Споделена история от Тинейджърски

Може ли да съм с голямо дупе, при положение, че съм "кожа и кости"?
Здравейте :)
Преди също бях добавила една своя история относно теглото си, но ще кажа на кратко:
Слаба съм и то много. Висока съм 1.68 и тежа 42кг с дрехи. Ноо независимо от това аз харесвам фигурата си. Тъй де, харесвах я до скоро.

Винаги съм искала да съм слаба, висока...За мен това е много важно и много се радвах, защото се тъпча с всичко и не ми се лепи. Малко трудно си намирам панталони, ама се оправям...И така де. От скоро обаче като се загледам в огледалото и ооо Боже, задните ми части за ужасни! Значи, малко трудно е да го обясня. Тазът ми е тесен и то много, майка ми ми вика: "Тясна си като момче, един ден не знам как ще раждаш" Обаче...Някак си отзад съм...както ми вървят краката, слаби, слаби и един ужас задник (извинявам се много за думите, но просто...) и не мога да го обясня.

Като съм питала майка си, дали отзад съм толкова зле, все едно кон ме е ритнал и тя вика, че съм имала страхотна фигура (трябвало да напълнея малко, дрън, дрън). Обаче аз отзад не се харесвам никак. Апък и мама може да ми го казва, защото съм и дете. Никой родител няма да обиди детето си по какъвто и да е начин. И аз обаче не се успокоих и питах една моя съученичка (просто се обърнах към нея, да не помислите нещо) тя ме огледа, помълча малко...Вика ми: Ами, значи не си гъзеста, малко по-...Имаш фигура точно на модел, по бански може и 18 годишни да сваляш (аз съм, на 13). И след това я питах в крайна сметка, тя каза, че съм била перфектна. Как да съм сигурна?!? Постоянно вися пред огледалото да се оглеждам, гледам на някои модели и т.н. как са отзад...Майка ми ми каза, че вече прекалявам, болните от анорексия все се мислили за дебели, и за това умирали от глад, да не съм станела като тях. Аз обаче се питам може ли да съм с голямо дупе, при положение, че съм "кожа и кости" по думите на мнооого познати, или си внушавам.
*Моля ви кажете, каквото мислите. Съжелявам много за речника на места, ама сега ми е много кофти. Дайте мнение, моля...

Коментари

1.   Повярвай ми - не е важно ти дали се харесваш, а дали момчетата и мъжете те харесват! Преди години имах чудно-хубава приятелка, която си беше навила на пръста, че е грозна и постоянно се депресираше от това. От друга страна пък, заради страхотната й естествена касота много врати пред нея се отваряха, а тя го отдаваше на някакви свои изключителни интелектуални и професионални качества, което също беше много далече от истината. Други пък си внушават примерно, че миришат лошо, макар в действителност точно този естествен аромат буквално да подлудява другия пол.

Не си пълни главата с глупости - не си струва! В днешно време дупетата наистина са застрашени от макдоналдсовия синдром, но за да избегнеш това е достатъчно да си създадеш навик да походваш повечко пеш всекидневно (нищо, че е модерно да се таралянкаме в коли).

2.   Напълно подкрепям номер 1, ще допълня само, че си още много много малка, има още бая да растеж, аз на 13 бях 160, в момента съм на 18 и съм 172 и фигурата значително ми се е променила. Другото нещо е ,че не разбриам от какво се притесняваш, като всички ти казват,че имаш страхотно тяло ? И аз също понякога си мисля подобни неща, но не го превръщам в проблем, а и много хора са ми доказали, че всичко отзад е повече от добре ахаха.

3.   Виж сега, ти растеш в момента и се развиваш от момиче в жена. За разлика от детската и мъжката фигура с тесен таз и прибрано дупе, женската фигура се характеризира с по-женствени очертания и това е напълно естествено и красиво. Именно затова твоета приятелка ти е казала, че си като модел - вече имаш женствена, а не детска фигура. Ако искаш да се радваш на мъжко внимание не се стеми толкова отчаяно да приличаш на момче или малко дете в задните части. Нормалните мъже не си падат по гейски или педофилски изпълнения. Можеш само да се радваш на това, което природата ти е дала - гърди и дупе. Хайде, със здраве.

4.   Та ти си на 13 години, тепърва тялото ще ти се променя ... Извинявай, но за мен си избиваш някакви комплекси !
Вземи се стегни малко и не си вкарвай някакви филми в главата за няма нищо .

6.   Аз също съм така, но само че съм 45 кила и съм висока 1.68.
И аз имам малко дупе, ако някой знае как да ни помогне, моля да каже!
Благодаря предварително!

7.   Упражнения за задни мускули. Или вкъщи или на фитнес.
Ето ти един който може би би ти помогнал. Казва се Squats

8.   На 13 години си! Фигурата ти ще има доста да се променя още. Така, че не се тревожи, най-вероятно един ден ще имаш желаните задни части. Само, че въпросът е дали няма да вървят в комплект и с нежелани обеми... но ако спортуваш редовно мисля, че ще имаш фигурата за която винаги си мечтала. Така, че не прекалявай с огледалото, ами използвай времето си за по-полезни неща. Фигурата ти сега тепърва ще започне да се променя.