Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Здравейте! Преди няколко години баща ми се блъсна с колата си и почина. Имаше статии в сайтовете и коментарите бяха от сорта на "Няма нормален шофьор на... (марка кола)", "Добре, че са дърветата за да прибират тези шофьори" и т. н., дори бяха използвали и много обидни думи. Това не ме интересуваше много тогава, но наскоро приятелите ми започнаха да ми говорят как баща ми е бил мутра и било правилно да умре. Аз им казах, че беше интелигентен човек, прекрасен баща, но те си знаят, че съм от богато семейство и щом е така значи е мутра (голяма логика). Така де как да им покажа, че това не е правилно, защото пробвах да ги игнорирам, но просто е неизбежно. Благодаря предварително!
P. S.: Извинете, ако има грешки :)

Коментари

2.   Предполагам, че става дума за BMW. Не им обръщай внимание. Простотията ходи по хората, не по гората. И е ебзкрайна!
Съжалявам за загубата ти!

4.   Оо, нямa зaщо дa покaзвaш/ докaзвaш кaквото и дa е нa тези зaвистливи злобaрчетa. Никое нормaлно човешко същество нямa дa ти подмятa подобни нещa aко не го тресе дълбокa, злобнa зaвист.
Нaй- добре е дa смениш средaтa, те не сa ти приятели или поне дa ги зaтaпуш някой път с нещо от родa нa "кaкъвто и дa е бил е осигурил семейството си, пък вaшите... ".
Дa, грозно е, но поне ще покaжеш, че вече нямa дa им търпиш глупостите. Но по- доброто е дa смениш средaтa с подобни нa теб, с твоето социaлно и икономическо положение. Инaче зaвистниците ще те гризaт докaто могaт.
Съжaлявaм зa зaгубaтa ти! Знaм кaкво е, също зaгубих бaщa внезaпно.

5.   Няма значение марката. Баща ми не малко майки и бащи е разплакал, но защо трябва да се говори така за един покойник?

7.   Ти самата казваш, че доста хора е разплакал. Предполагам, че има още много неща, които не знаеш. И сега какво- да почнат да говорят колко прекрасен човек е бил, така ли? Добре е всеки да се старае, да остави добър спомен след себе си. За съжаление при баща ти това не се е получило.