Споделена история от Тинейджърски

Не знам, какво да правя
Много ви моля помогнете ми... е време е и аз да разкажа моета история-аз съм на 18, приятеля ми също. Пратих му покана във фб, той я прие, писа ми, видяхме се и започна пред приятелите си да се държи уникално с мен, но един ден излязохме и той ми каза Край не искам да излизаме вече и да те виждам... нямаше никакво обяснение... след месец и нещо имаше рожден ден, аз бях първият човек, който му честити и той ме покани аз отидох и той ми се извини, целуна ме и станахме гаджета... хора повярвайте ми той беше най-ятото момче, много го обичах, многоооооо, майка ми нямаше нищо напротив позволяваше ми да излизаме, ходехме, където искахме и правехме, каквото искахме и така до 6 месец включително. На 7 месец той показа истинското си лице започна да ми мрънка, да ми забранява някои неща... една приятелка се прибира от Испания за няколко дни исках да ги прекарам с нея все пак се виждаме веднъж на годината, но той ми правеше панаири, твърдеше че не съм му обръщала внимание, че не го зачитам и т. н., а това не е така не съм спирала да го обичам или пък съм целяла да го зарежа или нещо подобно... майка ми видя това и разбра, какъв е наистина... той ми се извинява за това, аз му простих и така, това мина
Продължи с дрънкане защо не излизам с него, а с моите приятелки или защо съм го заебавала, заради тях, а това не е вярно... майка ми си мълчеше, но един ден започна да ми забранява да излизам с него, да ме наказва без тел само и само да не се виждам с него
Хора разбирам и майка ми иска да ме предпази
Да той е много гаден понякога, но много ме обича
След 10 месеца аз реших да скъсам с него, но той не го приема плака, моли се, извинява се, какво ли не прави
Кажете ми какво да правя
Майка ми е против него, а аз още го обичам
Не ми даваше той да заспя в 1 часа, защото искал да говори с мен
Бяхме на дискотека и аз реших с една приятелка да отида в Колизеум и той беше там с приятелите си, но приятелката ми нямаше 18 години и не я пуснаха и аз не исках да я зарежа, а той си обърна гърба и отиде при приятелите си... след 30 мин ми каза да изляза пред входа на др дискотека, на която ние отидохме и я пуснаха и ми се извини
Постоянно ме обвинява за всичко, той е наа-невинния
Правил е много грешки и вече ми писна, но го обичам бе хора, обичам го
Моля ви кажете ми какво да правя

Коментари

1.   Има хиляди такива теми тук, защо не ги погледнеш, а правиш поредната такава??? Знаеш какво трябва да направиш, ама като те гледам ще седиш с пръст в уста, докато той не те зареже и не напишеш още една тема, в която оплакваш света защо така е станало.
Хората ще ти дават съвети, ама ти няма да ги слушаш.
Нямаш достатъчно самооценка, поставяш на първо място някакъв си боклук, а не себе си. При такива хора, акъл в главата не може да им се налее. ;)

2.   Кажи му, че искаш да си поговорите сериозно и го питай защо понякога се държи така и го помоли щом наистина те обича да не се сърди или ддз. ;D

3.   Кажи му, че искаш да си поговорите сериозно и го питай защо понякога се държи така и го помоли щом наистина те обича да не се сърди или ддз. ;D