Споделена история от Тинейджърски

Защо все така се поучава?
Здравейте, чудех се дали да напиша тази история и да я споделя с вас, но реших, че поне някой може да ми даде реален и честен отговор, както и мнение. На 16 години съм и съм имала едно гадже, но не там е проблема. Цяло лято си пиша с едно момче което познавам и той винаги се интересуваше къде съм, с кого съм и какво правя, дори ме питаше прости неща, които за мен бяха знак, че наиистина може да ме харесва. Явно точно по тази заблуда аз започнах да имам чувства към него.
Върнах се в София и стана така, че се видяхе и най-тъпото нещо в цялата тази работа беше, че дори не си говорехме. Целите тези безкрайни чатове явно са били напразно. Аз винаги се притеснявам когато съм около него, но съм контактна личност и мога да общувам това не ми попречи и всеки път когато се опитвах да завържа разговор не ставаше.
След това се видяхме още няколко пъти и отново последва същото и даже вече не ми и сийнва. Реших, че след като той не иска и да поддържаме контак и аз няма повече какво да направя.
Мина се една седмица, но тази вечер ми се присъни и в съня ми бяхме гаджета. Това може ли да е знак?
Много бих се радвала за какъвто и да е съвет.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами.. много момчета правят така. Попитай го защо не си говорите като излезете. Момчетата са по-срамежливи и понякога си мислят, че не са достатъчно добри за някое момиче и се отказват. Покажи му, че е идеален за теб. Примерно го помоли да излезете и няма да се срамуваш, защото човек трябва да живее за неочакваните моменти. Ако обича видео игри го помоли да ти разкаже какво се прави или го помоли да те научи да играеш. Надявам се да съм ти помогнала :)

Д. :з

2.   Как така да е знак? Сънувала си го защото много си мислела затова. Как може да е знак?