Споделена история от Тинейджърски

Един лагер и едно момче
Момиче на 16 :)
Миналото лято бях на спортен лагер момчетата бяха доста и се чувстваах прекрасно защото открих доста готини хора там. След лагера оставаха около две седмици до уще и понеже се бях сближила с две момчета повече решихме да излизаме и да се мотаем из София но едното момче имаше брат ще нарека брат му Х. Така след няколко дни решихме и него да го поканим да излиза с нас той също беше на лагера но го мислех за сдухан. Един ден ни зарязаха двамата и си говорихме доста оказа се супер свестен и доста умен да да също и хубав.... започнахме да си пишем излизахме четиримата но той започна да се държи различно започна да ме гушка и ме гледаше с онези очи ;) привързах се доста бързо към него и осъзнавах как се влюбвам. Оставаха броени дни до у-ще и се видяхме за последно 4-мата решихме да ходим до Витоша и там вече усещах играта Х. ме хвана за ръка и искаше да ме носи на конче и всичко беше уникално за мен когато вече беше време да си ходим тримата изчакаха с мен трамвая и аз им казах чао приятели двамата казаха чао а Х. каза чао повече от приятелка тогава осъзнах че съм хлътнала :) започна у-ще и с Х. си писахме около месец и половина но после спряхме по необясними за мен причини :( бях тъжна и се обвинявах че съм сгрешила някъде :( това лято също има лагер и той ми писа дали ще ходя бях на седмото небе защото цяла година не съм спирала да мисля за него само той ми беше даже когато съм била по партита и съм се целувала и натискала с други момчета се чувствах виновна сякаш му изневерявах а дори не сме заедно :( ужасно много го харесвам да не кажа обичам и много искам да съм с него сега разчитам че когато се видим на лагера ще се случи нещо но не мога да се надявам и искам да направя нещо!!
Дайте ми съвет какво да правя защото това момче не е за изпускане адски свестен е и ми е на сърце цяла година :] той също е на 16 :)

Q. V.

Коментари

1.   Дръж се на положение все пак цяла година не ти е писал гледай да не се издаваш, че имаш чувства към него. Наблюдавай той дали те гледа, ще ти обръща ли повече внимание и ако разбереш, че и той не е безразличен към теб започнете след лагера да излизате и така

2.   Приготви си в чантичката няколко кутии презервативи, но не някои евтини а поне Durex. Вземи си също и противозачатъчни за всеки случай, че нали знаеш - и презерватива се къса.. Ако стане белята - пий веднага хапче. Не чакай да минат дни, защото шанса хапчето да не подейства се увеличава с времето. Постилай нещо под коленцата - за да не стават ожулвания докато си заела позата. Ако решиш да го правиш в дупето - задължително си приготви и лубрикант, че иначе много ще те боли. А също и преди това си правиш клизмичка, защото няма да му стане хубаво, когато го извади и да му е оцапан с "шоколад".. Виж в дупето може да му позволиш спокойно да ти свърши - там не може да се забременее. Но ако пък си фенка на въглехидратите - може да пиеш от шишето както се казва, но да те предупредя - ако е ял нещо по-кофти може "сокчето" му да има неприятен вкус.
И накрая, но не на последно място: каквото и да правите - правете го дискретно. Да няма други момчета, телефони и т. н. - все пак едва ли искаш да бъдеш заснета и да станеш една млада порно-звезда по неволя и да бъдеш качена в някой чекиджийски порно сайт.