Споделена история от Тинейджърски

Как да го привлека?
От около 4 месеца харесвам едно момче, което е с 5 години по-голямо от мен (аз съм на 17). Запознахме се чрез общи приятели и въпросът ми е, какво харесват момчетата в едно момиче, какво ги привлича или как да се облича и тн.?

Коментари

1.   Наистина ли мислиш, че има само 1 стереотип за женско съвършенство и като ти го кажем, този пичага ще скочи в обятията ти? ! Всичко е строго индивидуално.

2.   Ако всички харесвахме едни и същи неща щяхме да изглеждаме по един и същ начин. Вместо да се обсебваш от това какво харесва и да се чудиш и маеш го заговори.

3.   Здрасти, аз съм момче колкото теб. Знам ли, аз обожавам, когато момичетата се държат женствено , със всички замятания на косата, смяна на гласа, подвивания на рамо и тн.. Също така, преди да се опознаете външния вид е доста важен - страшно ми харесват нежни копринени дрешки, красиви крака, и особено парфюма. Също ми харесва, когато момичето е открито, говори отворено, но е и някакси недостъпна..просто те изкушава.. хахаха

4.   Не се опитвай да го впечатлиш само с визия, освен ако целта ти не е секс. Позаинтересувай се от неговите интереси, занимания. Спечели го като приятел, като човек първо. Заговори го, например започни да се вълнуваш от музиката, филмите, спортовете, които той харесва. Това ние мъжете ценим истински. Тъпи кифли, мислещи се за секси колко щеш... Просто си се поддържай както обикновено (хигиена, там твоите работи) и не се конти допълнително, защото е жалко. Бъди себе си преди всичко! Не се прави на друга и не бъди фалшива.

момче, 18

5.   Когато един мъж наистина те харесва, за него няма значение как си облечена и такива работи. За да те хареса трябва просто да бъдеш себе си. Не се прави на такава каквото не си само за да се харесаш на някой.. а ако не те хареса, някой друг ще те хареса. За всеки влак си има пътници! Поздрави

7.   Скъпа авторке, предполагам се надяваш на конкретни съвети от типа на: "Облечи се с такава рокля", "Направи си така косата", "Кажи еди-какво-си" и т. н., но се опасявам, че те няма да ти свършат работа. Причината е, че всеки човек е различен, което ще рече, че харесва различни неща. Най-добре е да се държиш спокойно, свободно и уверено. Недей да мислиш прекалено много дали изглеждаш достатъчно добре, или си казала правилното нещо. Човекът трябва да те хареса, заради това, което си, а не защото се стараеш да го привлечеш. Разбира се, за да се случи това, трябва да има контакт помежду ви. Ако се събирате често в обща компания, гледай да си някъде около него, заговаряй го, за да можете да се опознаете. И най-важното- не го мисли толкова! Просто трябва да се отпуснеш и да разбереш, че и той е човек, като всички други, има си недостатъци и също вероятно се притеснява в дадени ситуации. Не ти трябва нещо повече от усмивка, приятелско отношение и малко самочувствие. А и това важи за контактите ти с хората, като цяло, не само за конкретното момче. От там нататък, ако той има интерес, ти ще го усетиш. Няма нищо лошо и ти да направиш първата крачка към него, като го поканиш на едно кафе. Едва ли ще го приеме като кой знае какво, а ти ще имаш възможност да разбереш каква е нагласата му, когато останете насаме. Нормално е да се притесняваш, особено ако не ти се е случвало до момента да имаш някакви отношения с момче, но пък всяко нещо ни изглежда по-страшно, когато е ново и непознато. С времето ще разбереш, че не можеш да влияеш на чувствата на хората- или ги има, или не. Ако са налице, чудесно, значи нещата ще се развият от само себе си, ако ли пък не(ще има и такива моменти)... просто продължаваш напред.

8.   Момчетата харесват, когато една жена не е фалшива. И, в този ред на мисли, ако се държиш по начин, който не е типичен за теб и ако се правиш да изглеждаш на нещо, което не си, то ти няма да си себе си, и няма да бъдеш истинска. Както се казва, и най-лошия уникат е за предпочитане, пред най-доброто копие. Не се води по моди и съвети на непознати. Изглеждай така, както на теб ти харесва. Мисли и чувствай, както ти идва от вътре. Важно е този, който те хареса, да те хареса заради самата теб, а не заради маската ти. Маските все някога падат, и тогава се вижда какво се е крило зад нея.

Depravity

9.   Еми всеки човек си е различен.
Като не го познаваме няма как да те посъветваме правилно.