Споделена история от Тинейджърски

KPop & Анимета
Здравейте Аз съм на 15, и съм от Пловдив. Голяма фенка съм на КПоп-а и аниметата Любимите ми групи са BigBang, 2ne1, B. A. P. SHINee, 4minute, 2PM, MBLAQ, CNBlue, BEAST, Infinite, Girls Generation, Super Junior, EXO, FT Island, BlackPink. А любимите ми анимета са Elfen Lied, Death Note, Another, Vampire Knight, Deadman Wonderland, Rosario Plus Vampire, Mirai Nikki, Angel Beats, Soul Eater, One Piece, Devil May Cry, Naruto & Bleach. Търся хора с същите като моите интереси, с които да си общуваме и да можем да си говорим за тях. Ако са също от Пловдив, би било най-добре, за да може да се видим и лично, но дори и да са от друг град, няма никакъв проблем. Очаквам отговорите ви с нетърпение. Много бих се радвала, и би ми било много приятно, да се запозная и да общувам с други хора, които споделят интересите ми, и харесват същите неща като мен.

Коментари

1.   И аз гледам анимета :)

2.   Тук трудно ще намериш някого, защото сайта е анонимен! Освен това си на 15 си и едва ли е добра идея да се срещаш с хора които си намерила в сайт в който всеки може да напише каквото си реши. В момента аниметата и к-попа са доста популярни така, че няма как около теб да няма други хора със сходни интереси! Ако, искаш можеш да отидеш на някое от косплей събитията-там има всякакви хора с разнородни интереси-анимета, танци и к-поп музика, косплей, гейминг... буквално от всичко по много. Следващия месец мисля, че има в София на 11 ми се струва, че беше, ако вашите те пуснат може да отидеш!

3.   Аз съм от Варна, ако не е проблем :д (пробвай групата Block B <33 )

4.   Азиатките са супер готини. Аз най много харесвам Meisa Kuroki, Aya Ueto & Mika Nakashima. Много искам да си хвана гадже азиатка.

5.   Имаш отличен избор за анимета :) Ще си паснем точно ^. ^

7.   Аз съм kpop фен от 5 години и anime lover от 7 ^-^
Бих се радвала да се запознаем и попишем.
За жалост не съм от Пловдив, но много често ходя там през лятото (да посещавам роднини etc)

10.   Анимееета... обожавам ги :дд от Златоград съм за жалост и съм на 13. А относно кей попа - ами харесвам го, не чак толкова де, но харесвам БТС, Супер Джуниър, Гърлс Дженерейшан и още няколко групи :дд като цяло наблягам на метъл и бг рап, но наистина и кей попа има голяма стойност :дд толкова се радвам, че има още създания като мен :дд ако и ти си падаш поне малко по метъла ще се разбираме чудесно :дд

11.   Обожавам аниметата! Любими са ми Higurashi, Black Rock Shooter, Angel Beats, Durarara, Denpa teki na kanojo, Clannad, Kanon и др. :)
От София съм.

12.   Обожавам аниметата! Любими са ми Higurashi, Black Rock Shooter, Angel Beats, Durarara, Denpa teki na kanojo, Clannad, Kanon и др. :)
От София съм.

13.   Аниме ли чух! Аз съм им голяма фенка. Момиче на 15 съм от Враца и гледам всякакъв тип анимета, сега гледам Soul Eater и много ми харесва! С радост бих си писала с теб така че ако имаш желание...

15.   Слушам и харесвам много BigBang, 2ne1, 4Minute, SHINee, 2PM, B. A. P. , CNBlue, Infinite, Super Junior, EXO... Любимите ми анимета са - от пълнометражните филми : Огън и лед, Принцеса Мононоке, Акира, Отнесени от духове, Лапута- Замъкат в небето, Завръщането на котката, Наусика от долината на вятъра, Доставките на Кики, Подвижният замък на Хол, Моят съсед Тоторо, Гроб на светулки, Перфектно синьо и Дух в броня ; а от серийните - Elfen Lied, Death Note, Another, Vampire Knight, Deadman Wonderland, Angel Beats, Mirai Nikki, Rosario Plus Vampire, Soul Eater, Fairy Tail, One Piece, Ao No Exorcist, Black Butler & Devil May Cry.

19.   За мен най-добрите к-поп групи са Big Bang, BTS, 2ne1, 2pm, Super Junior, Shinee <3

20.   Здравей, аз съм момиче на 18 и слушам кейпоп от 8 години. Лпбимите ми групи са BTS, Block B, EXO (колкото и да са останали), както и всички останали групи които си изброила. От София съм, гледам анимета рядко, но кейпопа е моят живот. Ако искаш съвети за кейпопа мога да помогна, гледам и корейски филми и сериали. Ще се радвам много, ако се запознаем макар и анонимно. Имам питане: ти как се запали по кейпопа (имам предвид от къде, приятел, интернет, съседи. т. н. ) и за сега колко време вече си към този стил музика?