Споделена история от Тинейджърски

Здравейте,аз не искам да споделям нищо,просто искам да задам един въпрос и да чуя различни мнения. Искам да ви попитам дали е възможно да се влюбиш в човек, който никога не си виждал, възможно ли е толкова силно да копнееш за човек,който познаваш само от снимки и мейлове. Чудя се след като се видя с него дали ще е същото?С трах ме е да не се разочаровам после и да не би известно време да живея в заблуда. Случвало ли ви се е да срещнете някого в нета и после нещата да потрагнат и да се получи нещо истинско?? Аз много не вярвам на запознанства по интернет и за това питам...

Коментари

1.   пробваи според мен няма лошо да проваш слушаи какво ти подказва отватре от опит глава не боли вапреки че има разлика когато човека е пред теб и го виждаш но може и да се получи

2.   Здравей, аз в момента сам в сьщата ситуация.Запознах се с едно момче в нета и в момента поддаржаме такава врьзка все едно сме били цял живот заедно.Искам само да ти пожелая да не се отказваш от твоя човек , той може да е по-истински от всеки друг.

3.   НЕ знаеш кой стои от другата страна !!!

4.   Не влагай големи надежди на нещо такова, понякога външността лъже. Аз съм опитвала преди 2-3 години, но никога не се получаваше... Такава любов в повечето случай е нещо моментно и отминава бързо... Ако търсиш истинска разтърсваща любов едва ли ще я намериш в интернет... Но все пак нищо не ти пречи да опиташ... Успех!

5.   Ам, мисля , че може да стане нещо , ако човека отсреща е искрен. Не …не забравяй че има доста такива дето само ласкаят своето самолюбие, тук, в чата! С един писахме даже две години, след четвъртия месец разбрах че е съвсем друг човек и снимките не са негови. Това не попречи да пиша с него. Но в един момент май и на двамата ни писна и прекратихме всякаква връзка. Сега предполагам страдит други, но нека да се научат и да се пазят за в бъдеще. Всеки трябва да се опари, защото не вярва на никой, па с него колко лековерни девойки ужилихме, не е истина…но съм престанала да ги правя луди, само младежите подпичкосвам сега. Така,че виж си с него…

6.   Аз съшо съм попадала в подобна ситуация, човекът ,за когото ви говоря сега е един от най-близките ми приятели и безкрайно мн се радвам, че се престраших да се видя с него.Вярно е има всяакви хора в нета, но винаги може да се разбере дали един човек е искрен или не .Особено ако комуникацията е по-продължителна.Така че моя съвет е почувствай със сърцето си дали наистина можеш да се довериш и действай ако е така :)

7.   здравейте...не искам да възлагам големи надежди, но преди време така си писах с един млад мъж доста дълго в нета...после се престраших...излязохме...първоначално като приятели около година....и сега сме заедно и сме много щастливи....и имаме невероятна лубов....ИСКРЕННО ТИ ПОЖЕЛАВАМ И ТИ ДА СИ НАМЕРИЛА СВОЯ ЧОВЕК....:))) УСПЕХ!!! :))) не се отказвай и не се предавай...:))) все пак за да опиташ един сладък пупеш трябва да опиташ доста други....:)))

8.   ПОЗНАВАМ ДВОЙКА,КОЯТО СЕ ЗАПОЗНА ПО ИНТЕРНЕТ,СКЛЮЧИХА БРАК И ИМАТ ЕДНО МНОГО СЛАДКО ДЕТЕНЦЕ.ТЕ СА ЩАСТЛИВО СЕМЕЙСТВО ВЕЧЕ ДОСТА ВРЕМЕ:)

9.   НА МЕН МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО.БЕШЕ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ.ЗАПОЗНАХ СЕ С ЕДНО МОМЧЕ В НЕТА.ВЛЮБИХ СЕ ОЩЕ ПРЕДИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ ЛИЧНО.СЛЕД СРЕЩАТА НИ ОБАЧЕ ХЛЪТНАХ ОЩЕ ПОВЕЧЕ.БЯХМЕ ЗАЕДНО ДОСТА ДЪЛГО ВРЕМЕ.НАИСТИНА СЕ ПОЛУЧИ НЕЩО ИСТИНСКО И ПРЕКРАСНО.ЕСТЕСТВЕНО ВСЯКА ПРИКАЗКА СИ ИМА СВОЯ КРАЙ И В МОМЕНТА НЕ СМЕ ЗАЕДНО.НО ВЪПРЕКИ ТОВА СИ ОСТАНАХМЕ ПРИЯТЕЛИ,КОЛКОТО И НЕВЪЗМОЖНО ДА ЗВУЧИ ТОВА.ТАКА ЧЕ МОЯТ СЪВЕТ КЪМ ТЕБЕ Е ДА СЕ СРЕЩНЕШ С НЕГО И ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАШ ЧЕ ВСИЧКО Е ЗАПОЧНАЛО ОТ НЕТА.АКО Е ПИСАНО ТЕЗИ ВРЪЗКИ СЪЩО ИМАТ БЪДЕЩЕ.УСПЕХ И ДАНО ТВОЯ ЧОВЕК ОПРАВДАЕ ОЧАКВАНИЯТА ТИ!

10.   Здравей!!! Прочетох историята ти и в нея открих себе си преди няколко години. Аз също се чудих дали можеш да намериш някои, които да те разбира, харесва през нета, по-добре може би от колкото от хората които са около теб постоянно, но накрая разбрах че може. Той беше първия и последния до сега, когото съм обичала. Беше страхотно и в моя случеи той наистина беше същия човек. Сега не сме заедно, но сме приятели. Незнам дали сте от един и същ град, но ако не сте, внимаи с това, защото колкото и да се обичате, км имат значение. Успех!!

11.   Здр мога да ти кажа само едно аз се запознах със съпруга си именно така. Стигнахме до сватба и се обичаме много тай че давай

12.   Аз също се запознах с приятела си в нета и сега нещата вървят много добре ... така че давааии :))))

13.   Ей споку не си само ти ..

14.   Здравей, аз в момента съм в същото положение запознахме се преди близо година но лице в лице не сме се виждали пък и аз не смея но ти щом имаш смелост пробвай, какво пък нищо няма да загубиш може пък да е за хубаво.

15.   Здравите аз съм на 10 г и има едно момче от нашия клас което го обичам с цялото си (h). Но той ме харесва много малко. Има и друго момче на име Стефан който пак го харесвам но той харесва Катя и другия. Моля ви помогнете ми някои от тях двамата да ме хареса. Но незнам ка кда стане. Моля помогне те ми.

16.   Напълно възможно е, защото при мен така се получи и то не преди 3-4 години ми на тази нова година (2008-2009). Той е от моя блок и сме се виждали само от мн мн далеч (като на снимка) и случайно една позната ми каза, че му има Skype-а. Като разбрах кой е, си помислих, че сигурно само ще си "чатим" и нищо друго. А аз постепенно се влюбих в него. Това се случва месец преди да ми каже, че е "лудо влюбен в мен". Сигурно всички си мечтаят да ти предложат точно на нова година, но при мен стана, той дойде до нас за да ми го каже. Така, че е мн възможно да се влюбиш мн по-силно!!!

17.   Имам познанство като теб. Още не сме се срещали с него. За влюбването - мисля че е възможно. :) Съвет за съжаление не мога да дам :S

18.   Tова е нормално и аз съм го преживявала

19.   значи познавам от скаипа един човек от половин месец аз на 14 тои на 18. Така скрахме се за около3-4 часа и аз през тези 3-4 часа не спрях да плача за него не е бандерас но се пак значи искам да ви кажа честно не съм от хората които се влюбват през5 мин. та аз за маика си не плаках която почина преди 2години но за него плаках незнам защо. Незнам защо го пиша тук даже не искам да сехваля с нищо но влюбване от скаипа е вазмогно такаче даваи.

сори за изгубеното време

20.   Твърдо ДА може!!! На мен ми се случи преди 4 години. С момчето сме от различни градове. Снанахме много близки приятели след 1 година той дойде в моя град да ме види и ставахме все по близки.. след още 1 година станахме гаджета , но се разделихме заради моя грешка.. от 8 месеца сме разделени, но от 1 месец сме сигулни , че искаме отново да се съберем. Може да се влюбиш ние сме даказателство!!!

21.   На първите срещи вземи приятел/ка който да стои близо до вас, защото интернет е малко опасно място за запознанства. Представя се по един, начин, изглежда и прави друго. Не се предоверявай. Всичките момичета сега сте толкова красиви и имате много хубави снимки в социалните мрежи. просто внимавай...
лиди

22.   Изобщо не са красиви. Жените от 70-те, 80-те, че и до 90-те и първите години на 21 век бяха много по-красиви. Сега са някакви пост-Чернобилчета.

23.   Само смотаните използват Интернет за запознанства. Тъжно е колко смотани и задръстени хора има и то в 21 век! В нета са много словоохотливи, като ги срещнеш на живо "Добър ден" не могат да ти кажат!

24.   Ами да ти кажа и аз съм като теб. Не е нещо фатално. И да възможно е!

25.   Външността не е всичко.... била съм на твоето място така че давай,в живота няма нищо сигурно-риск печели риск губи ако не опиташ никога няма да разбереш!

26.   Разбира се че е възможно аз се запознах с едно момче по скайпа и се влюбихме той беше в Германиа аз в България той беше там понеже родителите му работиха там и всеки ден аз и той се говорехме по скайпа пишехме си абе мн яко беше ама аз спрях да го обичом поради много причини от моя страна а също и той спря и сега сме само приятели!

28.   Здравейте,
И аз съм в същото положиние. Не съм се срещал с нея но сме си говорили и си пишем всеки ден. Според мен не трябва да си отказваш от тази връзка или поне се увери че се обичате и дали е този за който се представя. Само да попитам връзка София-Шумен дали е възможна. УСПЕХ!!!

29.   Аз съм в същото положение - започна в нета и след това продължихме да потдържаме връзка, след това той каза че ме харесва и решихме да се видим. Той беше страхотен, но проблема беше че след тази среща започнахме само да си говорим в скайп и станахме много хубава двойка докато неговите приятели му казаха че не ставам за него и той скъса с мен! Това ужасно много ме вбеси, но той продължаваше да ми пише и останахме много добри приятели които вмомента си споделят всичко и се съмнявам че той ме харесва още, защото ме защитава, държи се мило, споделя повече на мен отколкото на приятелите си които познава от доста повече време и ми отделя повече време и внимание.. Моля ви някой да ми каже как да постъпвам от тук нататък? Имам чувството че започвам да се влюбвам отново в него.. Ако имате идеи как да постъпя пишете.. Благодаря предварително (:

30.   Всичко зависи само от теб и него. Това е най-простият отговор, но бих ти казала да се замислиш дали не си толкова влюбена в образа, който си си изградила за него от e-mail-ите и снимките. Не казвам нищо, просто не можеш да знаеш той какъв е като човек в реалния свят, защото едно е компютъра и съвсем друго реални житейски ситуации.

PG

31.   На мен ми се случи и нещата се развиха доста добре!

32.   На мен не ми се е случвало, но според е редно да се срещнете чак след като си го опознала добре и си сигурна, а ако нещата не потръгнат бъди смела и го попитай какво мисли за теб, ти за него и се опознайте на живо!!!! Най-вероятно е да потръгне всичко, защото ако сте си писали от доста време, вече да си имате доверия, и да се разбирате... Според мен така нещата ще потръгнат!!!