Споделена история от Тинейджърски

Мразя сестра си!!!
Моля помогнете, мразя ужасната си по-голяма сестра... Не мисля да разказвам подробно история или да давам примери колко проста кучка е, аз просто искам да ми дадете съвет как да я изтърпя още две години??? ( тя ще се маха от дома след две години ) Благодаря предварително!!! ;) ;) ;)

Коментари

4.   Какъв е проблема със сестра ти първо обясни и второ, ако знаеше колко лошо е да си едно дете като мен друго щеше да говориш за сестра си. Най-добре си изясни проблемите с нея и си поговорете.

5.   Обясни подробно иначе няма как да ти дадем адекватен съвет.

6.   Не разбирам какъв ти е такъв проблема и за какво толкова мразиш сестра си? Според мен си някаква разглезена кифла- Извинявам се че ти го казвам - момче съм иначе. Аз моите сестри си ги обичам и никога не бих си позволил да говоря против тях.

Сега извинявай но в тебе има много негативност и агресия

7.   Много съжалявам за това, което съм написала тук, явно съм си изпуснала нервите... Говорих с нея и вече се разбираме. Даже не зная как въобщe съм могла да напиша това!? !? Знам че тук не трябва да се пишат такива простотии, ама... И отново ме извинете