аз никога не мога да стана някой си в този живот и няма да имам шанс с нея просто , защото по принцип знам че красивите жени имат много обожатели , то няма как да нямат ! освен това красивите момичета са прекалено харесвани и това ги кара да се надуват и да си подбират само определени момчета , макар че уж тази не е такава , но аз си мисля че ако някога стигнем до момент в който да се видим , мисля си че тя ще ме отблъсне веднага и аз просто ще умра ;(;(;( освен това аз трябва да направя огромен преврат в скапаният си живот за да съм с нея а дори незнам от къде да го започна и другото което е , аз непрекъснато си мисля че тя ще си хване някой друг и аз тотално ще я изгубя ;( .. просто се съсипвам във момента и незнам на кой свят се намирам , все по трудно ми е и това ме разбива ;( от друга страна снощи тя ми каза че предната вечер се е прибрала в 5 сутринта у тях а аз я чаках да си влезе в скайпа и дори плачех ;(( питах я къде е била а тя ми каза че на дискотека и като чух това ми стана мн болно и гадно щото знам че по дискотеките сигурно някой все я е свалял , може с друг да е била а аз дори няма как да разбера ;( отделно като знам че тя посещава дискотеки и нощни клубове това ме убива и аз вече няма да имам и миг покой , по дяволите та тя е само на 13 как да приема факта тя да се прибира в 5:00 сутринта в тях , ами ако някой я хване и и направи нещо аз какво ще правя , та нощно време и отвличания и изнасилвания и всичко става , боже просто ще се пръсна от мъка и страдание :((( тя ми сподели че само понякога ходи на диско не всеки път ама , мене тоя факт сериозно ме безпокои честно си казвам :( да знам , аз съм един никой да и казвам какво да прави , аз съм просто абонат от скайп списакът и ама ме боли хора разберете боли ме и непрекъснато я мисля , дали е добре и какво става със нея , съсипвам се , нито ям вече нито мога да спя , абе нищо ;х и да заспя , по някое време се стряскам и я виждам пред себе си , обсебен съм от нея а тайно в себе си съм убеден че тя на мен никога няма да ми обърне внимание , сигурно я харесва всяко момче и просто не ми се вярва от всички тези ухажори тя да избере мен :( Между другото тя е от Монтана а аз съм от Добрич ! До някъде ме успокоява фактът че тя ми казва че си ме обича много но незнам на живо като ме види как ще е :( пък и аз съм за никъде в момента не мога нито да отида се видим , нито пък съм способен да и осигуря нещо , а времето си минава и минава а чувствата ми стават все по силни и мощни и сърцето ми все повече започва да кърви , просто не знам какво да правя и как да постъпя .. КАК ? Моля ви много за вашето становище по темата ! искам само смислени коментари защото спешно се нуждая от вашата помощ ! Моля не ме критикувайте , достатъчно ми е тежко в момента , помогнете ми и ми кажете какво да направя защото аз в момента едва ли мога да мисля трезво ! Благодаря ви :)))

Коментари

1.   напиши нещата кратко и ясно като искаш съвет!!!че нищо не разбрах от тирадата ти,ако си толкова многословен и с момичетата.......

2.   туй няма прочитане бе!!!!!

3.   Смени дилъра, майна

4.   Здравей.
Много хубаво е това,което пишеш,но те съветвам да не се впускаш толкова много в тази връзка,защото ти си на 20,а тя на 13 и ако ти си улегнал, то на нея тепърва ще и се живее и ходи насам натам и ти няма как да я спреш или ограничиш.

Разтоянието е също нещо,което е проблем.
Иначе аз съм о Монтана, но вече живея в София.
Ако решиш може да ми пишеш или оставиш скайп и все пак мога да поразпитам,за твоето момиче,за да имаш някаква представа за нея, защото все оак няма как да знаеш дали тя е такава, за каквато се представя.

5.   Човек, ти си едно кученце. Ходиш след жените точно като такова. Много си слабохарактерен, а не знам кое момиче харесва такива. Това ти е проблима, зависиш от тях, а трябва да е обратното, за да те искат повече. Странно е, знам, но и аз си признавам, чеима няколко момчета, на които не бих обърнала внимание, и то точно защото ми ходят след гъза. Това е истината. И аз не вярвах преди, защото ми се струваше ужасно неправилно. Гледах най-добрата си приятелка и най-послшното момченце, което ходеше след нея и се чудех, и си блъсках главата и не можех да разбера защо не му обръща внимение.

6.   Не мисли,че не си достоен за нея и не си втълпяваи,че няма да те хареса като те види,щом ти е казала че те обича,значи е така.Избии си тези страхове и живота ще ти стане по лесен

7.   Трябва да се срещнеш с нея. Това е задължително. Когато се видите, когато поговорите ще разбереш дали има бъдеще или не. Ти си влюбен в това няма спор. Но ако не я видиш и не осъществите контакт, ще продължиш да мислиш за нея във всеки един момент и ще си изградиш грешна представа за нея. Ще се влюбиш в образа който ти си създал. Ще си убеден, че тя е твоята половинка, но може и да не е.
Достатъчни са 2 мин. за да разбереш дали тези чувства са истински или са фалшиви.
Няма да е зле и да поработиш над самочувствието, защото е прекалено ниско. Опитай и резултатите бързо ще се налице.

8.   От Автора: Благодаря от сърце и от душа на номер 6 и номер 7 , имах нужда някой да ме подкрепи и да имам повече надежда във този труден за мен момент , вашите коментари много ми харесаха ! Благодаря още веднъж :)))

П.П. Адски трудно и мъчително ми е и направо се побърквам :(

9.   Искаш искрени отговори, но само положителни, а не критикуващи. Смешно е! Човече, излез на вън, остави тази малка ученичка намира. Та тя е на 13. Не искам да ти правя анализ, защото няма да е много положителен. От тази работа нищо няма да излезе!

10.   Случва се. Няма лошо. Какво като е на 13, а ти на 20? Примерно като тя е на 20 ти ще си на 27 и ще е нормално. Сега изглежда фрапиращо, но сега. А и наистина не се критикувай толкова. като слушам ти си прекрасно момче, което заслужава добро момиче. Много се радвам, че има мъже като теб. Малко са момчетата, които се държат с момичетата като с дами и се грижат за тях. Наистина сегашните момичета не оценяват кавалерите и те не са им интересни. Но след време ще разберат, че всъщност кавалерите са скъпоценните камъни, които се срещат рядко, но срещнеш ли ги намираш щастието. а ти именно си такъв скъпоценен камък.Браво. Пожелавам ти от все сърце много щастие и дано се получат нещата с това момиче и да се обичате дълги години :)

11.   От Автора: номер 9 само да те питам , какво като е ученичка и като е на 13 , случайно чувал/а ли си че в любовта граници няма ? .. сега е смешно но като минат няколко години вече възрастта няма толкова да се усеща и ще си е напълно нормално ! Човек не избира в кого да се влюби това просто се случва и не пита нито за години нито за каквото и да било ! Обожавам я и това няма да се промени , ако трябва цял живот ще я чакам , аз искам нея и никоя друга , такива момичета като нея вече са рядкост и щом Бог ми е дал възможност да срещна нея значи съдбата и решила така и не мисля да си изпускам този уникален шанс да бъда с момичето на мечтите си , за което винаги съм си мечтал ! А Аз анализа по добре си го спести , защото ще е безсмислен - не съм педофил ако това намекваш :)

Номер 10 - Благодаря ти от сърце , Всичко което каза си е точно така ! Наистина в днешно време момчетата и момичетата нямат ценност в главата си , много малко са тези които могат да се похвалят че наистина са Хора на място :) аз също ти пожелавам само успехи в живота , определено ги заслужаваш :)))