Споделена история от Тинейджърски

Попаднах на нимфоман
преди време почнах контакт с момче от България ( аз съм в Холандия на 17 год. ). Футболист, много притен човек. 19 годишен. Проучих нещата и си има приятелка, за това си казах, че няма да навлизам в по-такива разговори. В последствие той започна сексуалните намеци. Казах му да спре, защото не е коректно спрямо приятелката му, но той продължаваше. Няма какво да лъжа... Много красиво момче, привлича ме. Той продължаваше с намеците, аз го спирах и накрая си викам: абе тоя има глава на раменете, я да се отпусна малко (защото попрницип аз обмислям абсолютно всичко). И се почнаха тея разговори... снимки, писания... Един път го питам дали е ок с това, че има приятелка, а прави такива неща с мен. Той каза, че не му било много приятно от факта, че има приятелка. В последствие той стана много избухлив, обвиняваше ме без причина. Реших да не му пиша повече. След 2 месеца той ми се извини. Отговарях му хладно, не исках да завръзвам контакт с него. След месец ми се извини отново, обясни ми че заради мен си е бил навлякъл много проблеми и че би го направил пак за да си пишем отново. Приятелката му замина за Франция и той сам... Понеже той е много сексуален, го питам какво ще прави при положение, че приятелката му няма да се връща 1 година. Той каза, че тя е наясно, че той е нимфоман. Тогава изпаднах в шок. Каза ми, че приятелката му давала да прави секс с други. След като разбрахте, че е такъв и какво прави. Въпроса ми е: Да поддържам ли някакъв контакт с него. Единствения начин да се видя с него е след 1 година. Искам също да кажа, че не съм ок да го играя по тоя начин. Имам си принципи но ако говорим за нещо неангажиращо? Ох, не знам. Очаквам съвети, благодаря ви :)

Коментари

1.   Много смешно, честно. Лапешка история. Нимфоман бил. И каква е тази виртуална "връзка" където имате? Нито ти, нито той знаете какво искате. Излез малко от виртуалния филм, в който си се вкарала и погледни света около теб. Намери си нормален човек.

2.   Щом прави секс с други момичета, при положение че си има приятелка. Той и изневерява. Следователно на теб също ще ти изневери. А и пък тя е толкова за уважение, щом му казва да ходи да се натиска с други.

Esyy

4.   Номер 1. благодаря ти;)

7.   "Нимфоман" - т. е. обича да спи с много мъже ли?

Всеки мъж, който е достатъчно красив, популярен, опърничев и не е верен на една жена, минава през подобен период. После или им писва или се превръщат в курвари от типа на Чарли Шийн.
Да чакаш една или повече години, непознат, който е имал хубаво личице, здраво тяло и ти са се понамокрели гащичките за малко е просто тъпо. Само не го издигай в съзнанието си като "перфектен и единствен". Всичко, което си мислиш за него е вероятно грешно или много различно. Потърси си друго момче и не се обсебвай от "нимфомани". В най-добрия случай ще изкарате една или няколко приятни вечери, но тъй като ти си хлътнала здраво, ще ти се иска повече от нашия герой, който обаче, няма да има подобни чувства.

8.   Бягай колкото се може по - далеч от този! Захванеш ли се с него нищо хубаво не те чака!

9.   Искрено ви благодаря! Хубаво е да чуеш съветите на по-възрастни с по-голям опит :)