Споделена история от Тинейджърски

На 18 съм и съм с женен мъж
Здравейте! Аз съм момиче на 18г и от 7 месеца правя нешо много лудо, нещо грешно, но всъщност, нешо красиво, което ми доставя удоволствие, и което ме прави най-щастливият човек на света!:)

Запознах се с един мъж, и дори сега може да ви се стори странно, но беше любов от пръв поглед, още когато го погледнах аз усетих че имам нужда от този човек, че трябва да бъда с него, че го искам много, повече от колкото трябва....

И така направих всичко вазможно за да го видя отново....Той е женен (всъщност няма брак, но живеят на семейни начала), но когато се запознахме жена му беше бременна и въпреки всичко това аз го исках прекалено силно....

Тои е доста по голям на 35 е, имаме голяма разлика, (е на него не му личат), защото е бил спортист, но както и да е това не е толкова от значение....

Започнахме да се виждаме постоянно, бяхме постоянно заедно, всичко правихме заедно, той ми каза още в началото че не се разбира с жена си, и наистина до сега не ме е пренебрегвал заради нея, дори в деня когато тя раждаше той беше с мен, което аз оцених наистина много!!! Вече сме 7 месеца заедно, аз мн мн свикнах с него и ме е страх че ще страда, няколко пати се опитах да приключа всичко това, но все не оспявам той винаги успява да ме задаржи, а аз аз го искам толкова много....

Тои прави живота ми различен, тои ме кара да виждам хубавите неща в живота....майка ми разбра и ме подкрепи, аз и споделих всичко това, но ако баща ми разбере, повече никога няма да ме погледне дори... незнам какво да правя, незнам, много ми е хубаво с него, макар да нямаме бъдеще заедно!!! Това е моята история:) Вървя към влюбване в неподходящия човек

Коментари

1.   Това е най-лошата ситуация, която мога да си представя - да раждам, а мъжът ми да е с някаква.....дай да няма обиди....

А и майка ти те подкрепя???? - направо ужасно.
Момиче много семейства ще провалиш - помисли преди да действаш. Постави се на мястото на жена му.

2.   такива като тебе развалят семейства !!! аз съм момче и ако някой така каже за жена ми че ми изневерява ще го намеря този и ще го смажа пък и жена ми ще яде бой !!

3.   Всичко се връща някой ден. Представи си само - ставаш на 25 (примерно), намираш подходящ човек, опознавате се, живеете заедно и след години решавате да си имате дете. Ти си бременна, подута, нервна, притеснена, а той ходи да се чука с някоя малка пикла. Идва деня в който ти ще родиш, а него го няма, защото предпочита да е с пиклата и да се забавлява. Но тъй като възмездието винаги е много по-лошо, не си представям какво те чака теб. Вероятно вечна самота в ролята на любовница на един застаряващ чичка. Обречена цял живот да няма семейство и да краде от чуждото щастие, докато и тя не остарее и вече и затова не става. Искаш ли го? Замисляш ли се какво причиняваш ти? Ония глупак и той ще си го получи някой ден, но това теб няма да те топли вече, защото по-нещастна ще си винаги от него. Съжалявам те! Жалко, че си толкова млада, а вече обречена.

4.   Е, всичко си има цена, ще дойде ден да си я платиш.
Може, когато ти раждаш, твоят мъж да се забавлява с някое момиченце...

5.   Аз определено не бих те съдила. На всеки може да се случи. Наистина е гадно спрямо жена му и определено ме фрапира, че не е бил в деня, когато се раждало неговото дете. Може да не се разбира със жена си, но пък детето му трябва да е на първо място за него, ако е достоен мъж. Наистина тази връзка едва ли има бъдеще, но пък чувствата не питат. Не винаги нещата вървят с разума. Но не знам. Ако иска да бъде с теб да се раздели с жена си, защото така я унижава много, ако не възнемерява да я остава по-добре да се разделите, защото ще бъдете много повече наранени. Но в крайна сметка, ако си щастлива. не знам относително е. Но пък човек трудно би градил щастието си в/у чуждото нещастие. Нещата определено са сложни, а и трябва да се знаят повече подробности преди да се изкаже каквото и да е било мнение. Но определено не те съдя. Човешко е да се греши и това може да се случи на всеки.

6.   ОК щастлива си , но се замисли един ден може ти да раждаш , а приятеля ти да е с друга.

7.   Проваляш семейството. Я се постави на мястото на майката. И винаги страдат най-много децата.

8.   и номер 1 и номер 2 ги подкрепям до такава степен че дори незнам какво повече да добавя , особено номер 2 просто ме изкефи тотално !! истински мъжкар е това !!! поклон братко :)))

9.   "..дори в деня когато тя раждаше той беше с мен, което аз оцених наистина много!!! " - дано го оцениш и когато - да дава Господ - се озовеш на мястото на жена му. Да раждаш и мъжът ти да се подвизава с поредната пачавра!

Gangster

10.   Усещаш, че имаш нужда от този човек и на всяка цена трябва да бъдеш с него - останалите нямат значение, че може да нараниш някого, че някой ще си обърка живота - майната му, на теб да е добре. Утре ще почувстваш нужда от друг човек - този отива в историята и хайде отначало. Обикновено децата реват и се тръшкат точно за тази играчка, която след ден вече е захвърлена и започва рев за друга. Тя ражда неговото дете, а джентълменът е с теб - е, пребихте и турските помии. Навремето един мой колега и много добър приятел, когато жена му влезе в болница да ражда / а имаше и усложнения/ ми се появи с една бала пари, дадени му от неговите и нейните родители и заяви, че е платежоспособен и смята няколко дни да походи по дами от леката авиация - изгоних го, впоследствие и жена му разбрала и познай какво стана. В твоя случай великият мъж не се разбира с жена си /ами с какво друго да се оправдае/, но и прави дете и сега какво - ще я остави и ще тръгне с теб? И майка ти те подкрепя - това ще го оставя без коментар, при разлика от 17 години, той безотговорен, а ти романтично рееща из облаците - просто ви очаква изумително битие. Че нямаш бъдеще с него - нямаш, но трябва ли и друго бъдеще да разваляте?
Мечо Пух

11.   Според мен правиш голяма грешка ... няма да те съдя и така нататък ...

Ще ти кажа само , че аз съм минала по този път и това не е живот , повярвай ми ! Ако си мислиш че той е единствения мъж на света когото ще обичаш също не е така, на 18 си :) Пред теб е животът миличка , не си го съсипвай сама !!!Сега си щастлива и доволна, но в даден момент ще дойде деня, в който ще си пренабрегвана от него. Помисли малко само - той е с жена си не се откъсва от нея, а има и дете вече , дали си толкова важна за него както си мислиш ти щом не оставя жена си ? Това че е с нея от съжаление или заради детето не го вярвай ... Ако толкова искаш да си пък с него, говори, кажи му или да е с теб или с нея и му гледай сеира само :) От реакцията му ще разбереш в същност какво си ти за него , обичано момиче или забава за даден период време

Помисли наистина над нещата, дай си сметка какво можеш да получиш ; можеш ли да имаш сигурност, подкрепа винаги и за всичко... не скачай надолу с главата защото понякога последиците са непоправими
*Cats.eyes

12.   Разбирам те. Не си единствена в тази ситуация. но от опит ти казвам - подобна връзка няма бъдеще. Само ще страдаш след време. А и не може да градиш щастие върху чуждо нещастие. Направи първата крачка, освободи се от него! Дори разликата в годините след време ще си окаже влияние. Помисили си хубаво! Намери свободен и подходящ мъж за теб, мъж само за теб! Тогава ще си истински щастлива, сега просто си влюбена и заблудена!

13.   Интересно, с какво един женен мъж може да направи живота ти различен?

14.   Здравей момиченце
Аз също бях любовница на женен мъж и бях само на 18. Моето момиче не си изхабявай живота, за него това е просто секс развлечение. Нямаш бъдеще с него, разбирам че сега ти е много приятно и си мислиш че го обичаш но ти летиш в облаците. Той винаги ще бъде с жена си и тя ще е на 1 място пред теб. А вече след много години съм омъжена за друг мъж но разбирам че мъжът ми ме е заразил с венерическа болест!!! ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА след време ... :(

15.   Не искам да те обиждам, ама ти си и вероятно ще се д***а к***а. Съжалявам, че го казах, но си е така. Ще помоля администратора да не трие съобщението. Ако не го зарежеш веднага, ти наистина ще станеш такава, каквато споменах по-горе. Любов не съществува - това е просто сексуално привличане, а не любов!! Но виж, те имат и деца, ако не заради друго, то поне спаси тях, те може да са полезни за бъдещето, може да управляват държавата в бъдеще, а от теб нищо няма да стане както виждам!! По-добре те да направят нещо, ти ако щеш се гръмни, понеже си напълни безполезна, дори вредна бих казал за човечеството. Само кефа си гледаш. От теб нищо няма да стане, ако не се промениш! Запомни го.

17.   Ти си още на 18 и си тръгнала да се занимаш с женен мъж?! тц...Така ли не намери някой подходяш г/д на твоята възраст и необвързан??
Май мисловни процеси не преминават през мозъка ти..а? Ако мислиш с оная си работа,скъпа..много жалко за теб! Разбирам да беше някое дете в детската градина да те вразумяваме,но не си. И за това ако няма къде да отиде - ела на себе си! "но когато се запознахме жена му беше бременна и въпреки всичко това аз го исках прекалено силно...." - Нямаш право да си такава егоистка и саможивница! Окей..има си приятелка ще го превъзмогнеш..но при положение че знаеш че е й бременна ......

Хубаво си се опитвала да го зарежиш,но не си била достатъчно настоятелна! И не знам дали той ще страда,но ти някой ден яко ще си блъскаш главата в някоя стена! Рано или късно всичко се свъща (както споменаха на няколко пъти останалите коментатори) ..

А и любовниците едва ли могат да предложът на един мъж нещо повече освен секс .. (лично мнение) .. Ти си избираш каква да бъдеш ... - Жената на живота на стойностен мъж .. Или една нищо и никаква любовница!

*= Anni..*,,

18.   Хахахха било любов от пръв поглед :Д :Д :Д Колко такива като теб си мислеха, че и аз съм лудо влюбен и колко дупенца изгоряха...... ;)
П.С. От позицията на обвързан мъж да вметна, че когато един мъж искам само и единствено секс, той задължително обяснява колко зле за отношенията му с жена му и как видиш ли след някой друг месец ще я напусне и ще дойде при теб. Преди и 20-25 годишните се хващаха, ама днес като гледам май само 18 годишните. Толкова сте смешни с тази ваша любов. Човека искал да тряска нещо младчко, ти пък си мислиш, че те обича. ......

19.   от авторката:разделихме се,окончателно,направих тази стапка и сега ми е много трудно,много.незнам как ще го забравя...липсва ми,толкова бях свикнала с него,но...това е най-правилното и няма да го потарсся повече....

20.   Много интересно,виждам хубави коментари БРАВО!
Интересно,защо както Пилат Понтийски си измивате ръцете с обиди и сарказъм.Наблюдавам и друго,че грешниците грешници съдят...

''Всичко се връща''-клише с подтекст ''Заклевам те''
Абе хора,къде е човешкото у вас по дяволите!?!
Всичко се връща,ако всеки се замисли,човек плаща неговата грешла цяллл живот,плаща това,че е човек,плаща това,че е грешник.Винаги ще пропадаме и ще се извисяваме в живота ни,защото това е той,падения и възходи.

И тези който сега съдят,те ще бъдат първи осъдени,защото съдбата си ги пази,и с най-малкия лош коментар,с лошата постъпка,че човек съди друг човек...за това ще бъдат и те осъдени.
Молбата ми е да не си вярвате на тази крилата мисъл Всичко се връща,а да вярвате в самите вас.И не обричайте човек,не го убивайте и не му давайте такива съвети.

Обичайте,разбирайте ближния,учете се от грешките им,но не мислете,че в подобна ситуация бихте постъпили правилно,и тогава и вие,ще бъдете до живот осъдени,че съдите някой,а вие правите същото нарушение.Бъдете щастливи,оценяйте това което имате,не в ръцете,а в сърцето.Не забравяйте,че живота е прекалено кратък,че да се сърдим и виним,животът е експеримент,чувство,обич и усмивки.Бъдете просто ХОРА!

21.   Здравейтерпрочетох всичките ви коментари относно това да си любовница на женен мъж.Искам да разкажа моята история и ако можете да ме посъветвате какво да направя,ще ви бъда много признателна.Аз съм на 22 год. и имам връзка с женен мъж,който е на 35 год. и има едно дете,което е на 12 год.Жена му на този човек е в Мадрид вече 2 год.,заминала е когато е родила детето си,за да могът да си купят жилище в София,което вече го имат.Няма смисъл да ви казвам,че той дава всичко за семейството си,но въпроса е,че той ми призна на скоро,че с мен открива нещта в него,който до този момент не ги е откривал.Също ми казва,че ме ревнува,което никога до сега не го е правил за жена и настина му личи на моменти.незнам дали има значение зодията му,която е стрелец,но е много странен на моменти.Имам предвид,че в един момент е много добър,а в друг така реагирва,че се чудиш каква става.Аз лично за мен незнам,какво изпитвам,защото до сега не съм правила такива нещта,на със сигурност е нещто повече от харесване както и тай,усещта се просто.Проблема е,че той няма да се раздели с жена си в това съм 100% сигурна,въпреки че не ми е казвал,че я обича.Посъветвайте ме как да постъпя в такова положение?Благодаря предварително!

22.   Аз вече коментирах (коментар номер 5). Прочетох и другите коментари и наистина много ми хареса коментара на №20. Наистина хора, защо съдите? Безгрешни ли сте? Нима не може да се случи нещо подобно и на вас? Да,така е. Гадно е за жена му, гадно е за детето му. Но какво, ако примерно не обича жена си, да остане с нея въпреки това. Не това не е вариант така няма да бъде щастлив никой. Всеки може да сгреши, чувствата не питат разума. Това е закон. Само Господ може да съди, защото Той знае кое е правилно. А и нали знаете, Господ приема с по-голямо щастие грешниците, които са се покаяли, отколкото безгрешните.

23.   На 12 съм и си представи че и аз даже бих му казала че ще го зарежа защото с мен нито ще създаде семейство нито нищо, и че на 18 живота е пред мен и кфо правя с 35 годишен с жена която е бременна. И даже е бил с теб когато тя е раждала.. ми не се обиждай мила ама си мн гадна.. ужасно е тфа което правиш

25.   Това е огромна грешка! Сега ти е много хубаво, забавно, интересен ти е. Ще дойде ден -ще плачеш. Знам го от личен опит. Тогава бях на 15 той на 32. С жена му бяха женени, но не живееха заедно. След време ме взе да живея у тях, но после аз се изнесох, защото родителите му не бяха съгласни с това съжителство. Нищо не са ми казвали, но аз го усещах. Продължихме да излизаме и един ден ми каза, че решил да се мъчи да се оправя с неговата. Заряза ме, а аз бях толкова огорчена, че си мислех, че няма да преживея това. Е, преживях го и сега се чудя как съм била толкова глупава. От тогава това стана правило номер 1 за мен. Женен-бягай!!! Може да не слушаш поп-фолк, но си пусни песента на Галена-Не тръгвайте с женени и слушай текста. Минаха 5 години от тогава и преди време той ми изпрати покана за приятелство във фейсбук- не приех. Онзи ден ми писа-не отговорих. Не казах и на мъжа ми. Той знае за него и ако разбере лошо му се пише... Имам си семейство, бебенце и не ми трябва нищо повече. А тези хора си търсят развлечения, когато им доскучае. Не си нищо повече от забавление повярвай ми. Така, че си намери гадже на твоите години и си живей живота. Не се обвързвай с такива сложни взаимоотношения.

26.   25, животът е палачинка - веднъж си отдолу, след това си отгоре, после - пак отдолу. Не съди хората и не си прави крайни изводи, защото един ден можеш да се озовеш в тяхната ситуация! Сега си мислиш колко си била глупава тогава, след време ще си мислиш колко си била глупава сега, а след още повече време ще се окажеш в ситуацията на човека, който сега ти праща покани за приятелство и ти пише... Не е изключено и сегашният ти мъж да се забърка в подобни отношения с някоя... Така че - живей, наблюдавай и се учи. Забрави за Правило №1 и Правило №2 - сърцето от подобни правила не се интересува, а виждаш, че и социалният модел се променя, и семейните отношения се променят... всичко се променя!

27.   Леле, мацка! Като гледам писала си историята си преди доста време и дано си сложила вече край на тази лудост, но ако не си, представи си следното. Този мъж вземе, че зареже семейството си и се съберете и ти забременееш. А сека, кажи ми как ще се почувстваш като разбереш, че докато ти си се мъчила да родиш детето му, той в това време се е натискал с любовницата си? Много, много лошо, нали? Е, замисляла ли си се какво причиняваш на тази жена и на детето й? Как тя вечер го чака до не знам колко си часа и накрая си ляга сама докато той е с теб? А детето? Замисляш ли се, че лишаваш едно дете от баща му? Че вместо да е при детето си когато то има нужда от него той е с теб? Не казвам, че само ти си виновна и той има много вина, даже по-голяма от твоята, но все пак, помисли. А и можеш ли да имаш вяра на този човек? Щом е изневерил на жена си с такава лекота, сигурна ли си, че някой ден няма да постъпи така и с теб? Защото при някои мъже това си им е заложено, да са патологични лъжци и кръшкачи и дори приемат това за нормално! А и нали не мислиш, че е влюбен в теб? Ако истински те обичаше щеше отдавна да се е разделил с жена си. Обаче, не, на него така му е по-удобно. Вечер да се прибере в дома си, да му е сготвено и изчистено, а като му доскучее тича при теб за разнообразие. Много удобно, нали! А той си свирка и само се чуди как да си прекара по-приятно времето. Е, наистина ли искаш такава връзка? Да те ползват само за забавление, когато му писне да стои при жена си и детето? Сега си млада и това може да те устройва, ама един ден ще ти е писнало да го чакаш да благоволи да ти обърна внимание. Така, че не губи и своето време в безперспективна връзка, ако толкова не ти пука за жена му и детето и хич не се тревожи, че ще страда. Повярвай ми, няма да страда дълго. Много скоро след като го зарежеш ще си намери друга, която да те замести.

28.   Съгласна съм с номер 1, 2, 3, 4 и т. н. С изключение на тези които я подкрепят. Е знам всеки греши, ама то да си с женен мъж и да се забавляваш с него ем знаеш, че жена му РАЖДА и се нуждае от подкрепата му. И както казват хората всичко се връща, особено на такива като тебе. Всеки греши.

29.   Определено си направила грешка не се занимавай със женени малко ли момчета има на този свят ти с женен си ходила? Стегни се сега си ходила с един а утре или други ден ще се хванеш с друг! Търси момчета на твоята възраст на 18г си а с какво се занимаваш! Сега си в най-хубавата възраст не си пропилявай живота като ходиш с женени мъже! И аз съм на 18г почти 19 вече и не ти удобрявам постъпката нито твоята нито на майка ти!

30.   Такива като тебе развалят семейства. Всичко се ВРЪЩА.