Споделена история от Тинейджърски

Психясала бивша
Ще бъда кратка, няма да разтъкавам локуми по темата. Отскоро имам контакти с едно момче и решихме снощи да се видим. Харесахме се, разбираме се, но той каза, че не иска да бързаме, защото имал проблеми с неговата бивша приятелка.
Все вика тая е психо, само във филми се вкарва, аз първоначално мислех, че преиграва, обаче нещата са наистина сериозни.
Бяхме се разбрали да се видим, обаче той ми каза, че не може да излезе от тях, защото бившата му стои пред тях и реве искала да говори с нея. Опитал се да я разкара, обаче тя стояла отвън в колата и не се махала. След около половин час решихме аз да съм с колата, той пеш, че да може да се видим. Обаче как така станало, той тъкмо излизал и онази лудата минала през тях. Като цяло цялата вечер се криехме да не ни види, едно преследване беше, абе всеедно сте във филм от 1 до 4 вечерта се занимавахме с онази лудата.
Като се прибра видя, че му одраскала колата направила черти на едната врата. И това не е за пръв път и друг път му писала тъпак на капака на колата с ключ.
Не знам какво да правя, достатъчно е голяма на 22 е, за да разбере, че това не е правилно, но явно и е достатъчно проста.
Разделени са повече от 1 година, но явно не може да преживее, че вече, не е важна.
Не знам какво да правя и как да постъпя за 1 година толкова много мръсотии му е направила, не искам да влизам и аз в този филм и да изпадам в неловки и дразнещи ситуации с нея. От друга страна много го харесвам и не искам да се отказвам. Не знам какво да направим дали с родителите и да говори, тя е недобре просто и няма да го остави на мира. Баща и знае, че вече е драскала 1 път върху колата му и според мен явно, нямат контрол върху нея. Ако за моите родители ще вземат мерки веднага, но тя, просто не знам трябва на психиатър да я заведат.
Дайте ми съвет как да постъпя, какво да направя. Имала съм проблеми с луди бивши и т. н, но това е вече ново ниво, нова висота и не как да постъпя...
Как може да има такива хора, не си го обяснявам по никакъв начин....

Коментари

1.   Ограничителна заповед. По-добре вземи и за себе си, защото в момента в който тръгнете ти ще имаш надраскана кола, счупени прозорци и т. н.

2.   В началото на връзката ни с моя приятел беше същото. Неговата бивша всеки ден ходеше в работата му и ревеше, стояла е по цели нощи пред тях в колата, постоянно писане и звънене. И тя беше на 22, 23 и беше лудаа, беше пребила една моя приятелка, още преди да се познавам с гаджето. Той бил излезнал с тази моя фр на кафе, а тогава с тази лудата пак са се били разделили. И за капак една друга моя приятелка, която беше приятелка с бившата му, ми казваше, че той още бил с нея, били излизали и ме бил лъгал. Дрън - дрън. Няма спасение, освен да не обръщаш внимание.

3.   И защо точно се криете? Какво ще постигнете?

4.   Сега - тя може и да е психясала наистина, но и от негова страна е странно - не искал да бързате заради нея. Той може да каже - искам те, обаче трябва да знаеш това и това. Че и се крие да не ви види заедно. Бъди реалистка - отношеншята ви може и да се развият, но на този етап той не е сигурен какво иска.
Ж29

5.   Звучи ми страхотно, жената толкова го обича, че дори след година не иска да го остави... каква вярност.