Споделена история от Тинейджърски

Останаха ли такива момчета?
Здравейте, пише Ви едно 16 годишно момиче, с надеждата, че все още има свестни момчета. Прочетох някои от темите, които са подобни на моята, но бяха прекалено стари. Преди не мислех толкова за гаджета, но от известно време ме мъчи мисълта, че приятелките ми вече са обвързани, а аз все още съм сама. Преди съм имала един приятел, с който бяхме заедно около 2 месеца и половина. Всички момчета, с които съм се запознавала, са били едни и същи: груби, секс-маниаци с ужасно поведение.

Нямам от тялото на модел, но според мен е важно характера, а не външния вид толкова. Не съм правила секс досега, а и все още не мисля, че съм готова за тази стъпка. Предпочитам да изчакам малко и тогава, но всичките момчета, с които съм писала или говорила, искат само да ме изчукат и да ме зарежат като парцал. А аз търся момче, което да е мило, да ме обича и да не е от типа "мачовци", "гъзари" или "лошо момче". Да не е надут, да е по-скромен, да е до мен в нужда и просто да ме дарява с любов, да не ми се натиска за секс, а да ме изчака - когато съм готова ще го задоволя. Досега попадам все на момчета, чиято единствена цел е - СЕКС. Омръзна ми е от такива типове, търся някой нормален.

Просто търся момче, което да ме дари с любов и грижи, нищо повече не искам. Не гледам парите, дрехите или колите му. Да спомена, че възрастта също е от значение - макс 23г.

Моля изкажете мнението си по темата, а ако някой желае и има подобен "проблем" като моя, нека да коментира, за да му дам имейла си.

Моля модераторите да публикуват темата! Лека вечер!

Коментари

1.   Здрасти, пише ти едно 16 годишно момче. Да, такива момчета има, но най - вероятно не ги забелязваш. Те рядко са Арни, с чара на Лео. Ако търсиш батковци - те ще търсят секс най вероятно. И основно може да се запиташ защо си търсиш гадже? Не че имам много опит, но не трябва ли чувствата да дойдат преди връзката? Късмет!

2.   Като станеш на 35 пак ще те мъчи сэщия проблем

3.   Ох направо те разбирам, момчетата сега ми идват в повече предпочитам да си остана сама.

4.   като го чета иам чуството че съм го писал аз само че моя проблем е с момичетата повечето момичета около мене търсят само момчета с мусколи и пари почти никоя не гледа дали е интилигентен и вътрешно красив важни са само колко големи мусколи имаш. М15

5.   Какви секс маниаци, та вие сте още деца.... Я си седни на трътката моме!!

6.   Ами явно само такива "гъзари", "мачовци" и "грубияни" заглеждаш. Вгледай се малко и в другите, не ги режи още като започнат да контактуват с теб. И при мен беше нещо подобно-обръщах внимание само на определен тип момичета, които бяха кучки и ми направиха грешна представата за всички момичета и също като теб се чудих дали има нормални, свестни. Дано намериш правилния човек, успех! Момче 16г.

7.   Позната ми е историята ти, нищо че съм момче. На 18 съм и съм точно това което търсиш, обаче няма да се рекламирам. Наблюдавам поведението на другите ( чета много психология ) и наистина си абсолютно права, продължавай да търсиш рицаря на коня. Щом има един значи има и повече. Не бързай със секса от личен опит говоря. Аз избързах и когато останах без партньор беше много зле положението.

8.   Има ги, но повечето момичета търсят точно "лоши момчета" и свестните момчета се отказват и отчайват, като мен и така свестните момичета пък се чудят къде са свестните момчета, свестните момчета се питат същото и така се получава вечно разминаване и не се намираме и накрая масата от лоши момчета и момичета естествено се намират по-лесно един друг и са щастливи. От личен опит мога да кажа, че е хубаво да си различен, но има и лоши страни, като всичко друго. Модераторите мисля, че не дават да се пускат и-мейли и всякакъв вид лична информация и контакти. Поне се радвам че още има момичета, които държат на стойностни неща, макар и анонимно.

Поздрави,

Едно 15 годишно момче.

9.   Аз съм момче и те разбирам много добре, бих искал да се запознаем, но не знам дали е възможно през сайта.... :(

10.   Момче на твоите години ако не иска секс - бягай от него.

11.   За съжаление точно тия дето търсят само секс са нормалните. Т. е. биологично нормални. Другите момчета по една или друга причина са по-скромни, с по-ниски нива на тестостерон, по-ниско самочувствие, по-различни интереси. И както сама можеш да видиш ако се прочетеш безпристрастно (или други момичета) - те не съществувават за теб, и изчерпваш "момчетата" с тези които се въртят около теб за секс. Принципно това пък е билогично нормално за една жена, защото тя такъв мъж търси за сексуален партньор - активен, доминантен, упорит. А другите мъже и се струват странни и нерентабилни. Така че ако се оплакваш от нещо, оплаквай се от природата, която не е само в тия момчета които имаш очи да виждаш, но и собствената ти природа, която тепърва ще преживяваш, а някой ден и осъзнаваш. Защото по-лесното е да намериш тия момчета които си мислиш че търсиш, по-трудното е наистина да ги разпознаеш, оцениш и обикнеш... Има и такива теми тук ако си се зачитала...

12.   Разбира се, че има такива момчета. Съжалявам, че ще го кажа, но повечето не заглеждате по-срамежливите и скромни момчета и момичета, а именно те са златните. Всеки гледа по-отворените, пък после реве. Свестните няма да ги намериш по чалготеките или баровете, по-вероятно в библиотека или свити в ъгъла. Смени типа просто.

ELSA

14.   Все едно историята е писана за мен... Аз съм момиче на 16 и до сега гадже не съм имала, но е имало ситуации, в които си пиша постоянно с едно момче и разбираме, че си допадаме като характери, излезнем няколко пъти и това момче ме целуне и впоследствие ми обяснява как не иска нищо :) Наистина бих искала да се запозная с момчета, които са това, което и ти искаш

15.   Здрасти, аз съм на 28. Но това няма значение, 'щото не мисля да се кандидатирам. Бих ти препоръчал да свалиш възрастта, 'щото момче, което да не поиска секс след няколко месеца под 19-20 годишно едва ли ще намериш. А тези около теб търсят секс, защото когато момчетата са в пубертетската хормоните бушуват страшно и такова отношение е нормално, освен ако въпросното момче не е детствен де. Та, според мен трябва да си потърсиш детствено момче на твоята или около твоята възраст. Други без секс не виждам как ще стане. Успех!
АКАТИМ

16.   Аз съм 7. към 10. тва са глупости и повечето случаи не означава че мамят или нещо такова. Нека добре да се опознаят хората пък после ще си дойде от само себе си.

17.   Ами какво да ти кажа аз бях свестен ама не става така. Свестните всички ги мачкат и използват, а аз нямам желание да съм част от това. Вече и аз се правя на лош и се държа нагло. Щото ако си свестен никой не ти обръща внимание. Съвета ми е да погледнеш по-срамежливите момчета като мен преди щото и аз преди се чудех къде са свестните момичета ама разбрах че не ми трябват и с курвички става.

18.   Има, но цялата обстановка е направена да промотира разврат а не да събира качествените, нравствени хора. Рекламират се неверността, сексуалните извращения и т. н. и местата където обикновено са за срещи са именно за такъв тип поведение - барове, дискотеки и т. н. Не виждам платформа за срещи на добри момчета и момичета които искат да се срещат.

19.   И кво сега ми ако се влюбиш в някой който е на 25 и той също се влюби в теб ще го оставиш заради годините му ли?

20.   Момиче аз съм момче с година по-малък от тебе и знам че 99% от момчетата искат секс когато се хнанат с момиче. Но само някой от тях в начялото на връзката ще ти го кажят. На мен ми писна да чувам неща от момичета няма такива момчета вече, има ли токива момчета още. Еми има просто не си го открила. Това момче което не иска секс от теб не е така смело като другите обикновуно той е срамежлив и те харесва. Разбери кой е той. Сега на нащта възраст момчетата се влюбват в външният вид но не винаги е така аз съ влюбвам и когато опозная момичето а не веднага като я видиш. Не си мисли че няма такива просто не си го открила. Пробвай се да заговориш такива момчета който са срамежливи към теб или други момичета на твоята възраст и може да разбереш нещо хубаво иле да им вдъхнеш кураж ако те харесва да те заговори или нещо такова. Давай не се предавай ще го намериш. И още едно важно нещо момчетата трябва да бъдат задоволявани чрез някъв начин нямам предвид сексуално. Да има тръпка във връската ви а не да му умръзнеш

21.   Виж сега пише ти момче на 17 години според мен ти трябва само и единствено търпение и да се поинтересуваш от момчетата, които са тихи и не се набиват на очи от тях все ще има поне 1-2 свестни. Все пак на тая възраст е нормално момчетата да са настоятелни относно секса, но това да не те притеснява все пак на повечето момчета не им се отдава да мислят с главния мозък(на мен определено не ми се отдава ), затова слагат кви ли не фасади и се правят на печени пичове с мисълта че така са по-гот. Като цяло просто си гледай живота, забавлявай се и хич не се притеснявай за такива глупости. Както обичам да казвам не се притеснявай за нищо живота е вълнуващ, интересен, непредвидим и разбира се доста забавен. О между другото пожелавам ти късмет през идващата учебна година и не се стресирай за глупости.

22.   Е аз преди бях такъв ама разбира се свестните никой не ги оценява и реших да се променя защото всички около мен са някви яки, а аз съм от смотаните и никой не ми обръщаше внимание. Просто свестните обикновено са срамежливи и не могат да кажат 2 думи. Просто не искам да съм поредния 25 годишен девственик.
MyStanlock

23.   Всички са ми много смешни като кажат, че няма свестни момчета и момичета, или пък като напишат тъп статус във великия фейсбук. Никой няма да намери свястно момиче в дискотеката, или момче. Защо си мислите, че живота е да направиш секс и толкова, великите... само не разбирам някое момче като започне да обижда всички наред като ги нарича курви, е 3 от 10 са свестни, същото е и когато някоя тъпа лигла каже, че всички са педали и не знам си кво още и сложи под общ знаменател всички момчета. Свестни има, но им се подигравате и ги обиждате, .... между другото като някой скучаещ качи снимка на някоя курва във фейсбук и всички се подиграват, ееее замислете се че като ги наричате надути курви с по 500 харесвания, .... че и вие им харесвате снимките с по 3 тона грим.... и без ьначение какво е момчето и кой тип е, , лошо, , фитнес манияк, или за каквото се сетите.... ако си заслужава момичето ще се превърне в принца на бял кон.

25.   Цялата истина е написана в коментар №20! Понеже искат да им е интересно, момичета обикновено си търсят някой 18-19 годишен батко, с хубаво тяло, който кара кола, ходи по дискотеките, пие и пуши. И това за тях е готино. Изобщо не обръщат внимание на по-скромните момчета, които ги обичат истински и могат да им дадат много повече от един такъв тип, на който единствената му цел е да се изпразни в някой заблуден пубер. Но пак ти казвам - повечето хора нямат очи!

26.   Има много свястни момчета но просто не се забелязват защото са малко! Аз съм момче на 15 което като излезе много от хората му се подиграват! Свястни момчета са тези който се срамуват и не говорят много! Просто трябва да се оглеждаш добре! Казвам ти го от личен опит!

29.   Илзишни коментари бол и глупости колкото щеш винаги ще има на подобни постове... айде моля годините са много важно нещо, не е нормално мъж на 23 или 25, да е с момиче на 16, това е мъж пак казвам, не е тинейджър вече.... Както и да е няма да се отклонявам от темата.
Да масата от момчета са такива, едни ходещи напомпани пуйки, мислещи се за нещо ама какво нещо и те не знаят много. И най-трагичното е, че си фантазират, че едва ли не, всяко момиче може да бъде тяхно, ами пичове спрете да живеете в свой измислен святХД.
За жалост сега е модерно да си мъжага още от малък с мусколи, нее много добро поведение, да си "ганкстер" и прочие.
На 16 години съм и виждам какво става, решиш да харесваш някое момиче, но то ще реши, че онзи там който не може да си напише името е по-добре... та някой път още ми тежи за момичетата които са вкарвани в леглото и после еми не е хепи енд. Много може да се пиши по тази тема, някой път ми е криво, но все си казвам има време хората се променят, та да видим колко ще е така като стана по-голям. Та ако искаш може да си разменим мейлите и там да пишем излишно е тук.
Приятен ден!!