Споделена история от Тинейджърски

Отвън съм един,а от вътре друг
Здравейте приятели :) Искам да споделя моята история със вас най вече с дамите. Аз съм момче на 16 години и имам проблем. Един съм на външен вид, а съм съвсем различен от вътре. Какво искам да кажа не всички момчета са фитнес маняци имам секси тяло ходя на фитнес и на лостове казвали са ми че съм хубав в лице, но проблема е в тялото. Мислят ме за друг човек, за гадняр за такъв който не мисли доброто на хората. Всички момичета казват, че момчетата които ходят на фитнес го правят за да се фукат и за да имат секси тяло, голям процент от тези момичета мислят че момчетата с хубава физика нямат умствен капацитет или са (тъпи) казано с една дума. Момичета имам въпрос към вас ако видите едно момче с хубаво тяло което е седнало на една пейка и друго момче без тяло на друга пейка при кое ще седнете? Знам че въпросът не е много уместен, но 90% от момичетата ще изкажат мнение за момчето с тялото от сорта на (тоз нацепения не ми харесва сигурно е някой тъпак дето само се бие) говоря за свястно момиче аз съм добър човек с чувства лесно се наранявам доверчив съм бих дал всичко за да е добре момичето ми. Имал съм 2 връзки за по един месец, а искам сериозна връзка. Никога не съм казвал (Обичам те) на момиче няма и да кажа докато не го почувствам. Гледам си образованието колкото тренировките завърших с 5. 25 и смея да кажа че не съм безмозъчен фитнес маняк. Това тяло не ми помага момичетата ме мислят за съвсем друг човек. Може би се питате как започнах да тренирам не е защото исках. Всичко започна като бях 8-ми клас всичко беше ново училището, съучениците, учителите аз бях оптимистично настроен казвах си сега ще си намеря приятелка ще е яко но не стана така аз бях едно момче с 20 ръка нищо особено. Това че се наранявам лесно ме правеше уязвим, но не мислех че някой ще ме нарани. Харесах си едно момиче от съседния клас признах и го и от тогава започнаха да ми се подиграват не съм бил достоен за нея обиждаха ме всеки ми се присмиваше какво можех да направя отидох на лостовете в двора на училището и започнах да тренирам не защото исках за да се успокоя да избягам от подигравките само тренировките ме успокояваха, системно учех и тренирах и ето ме сега момчета ми завиждат на тялото, а тези които много завиждат си измислят взимал съм химия незнам си какво ето ме сега момче с крехко сърце в една съвсем различна обвивка въпроса е към момичетата най вече. Защо и аз да съм тъп щангист аз респектирам такива хора защото знам колко е трудно да постигнат резултатите си, защо ме мислят за тъпак за мутра преди да са ме опознали ръката ми е 40 просто имам 2% мазнини и съм като изписан имам секси тяло, но не прекалено споделете какво мислите момичета защо свестните момичета изграждат такова мнение за хора като мен. Не отричам че доста от 'нацепените' са мутри но аз не съм един път не съм си казал искам да имам яко тяло или нещо подобно, а вместо това автоматично се пиша към мутрите. Споделете какво мислите все пак съм едно 16 годишно момче и нямам идея защо ме мислят за такъв какъвто не съм. Огромни благодарности на тези от вас които са прочели историята ми до тук просто имах нужда да я споделя.

Коментари

1.   Питаш глупости. Не каза даде даже пример. Внушил си си някакви глупости и се тормозиш без да има защо. Няма значение какво мислят хората. Гледай си там живота и каквото стане-стане

2.   Здравей, момиче на 16
Защо бих седнала до момчето без мускули, като се има предвид, че аз също тренирам и с другото момче ще има за какво да си говорим. Не мисля, че момчетата, които тренират трябва да са безмозъчни или биячи, въпреки, че има и такива. Хубаво е, че не попадаш в тези стериотипи.
Поздравявам те за това, че не си от онези момчета, които използват само момичетата. Радвам се, че мислиш, че момичетата има все някакъв интелект.

3.   Ми не си много интелигентен, видимо е ама има и достатъчно момичета чиито критерий удовлетворяваш.

5.   Според мен повечето хора са супер повърхностни и гледат главно външният вид, без да си направят труда да опознаят дадения човек.
Аз не знам какво толкова се впечатляваш от мнението на хората, какво мислели, какво говорили си е техен проблем. До сега съм разбрала, че винаги ще има хора който няма да ме харесват точно заради това което съм просто винаги се намират, но това какво трябва да ме касае мен? Нали си имам хора които ме обичат такава каквато съм!
Защо е нужно да се доказвам, защо е нужно да се харесвам на останалите, не е ли най-важно какво АЗ мисля за себе си, както и истински важните за мен хора? Не смяташ ли, че е прекалено уморително постоянно да мислиш как те възприемали хората и да се опитваш едва ли не да им се доказваш, то просто е невъзможно
да допаднеш на всички, както на теб определени хора са ти антипатични, така е и при другите. Въпроса е в това, че не трябва да приемаш лично, че някой си там гледал само външният ти вид, а точно от това можеш да разбереш какви всъщност са те, че за тях външния вид е главен във взаимоотношенията им с хората. Точно по този начин можеш да разбереш, че тези хора не са за теб. Смятам, че един ден ще се появи подходящият човек и ще оцени душевната ви красота. И повярвай, хората като теб са малко, намират се все по-малко истински, чувствителни и изобщо добри хора с големи сърца! Може би момичетата са си изградили определен образ за активно трениращите във фитнеса момчета и ги определят, като ''самовлюбени'', такива хора за които външния им вид е най-важен, често и аз да си призная съм на мнение, че повечето на моята възраст са наистина такива, познавам ги и знам за какво става на въпрос, но в никакъв случай не бих сложила всички под общ знаменател, няма лошо в това човек да спортува, да поддържа тялото си и да изглежда и да се чувства съответно добре, но наистина не трябва да се забравя и развитието на мозъка :D
Няма как да си изградиш мнение за някого, като знаеш единствено, че уж бил ''фитнес маниак'', то това звучи толкова глупаво, моят съвет е престани да мислиш за мнението на другите и знай, че за всяко нещо си има време и няма такова нещо ''че ти не си достоен за един си коя '' що за тъпотия е т'ва, всички на този свят сме еднакви, никой не е нещо по-малко или нещо повече от другиго! Обичай себе си и знай, че подходящият човек за теб ще се появи без да го търсиш, понякога е добре човек да спре да търси за да получи желаното в момент в който най-малко го е очаквал. Живота е хубав, наслади му се.

Ще се радвам да отговориш, как стоят нещата с теб, как с чувстваш и тн :)

Желая ти щастие!
С. Р *

6.   Здравей, приятел! Пише ти момче на 17. Имам чувството, че си най-скромния човек. "Не съм такъв, не съм онакъв. ", интелекта, няма нищо общо с оценката ти в училище. Повечето успешни хора не са били успешни в училищния живот. Имал си хубаво тяло, добре. Обаче, момичетата харесват момчета със следните качества:" Интелект, успех, и чувство за хумор", а момчетата:" Красота, поведение и спокойствие. ", това е. Красотата отминава, а нещата, които изброих по-горе остават завинаги в теб. Сега, един съвет от мен, посети най-близката книжарница, библиотека, или културен център и вземи си, някоя книжка със сатира, може и роман. Просто, седни някъде, и чети литература, ще спечелиш сърцето на момичето си, и може би, тя ще дойде да седне при теб на пейката, кой знае? Успех!

9.   Аз по-принцип не харесвам момчета с мускули просто ми изглеждат грозно и не ми харесват така. Дори и да си такъв какъвто се описваш трудно бих избрала някой като теб с твоите качества и мускули.

10.   Здравей. Момиче съм на 16. :д
Първо да си кажа, че няма как всички да те харесват. Важно е ти да се харесваш. Всеки съди книгата по корицата, просто защото външния вид е първото което виждаме, хората постоянно си говорят, този бил такъв, онзи онакъв и изобщо не трябва да ти пука.
Не знам колко са свестни тия момичета, който изграждат мнение за теб, без да те познават. Всеки има право на мнение, но просто не си открил правилния човек. Опитай да се усмихваш повече, според мен усмивката е важна част от целия репертоар по изграждането на нова репутация и промяна в мнението на хората около теб, за теб. Просто усмихнат, човек изглежда по -сърдечен и отпуснат.
Не съм имала приятел от 2 години, насам и не мога да коментирам относно връзките, кой знае колко, но си мисля, че в една връзка трябва да влагаш доста енергия, иначе не се получава.
Бас хващам, че поне едно момиче те харесва, просто е срамежлива, или гледа отстрани.
Обръщам се към момичетата и момчетата, които се влияят от външния вид, той е до време, да сега е красив/а, но след 50 години, когато е с бяла коса и съсухрено лице, няма да я има онази красота, а ще остане именно сивото вещество в главата. Така че....
Съжалявам, че се отклоних, съвета ми към теб е да си по-уверен в себе си, обществото има мнение за всичко и ако днес те харесват, то утре те мразят, така че смело напред. По-позитивно гледай на нещата и се усмихвай по-често. Когато си по-различен от останалите, винаги те гледат накриво.
Съжалявам, ако има правописни грешки, опитах да се придържам към темата.
Успех

11.   Здравей, аз съм момиче също на 16г. По принцип много рядко се случва да драсна по някой коментар в този сайт, но просто когато прочетох написаното от теб, не можах да се въздържа. Та ето какво не знам колко секси е тялото ти, но определено не можеш да се сложиш в купа на безмозъчните фитнес маниаци, така че изобщо не се впрягай ако момичето е наистина свясно, тя няма да гледа само тялото а ще отрази и онова в главата ти. В противен случай, колкото и да я харесваш не си заслужава.
Обаче много ми е интересно откъде са ти влезли тези глупости, че щом си с повече мускули непременно си някакъв мутра и се вкарваш само в неприятности. Няма нищо лошо в това да поддържаш тялото си, а да не говорим, че това е мечтаната комбинация за всяко момиче- не стига че умен ами и секси -ти си мечта...

12.   №5 Много благодаря за съвета.Относно как стоят нещата:
Срамежлив съм ако става дума за момиче още повече,но не става дума за това.Бих казал,че миналото ми ми създава трудност относно това как се възприемам тренирам защото това винаги ме е успокоявало не за да ставам маняк....

13.   №2 Имам много специално отношение към момиче. Въпросът е че ми трябва време да започна да го показвам. Аз съм от онези хора които поставят на първо място момичето си. Най-важните неща за мен са да е добре и да е щастлива просто много съм ревнив.... имам ли си момиче за мен си е също така рисувам, имал съм 2 връзки по един месец нарисувах бившата си (портрет) за първия ни месец и и купих букет рози а тя ме заряза 2 дена по-късно с кратко съобщение в което ми написа че съм прекрасно момче и тн. Сигурно не ме е харесвала аз поне така си го обяснявам Тааа бих дал всичко за момичета си ако го имаше само да е добре и да е щастлива. Момичетата са нежни създания и трябва да бъдат дарени с любов, нежност и гушкане

14.   №9 Може би защото изглеждам като лош човек?

15.   №10 Опитвам се да гледам позитивно на нещата. Относно усмивките не харесвам моята, незнам защо с радост бих ти дал facebooka-ми но сайтът е анонимен и няма да ми публикуват коментара ако го напиша.

16.   №11 Първата година в гимназията беше много тежка за мен... Гледах си ученето, но ми трябваше нещо което да ме отдели от хората те бяха гадни с мен сега не са защото си изградиха уважение към мен след като направих това тяло не смятам че съм чак мечта бих ти дал facebooka си за да ме видиш и сама да прецениш но сайтът е анонимен....

17.   От номер 5:
Щом те прави щастлив това да тренираш тренирай!
За срамежливостта, те разбирам отлично понеже и аз съм Такава, към непознати хора съм дръпната(естествено ако видя, че насреща имам позитивни хора е различно) добре е човек да гледа на живота от хубавата му страна Защото тя наистина съществува, например ако мислиш позитивно вярваш в себе си истински знаеш кой си, смятам че със сигурност ще ти се случват хубави неща точно че всичко е в твоята глава и може би трябва да промениш настройката си към света. престани да мислиш за миналото, то е МИНАЛО и ЗАМИНАЛО Вече е различно, наистина не си губи времето в негативно мислене, знам как се чувстваш, разбирам те, знам колко е мъчително, но и знам че ако имаш силна воля нещата ще се променят! Не се отказвай, пак ти казвам всеки човек на този свят е уникален и единствен по рода си точно заради тази причина повярвай в себе си. А и по-горе споменаваш, че може би в очите на хората изглеждаш като лош човек? нали наеш, че каквото ние самите носим в себе си това и отразяване, много лесно околните усещат поведението ни и понякога точно заради това си играят с нас. А другото е че тиняма как да знаеш какво си мислят хората за теб, а и не си мисли, че те мислят постоянно за теб. Просто в средата на всичко е, че ти самият не се приемаш и в такива MoMенти дори спорта не помага дори да отидеш в залата и да забрави ш от състоянието си идва момент в който излизаш от там и това продължава да си тече. Много хора могат да се мъчат да ти помогнат, включително, ние конентиращите, но ти не го ли поискаш истински от все сьpuе и душа, просто няма как да стане. Стени се, повярвай си, обичай се и престани да мислиш за мнението на другите, а започни да работиш върху себе си. Ако имаше самочувствие нямаше да смяташ, че "хората не те харесват, мислят те за лош човек и други наистина фантасмагории'' надявам се да разбираш какво искам да ти кажа с всичко написано, била съм на твоето място, минала сьм по твоя път, знам какво е и искам поне чрез съвети поне мъничко да помогна.

18.   Някои момичета биха предпочели по-малко привлекателно момче, защото си мислят че такъв като теб не би ги погледнал. Много е вероятно да изглеждаш надуто отстрани. От начина, по който говориш оставам с впечатлението, че едва ли не чакаш да ти налетят. Е няма да стане. Един разговор е достатъчен, за да си проличи дали си някаква мутра или не. Въпросът е, че ти трябва да направиш тази крачка.

19.   Здравей! Аз съм момиче почти на 17. От почти 2 месеца ходя на фитнес, старая се да се храня здравословно и се чувствам много добре. Искам да ти кажа, че много добре си се насочил към спорта, защото това е едно от най-полезните неща, към които един човек може да насочи вниманието си. Неслучайно казват, че спортът е здраве. Освен това е един чудесен начин да се разтоварваш от ежедневието и да забравиш за проблемите. Това, че спортуваш говори добре за теб, а не обратното. Разбира се, има случаи, в които някои момчета започват да тренират само за да се фукат с фигурата си и да се правят на голямата работа, но при теб случаят не е такъв. Затова смятам, че няма от какво да се срамуваш. Ти го правиш за здраве и за разтоварване, което е страхотно. Не трябва да ти пука за това, че някой може да си помисли нещо лошо за теб. Това биха могли да си помислят само повърхностните хора. Външния вид няма нищо общо с характера и интелекта на един човек. Всеки човек заслужава другите да го опознаят и чак след това да си правят изводи какъв е. Няма значение как изглежда, защото никога не знаеш кога ще откриеш човек, с който се разбирате и с който ти е приятно да общуваш. Трябва да обръщаме вниманиие главно към характера на човек. Няма значение дали някой е 50 или 100 кг., дали спортува или не, важното е просто да се разбирате. Явно тези хора, които говорят лошо за теб изобщо не са си направили труда да те опознаят, така че не мисля, че трябва да се интересуваш от мнението им. Не спирай да тренираш, в никакъв случай, заради някакви момичета и хора, в чиито очи изглеждаш като "мутра". Нямаш си и на идея колко глупаво звучи. Те изобщо знаят ли какво означава мутра и с какво се занимават такива хора? Ти си просто един човек, който тренираш и нищо повече. Не слушай момичета, които казват, че не харесват момчета с мускули и такива, които казват, че е грозно. Аз лично не виждам нищо лошо в момче, което се поддържа, грижи се за себе си и е със стегнато тяло. Това даже е в твой плюс. Разбира се, аз също не харесвам прекалено много мускули, но едно стегнато, атлетично тяло, изглежда много добре. Тези хора, от които се притесняваш, сигурно ти завиждат и си мислят, че всички които спортуват, го правят, за да спечелят внимание, а съвсем не е така. Не се връзвай на приказките на такива ограничени и глупави хора. Важното е ти да се чувстваш добре от това, което правиш, а на другите дали ще им хареса, си е техен проблем. Звучиш много мил, като добро момче, не се оставяй на другите да ти налагат някакви глупави стереотипи. Ти попита до кое момче бихме седнаалина пейката-до това с мускулите или без. Отговорът е: няма абсолютно никакво значение. Не определям хората, които харесвам, според това дали имат мускули или не. Важното е да ме привлече и да ми направи впечатление и няма никакво значение дали има мускули или не. Изглеждаш романтичен, много момичета биха се впечатлили от това. Но внимавай! Не бързай да даваш всичко за едно момиче и да се раздаваш, за да не останеш разочарован накрая. Трябва първо постепенно да я опознаеш и след това да прецениш дали заслужава усилията и вниманието ти. Има момичета, които биха те харесали само заради външността ти, но се надявам, че може да разграничиш кога едно момиче е кифла, която гледа само мускулите ти и момиче, което ще те харесва такъв какъвто си, и като характер и като външност. Старай се просто до има баланс между външност и характер. Грижи се за тялото си, но се и развивай като личност. Учи, чети книги, работи върху характера си. Рано или късно точното момиче ще се появи и няма да имаш подобни притеснения. Учудвам се на "проблема" ти. Живей си живота, дръж се мило и приятелски и не смятам, че нормален човек би говорил такива неща за теб. :)

20.   Момиче на 14.
Като характер мога да кажа, че си "принцът на бял кон" за повечето момичета... хд
Лично аз не харесвам много"нацепени", но не и да са някакви кльощави, изгърбени, където само стоят пред компютрите. ;)
... П. П-Ръката ти сигурен ли си, че е 40... 40 см? На мен толкова ми е горната част на крака хд.. Но като заговорихме за това... Както вие момчетата имате предпочитания от загръгленки към слабички, така и ние си имаме от леко оформени към много оформени. ;) За мен личо най-добре е в "долната граница" колкото да имаш леко оформени плочки и ръце.. Не харесвам "напомпаните"... Но.. както казах вече всяко момичеси има предпочитания. Ще си намериш някоя, която да те хареса ;)