Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в момче, което си мисли, че го мразя
Здравейте! Много се надявам да качите моята драматична, трагична, любовна история. На 14 години и преди две години се влюбим в едно момче от пръв поглед. Първата година изобщо не беше споделена любов, а през втората година бяхме сами няколко дена и леко се опознахме. Тогава той ми каза, че ме харесва. Бях на седмото небе от щастие!!!! Но първо той харесваше моята най- добра приятелка, която не отговаря на чувствата му. Всъщност когато той ми разкри това, аз му зададох въпрос: Нали харесваше преди най- добрата ми приятелка? ! Той каза, че още я харесва, но харесва и мене. Аз се почуствах гадно, все едно, ако приятелката ми не му върже, аз ще съм втората. Казах му, че не го харесвам и след това се държах малко по-студено с него. Сега той си мисли, че го мразя, а аз всъщност много го обичам, но не искам да бъда наранена. Какво да правя. Историята ми може да се побере в песента I hate you I love you.

Коментари

1.   Остави го на мира момчето!

2.   Нямам много опит в това, но мога да пробвам да ти дам съвет. Опитай да му обясниш защо се е получило така. Може пък сега ти да си на първо място. Не пропускай шанса си, защото после ще съжаляваш. Говори с приятелката си. Кажи му, че и ти го харесваш!

3.   Абе, не знам. Лоша работа, ебаси ужаса. Какво се случва, на зная, но не е на добре, простоооооо нещата са извън контрол и по-зле ще става. Боже, помогни им и им спаси поне душите. Вай, вай!!! От Сливен съм и съм тъп, като всеки сливналия.

4.   От авторката:
Той всъщност харесва най-добрата му приятелка, но тя не го харесва. Когато спомена това, той започва да се държи гадно, аз съм била грубата. Когато приятелката ми го удари, ако я доближи твърде много, той не се обиди, но когато казах, че той постоянно се влачи след нея се засегна. Поне да съм искренна.
Може ли да ми кажете за какво да си говорим. Измислете някакви теми на разговор, защото аз никога нищо не мога да измисля!!!!

5.   Момиченце, намери си някой свестен не се занимавай с тоя!

7.   Не се занимавай с него личи си че си му 2то колело. Кажи му всичко което си мислиш.

8.   Пикло, я хвани преговори материала от миналата година, че почвате училище скоро! С момчета тръгнала да ми се занимава!