Споделена история от Тинейджърски

Любовта или живота
Здравейте мили читатели, имам следния въпрос и съм доста объркана. Значи има едно момче което ме харесва аз съм на 18 той на 27 от известно време имам леки чувства към него и ако му кажа че го харесвам веднага ще иска да сме заедно а аз не искам защото той вече е на години и ще иска да си създаде семейство деца а аз не съм готова за това и аз тепърва си започвам живота и искам да съм си свободна да си живея живота а със него няма как дайде ми съвет как да постъпя какво да направя! Благодаря че отделихте от времето си за да прочетете историята ми и благодаря на редакторите че я одобриха съжалявам ако съм допуснала грешки!

Коментари

1.   По-добре не се захващай! Моят приятел е по-голям и постоянно ме ограничава. Те вече са изживяли това, което на нас ни предстои и от там идват проблемите.
Ж20

2.   Още ти е рано да живееш с някого. Пожовей си няколко години и после. Много си млада и ако сега се обвържеш сериозно, един ден ще ти липсва това, което си пропуснала.

3.   Щом имаш ЛЕКИ чувства кво се плашиш ХАХА който го е страх от мечки не ходи в гората...

5.   ЖИВОТА, защото като направиш семейство след някоя годинка тук ще има тема "Избързах и съжалявам"!!

7.   Живота! Любов ще имаш с много момчета, докато сега е по-важно да си гледаш кефа, да учиш, да се забавляваш, а не да раждаш като ония "тъмнозелените" от малцинствата на 18 и да си проваляш бъдещето!

8.   Само на 18 си, животът е пред теб, така че няма смисъл да бързаш. Ще срещнеш и други мъже и то такива с които ще сте на една вълна, а не единият да му се живее и да прави планове какво ще учи, а другият вече да мисли за семейство и деца. Сега можеш да не го виждаш като голям проблем, но повярвай ми то си е.
Така, че не бързай да започваш сериозни отношения.

9.   Много ви благодаря на всички за коментарите. Взех решение няма да се занимавам с този мъж искам да си живея живота както аз си искам и да съм свободна!