Споделена история от Тинейджърски

На 18 съм, а никога не съм имал гадже.
Здравейте! Реших да ви споделя накратко за мен. Момче съм. Занимавам се главно с музика - свиря на доста инструменти, пея, композирам... абе като цяло музиката ми е в кръвта.
На 18 години съм и никога не съм имал гадже, не защото не харесвам момичета, напротив, дори в повечето случаи харесвам по-големи от мен. Доста често си харесвам някоя мома, пишем си известно време ама до там..

Какво да правя? Нямам опит, обаче пък имам книжка и кола, намира ми се някой лев...
Имам набелязани 3-4 момичета, но все не мога да се реша да действам, защото както казах по-горе, липсва ми опит...

Коментари

1.   Здравей. Аз съм момиче и съм на 16, и имам същия проблем като твоя. Никога не съм имала приятел, всички, които съм харесвала, все се оказваха неподходящи.

Въпрос на опит е да успееш с момичето, което си набелязал, но ти си написал, че нямаш такъв. Всеки може, стига да иска. Може би се притесняваш от това да не бъдеш отхвърлен от нейна страна. Все пак ако бях на твое място бих се пробвала, може пък и да излезе късмета.

Ако искаш още съвети от мен - намери ме тук, но напиши откъде ми имаш скайпа: mimi_j211

Ще чакам да ми пратиш покана и ако мога да ти бъда полезна, относно момичетата - с радост ще ти дам още някой съвет. :)

2.   Момиче, 16
Имам същия проблем.. пиша си с момче известно време, излезнем, говорим си, той ме целува и накрая ми обяснява, че не иска нищо
Ама какво да се прави..
Пиши си с някое момиче и ти сам ще разбереш дали тя те харесва, покани я на кафе, на кино. Нека да разбере, че се чувства желана и харесвана :)

5.   Съгласна съм с №2. (:

6.   Пич, не се притеснявай. Аз съм вече на 40 години и никога не съм имал гадже. Даже никога не съм се целувал, за секс да не говорим. Зора е до към 30-32 години. Като минеш този период после спира да ти пука. Така, че горе главата, трябва да има и такива като нас.
Санчо, 40г.

7.   Споко не си само ти така, аз съм на 20 и не съм имала никога приятел.
Досега опита ми е минимален в това отношение.
Ами аз съм обратното на тебе, харесваш по големи момичета, на мен пък ми се случва да харесвам точно 1 -2 години по-малки от мен. Като рекорда беше в 2,5 години, не бих казла че беше харесване а симпатии. Дори си мисля , че не съм нормална вече. Защото рядко харесвам въобще дадено момче, сякаш са се свършили свестните и нормалните и то яко харесам някой 70 процента ще е по малък от мен. Не ми се случвало 1 -2 пъти да харесам по-малък от мен, повече. Вероятно не чак толкова хахаво въпреки, че не го чувствам така. Имам познати хора , които са женени и разликата им е 5 години, като жената е по голямата.
fresh_garlic^^