Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го а незнам дали той ме харесва?
Моля да бъде публикувана това! Много моля!

От доста време харесвам едно момче. Красив е, умен е и забавен. Знам го то само един път си писахме. Признах му за чувствата си, но той каза че харесва друга, но аз се малко съмнявам. От цялата ваканция не съм го виждала с нея. Един път имаше лунапарк и аз отивах да разгледам и минах покрай него и той ме загледа и през цялото впеме докато гледах той ме гледаше. Дайте ми съвет. Какво да правя а много го харесвам. Умирам за него.

Коментари

1.   Аз съм момче и доскоро имах същият проблем, като теб. Аз много я харесвах тя беше забавна, умна, красива. И една вечер беше седнала до мене, защото ние с нея сме спали на едно легло заедно играли сме едни игри. Тя играе компютърни игри. Обича да убива и на скоро тя ми сподели, че мога да и кажа всичко, което искам, и че няма да ми се сърди, каквото и да е то. Аз и казах какво чувствам. Май че и дойде като гръм от ясно небе. Но... сега отново сме си приятели спиме си на гости. Аз вече си имам друга приятелка и така... т. е съветът ми е че ако не рискуваш няма да разбереш... , а кое е по добре? Да се опиташ и да успееш или пък не или да не си се опиташ. А..? Помисли си над това... пиши ми на Facebook: Viktor Stoqnov едно момче с един лък стрелям.

2.   Ми не те харесва, това ме те е огледал няма нищо общо с чувствата му, щом ти е казал, че харесва друга - приеми го. Историята звучи като на 12 годишна, стегни се момиче.

3.   Виж, както, ако той те харесваше, нямаше да те лъже, колкото и да се притеснява. Според мен или наистина харесва друга, или не харесва никого включително и теб. Приеми го и не ставай нахална, защото е много неприятно. Бъди му приятелка първо, сближете се и това ще помогне, ако ви е писано, връзката ви да се развие. :)

6.   Разбирам те. Аз също съм имала такива ситуации, дори в момента.
Аз избирам да забравя даденото момче или поне се опитвам, но не винаги се получава.

7.   Ще ти кaжa от опит-aко едно момче те хaресвa, ще ти го покaже по някaкъв нaчин. Ще търси твоятa компaния, ще ти прaщa смс-и, ще искa дa бъде близо до теб, дa те докосне... Може директно дa ти кaже че му хaресвaш или пък сaмо дa ти се усмихвa, aко е срaмежлив.
Aко ти кaже че хaресвa другa или не ти обръщa внимaние, възможностите сa две:
1-Смотaн е
2-Не му хaресвaш
Обикновено е вторaтa.
Тъй че, не си губи времето с него

8.   Авторката:
Ама нито един път не към ги виждала а аз живея почти до тях. А и номер 1 благодаря за коментара.