Споделена история от Тинейджърски

Правилно ли постъпих?
Здравейте, 17 от София. Тъкмо се събрахме с приятелката ми след няколко месеца "приятелски" отношения. Всичко беше перфектно, обожавам я, много! Беше на лагер на морето от даскалото й и преди 4 дена се върна. Тъй като беше болна и исках да я изненадам на другата сутрин. Купих й сок, бисквити, бонбони и тръгнах към тях. Изпъди ме... обясних й, че ми е липсвала просто при което получих отговор "ми на мен не" и направо си тръгнах. След малко ми писа и ми се извини, и че просто се ядосала, а аз й казах, че просто съм искал да я изненадам. Ккато и да е не си писахме цял ден, тя си излезна с приятелка нейна и вечерта реших да й пиша. Почнах така мило, след което ме изнерви и продължих малко остро, но реших да я карам по-полека. Както и да е каза ми, че съм я ядосал много щото ми казал няколко пъти, че няма да слезне да си вземе нещата, с които исках да я посрещна. На другия ден се държеше супер отвратително, пак не се видяхме. Била с техните някъде си. Цял ден ме игнорира, иамм чувството, че й отнема 1 обиколка на града, за да ми отговори. И ето, че реши просто както й пиша да ми каже лягам си. Помолих я да си полафим малко, но не пожела, попитах я защо - не ми отговори. След 1 час не ми издържаха нервите и й казах прсото да не ме търси докато не си оправи тъпото държание. Да по доста груб начин й го бях написал, тука е "цензорирано". След няколко дена заминава за 2 седмици с техните, не съм я виждал още, изгарям отвътре, не знам какво да правя. Не изявява желание да ме вижда, чувствам се обиден, пренебрегнат, ядосан... Нямам думи. Наистина не искам да съм груб с нея, но май това е единствения начин, по който ме отразява, уж. Обичам я ужасно много и не мога да го проумея пак да скъсаме, не искам. Съвет, моля...

Коментари

1.   Е, забила се е с някой на лагера и сега е гузна, затова е изнервена.

2.   Момичето не те иска вече. Намери си хоби, излизай с приятели и я забрави. И като спреш да й обръщаш внимание, ще дотърчи пак при теб. Но се замисли тогава дали има смисъл да си с нея!

3.   Оставяй тя ако има желание ще те потърси ако и липсваш, ти си направил достатъчно остави тя да направи следващата крачка! Успех

4.   Предполагам, че е блудствала на морето и затова сега се държи така с теб. Продължавай да я третираш грубо и сигурно ще дойде да ти се моли и да ти каже, че е сгрешила.

5.   Толкова искам момче като теб, което да му пука за мен, А ето къде били тези момчета... при лигави, неблагодарни момиченца. Определено не се интересува много от теб, след като не ти отговаря и се държи толкова грубо. Зарежи я, заслужаваш нещо по-добро! :)

6.   Ами мисля, че е повече от ясно, че тя не те желае. Защо продължаваш да упорстваш??? Остави я и продължи напред! Насила нищо не става, особено любов!

ELSA

7.   Според мен на този лагер се е случило нещо с някое момче и се чувства гузна и не знае как да то лаже, отблъсква те, за да скъсаш с нея, а не тя с теб, защото ако я попиташ Защо искаш да се разделим? -тя няма да иска да ти каже истинската причина. Това е лично мое мнение.
Ж18

8.   Детски му работи. Много несериозно, младеж. Стегни се малко.

10.   От автора:
Събрахме се точно защото тя пожела, не си преглътнала егото по-рано и тн... Както и да е не искам да навлизам в подробности. Не ми се вярва да е направила нещо по думите й с които описваШЕ колко ме обичаШЕ, щото вече и обичам те не ми казва...

11.   Запази си достойнството, преодолей я и след време няма да съжаляваш. Всичко минава, особено такива увлечения.