Споделена история от Тинейджърски

Ще се зарадва ли ?
Здравейте, ще се опитам да бъда кратка.
Имам приятел, 9 месеца. Ще го оперират след 3 дни. Караме се, не знам защо, но много го обичам, понякога имам чувството, че правя твърде много само аз в тази връзка, но винаги искам да е щастлив, та идеята ми беше да му купя любимите бонбони и му взех една тениска преди две седмици(без повод, просто ми хареса), но все още не съм му я дала, защото когато се караме и решавам, че не заслужава да правя толкова много за него, но.. ето че все пак ще му я дам.. Как ви звучи да го изненадам без да му казвам на следващия ден след операцията с една приятелката ще пътуваме до столицата и ще отидем в болницата да го видя.. Дали ще се зарадва? Или ще е в лошо настроение покрай операцията и ще ми се скара защо съм "тук".. Не знам, какво мислите?

Коментари

1.   По принцип толкова рано след операция, веднага да се буташ при него, не е правилно. Направи каквото мислиш но след 3-тия ден.

2.   Вероятно би се зарадвал на вниманието, но мен лично ме дразни, когато някой друг избира гардероба ми. Сега му я подари, но ако усетиш, че не я харесва, не повтаряй с друга дреха.
УСпех и скорошно оздравяване на човека!

3.   Мила, приеми един съвет: ако един човек не те обича, то каквото и да направиш, той няма нито да го оцени, нито пък ще се зарадва. Много съжалявам за това. В една връзка и двамата трябва да допринасят, трябва и двамата да си помагате и да се подкрепяте, а не да се карате. Предполагам, че си млада - намери си някои, който ще те цени!
Успех!

4.   Ще се зарадва стига, да знаеш, че му е по-вкуса. Защото понякога се получава, така че когато взимаме подарък за някого, взимаме нещо по нашия вкус и после човека, не го харесва толкова много. Но все пак му я дай, стреми се да виждаш на него какво му харесва. Това, че се карате честоо, не е добре. В някакъв план явно, се разминавате за някой неща. По-добре е от рано, да ги разрешавате, за да не се чувстваш после гузна, че си му подарила нещо. За какво се карате?

5.   Дай му също й кураж преди операцията,вероятно е нервен сега,което е нормално.Кажи му,че всичко ще мине наред,да не се притеснява и че го обичаш,че няма защо да се безпокой.Намери,ако можеш някаква информация в интернет свързана с операцията,че ще мине леко и му я покажи за да се успокой или пак хора,който са минали през такава и са се оправили след това.

6.   Отиди. Ще има нужда от теб, но ако се почувстваш зле покрай състоянието му, не го показвай. Не плачи, защото ще се разтрои още повече, че се натъжаваш. Влез с усмивка и го прегърни силно. Кажи му, че го обичаш и за това си там. Ако се инати... повтаряй му, че го обичаш. Не склонявай към караница, дори и ако той ти даде повод за нея. Бъди усмихната постоянно. Казвай му, че го обичаш. Накрая ще омекне. Пожелавам ви дълъг и щастлив живот заедно.