Споделена история от Тинейджърски

Ужасно много го харесвам, но той е от друг град
Случайно попаднах на този сайт и реших даси кажа проблема.

Аз съм на 13 и от лятото на 2010 започнах да харесвам едно момче. Проблемът е, че той е от друг град, а също до колкото знам си има и гадже. Аз старшно много го харесвам, но той май не ме харесва. Август месец той разбра, че го харесвам от брат ми, но той каза, че знаел, защото се виждало. Като съм покрай него направо откачам. Ще ви дам жив пример коледната ваканция един ден той дойде вкъщи. Аз брат ми и той отидохме в детската стая и като се почна той каже нещо аз умирам от смях даже по едно време докато се мсях паднах то таборетката, на която седях. Все за нещо спорим. О забравих да кажа, че като разбра, че го харесвам запона да се държи по-грубо с мен. А като ни се засекат погледите аз веднага си местя погледа настрани, моля кажете ако можете дали ме харесва и какво да правя. Предварително благодаря.

Коментари

1.   не те .. примири се

2.   Здр аз имам същия проблем с едно момиче. Само дето се познаваме от коледната ваканция и нито тя, нито пък аз съм ходил у тях. Братовчед ми се изпусна, че харесвам но се даржиме както преди - приятелски. Чатиме редовно, майтапи ме се и т.н. Все пак щом той си има гадже се опитай да сте само приятели, но като/ако скъсат се пробвай. Късмет и ако може някой да напише за моя проблем дали си струва да се приварзвам толкова мн. Мерси и Късмет :)

3.   Ами щом си на 13, това не е любов, а детско харесване и ще ти мине. Ако бяхте по-големи няма лошо да се борите за любовта си, марак от различни градове. Но на 13 трябва да мислиш за учене и други неща все още. Бъдете си приятелчета ако се виждате и така

4.   Е, сега № 3 не си прав, какво като е на 13 - за любовта няма възраст. Аз например от 1 до 4 клас харесвах много едно момче.... Иначе по въпроса...и аз съм на 13 и аз харесвам по- голямо момче от друг град и не съм го виждала от лятото, а и незнам дали той ме харесва. Така че много добре те разбирам.

5.   здравейте аз съм авторката на тази тема и искам да попитам дали е нормално така да се смея като обезумяла като съм покрай него в смисъл чувала съм че и други момичета като харесват много едно момче се държат по-странно от обикновенно но това мойто нормално ли е

7.   Разбира се, че е нормално. Когато изпитваш нещо към някой, ти несъзнателно се променяш. Това е нещо като защитна реакция. Надеждата винаги умира последна, затова късмет, а и все пак си още малка и ще има още момчета. :)

9.   Вземи го от града му!