Споделена история от Тинейджърски

Имам гъдел
Здравейте! Имам Един такъв по- особен проблем, който може би някои от вас ще намерят за глупав и напълно ненужен за споделяне в този сайт. Въпреки това се надявам поне някои от вас да ме разберат и да ме посъветват нещо, защото наистина не знам какво да правя. Проблемът е такъв, че приятеля ми преди около 2 седмици разбра, че имам ужасен гъдел навсякъде. Когато най- накрая разбра за този моя слабост, цели 2 седмици не спря да ме гъделичка където и да ме види. Беше ми много гадно и неприятно тези две седмици.

Коментари

1.   Приятеля ти е тъпак, съветвам те да го зарежеш. Не може да не уважава това, че ти е неприятно! Аз също имам гъдел, даже говорих с психолог по този въпрос и при мен се оказа на психична основа! Помня, че като дете дори не понасях котка или друго животно да ми скача по краката, защото беше непоносимо да ме докосва чуждо тяло, камо ли човек. От както се замислих, че проблема е в главата ми и произлиза от ниската ми самооценка се подобрих много. Осъзнах, че когато отслабнах и започнах да се харесвам и да да имам полови контакти в които няма как да не се докосваме и най-вече това, че някой друг ме харесва и ме намира за красива гъдела ми изчезна на 70% още ме е гъдел по коленете и подмишниците, но за там си е нормално.
Беше много забавно, защото ходих да се татуирам и избрах място от страни на корема и като се запознах с татуиста буквално го помолих да си сложи ръцете на корема ми, за да видя дали няма да ме е гъдел :D Човека се оказа много разбран и дори не се засмя, а го прие напълно нормално.
Така, че не мисля, че има нещо за срам или за подигравка в това състояние. Приятеля ти въобще не е постъпил адекватно на ситуацията.

2.   Говори с него и кажи, че наистина не ти е приятно?

3.   Гъдел много хора имат, ама като цяло странят от идиоти дето ще ги гъделипкат. Разкарай го тоя дечко и готово