Споделена история от Тинейджърски

Тормоз от дълго време
Здравейте!
Първо искам да се извиня, че допускам грешки при правописа си.
И така от година и половина родителите ми ме тормоят и то доста, което ме кара да плача адски и постоянно да съм тъжен и усещам, че от такъв тормоз още малко ще получа лоша болест като диабет.
Сега ще ви разкажа какво ми се случва от година и половина до сега и още продължава... Преди 1 година и нещо приятелката ми и майка ми бяха се скарали, защото майка ми беше обвинила приятелката ми, че тя е била с мен заради "парите" ми, което абсолютно не е вярно и приятелката ми каза на майка ми, че това не е вярно, че тя ме обича адски много и че съм бил единствен на света! Ние ходим от от почти 2 години и имаме връзка от разстояние и сме щастливи. След този случай родителите ми се държат с мен адски гадно тормозят ме и то доста! Преди 2 дена майка ми се е обадила на дядо ми и са говорили, след това дядо ми дойде до моята стая и започна да крещи със целия си глас и ми каза "ти веждите ли си взимаш бе идиот" това от него не бях очаквал да ми каже така, но знаех, че майка ми беше "изкодошила" на него някакви глупости, което не са верни и накрая дядо ми преди като си тръгне ми каза "педераст" и си тръгна. Вчера сутринта преди като тръгна за да посетя приятелката си майка ми звъннала на шофьора ми и казала на шофьора да не ме закара при приятелката ми... Имаше около 10 хора и аз досега не бях станал "резил" пред толкова хора... Гледаха ме ужасно и адски много станах за "резил"... Както и да е трудно намерих друг шофьор да ме закара при приятелката ми и се видяхме. Понякога се чувствам, че ще припадна и адски много ми се прилошава и чувствам, че ще получа болест от този тормоз...
Сега заради "майка ми" дори някои близки наши хора започнаха да мразят приятелката ми сякаш не им пука, че колко е хубаво да си имаш до теб човек, който те обича да те подкрепи в трудните моменти. И всички мои близки- братовчеди и т. н. защитават майка ми, а не мен, но близките ми не осъзнават, че майка ми е "лоша жена, което не мисли какво чувствам аз какво искам, какво ме прави щастлив" просто не и пука за мен, не ме цени. Също така искам да добавя, че съм на 17г.

Коментари

1.   Абсолютни селяци са вашите, съжалявам! Имаш 2 избора - или се свързваш със Закрила на детето (социалните служби), които да те настанят в приемен дом до навършване на 18 години, или се опитваш да изтраеш ненормалниците докато не навършиш 18, а след това веднага да се изнесеш на квартира и да почнеш работа. Премисли добре и избери. Аз сигурно щях да направя първото, за да не си навредя на психиката.

ELSA

2.   И също искам да допълня, че приятелката ми и каза да се оправим всички, да няма тормози повече, всички да се уважаваме, но майка ми и така не разбира от дума... И пак продължава да ме тормози и ме кара да се чувствам жалък и долен пред толкова много хора. Аз не разбирам гледам другите родители на приятелите ми толкова много се уважават, ценят се, дори родителите им имат снимки с приятелката на момчето, но "моите" родители са толкова гадни...

3.   Не знам, но може би родителите ти са прави. Не искат да си съсипваш живота, а може и момичето да ти влияе зле. Съвсем не одобрявам никакъв тормоз, но вместо да наблегнеш на ученето, защото като гледам не си наблягал хич, ти с гаджета се занимаваш. Докато не прочетох докрай си мислех, че си на 12.

4.   спокойно момче след година две ще се разделите с това момиче. Тинейджърските връзки не продължават дълго.

6.   Направо сега съм в шок... Не знам какво да направя... Писна ми от тях и техните глупости! Те са е*ахти гадните родители. Вчера ми викат, крещят, че съм глупак, болен, ненормален, и казаха, че щели да ме карат насила да работя и да си гледам живота, а и между другото уча в Англия и имам 3 сертификата за 2 години, а моите родители ще ми викат, че съм бил ненормален, глупак и там не знам си какво, заплашват ме, че щели да ми строшат главата от бой, но те за мен не са "родители", а са някакви, които ми развалиха целия живот и връзката ми се опитват да развалят, но няма да стане!

7.   Майка ти е наистина лоша жена, но те обича. Отиди при нея... разкажи й за чувствата си, разплачи се, ако ти се плаче. Все пак е майка и ще омекне. Поговорете спокойно. Ако клони към караници кажи й, че не искаш да се караш с нея. Майка ти е. Ти си й син. Намери общ език с нея. Разкажи й чувствата си.