Споделена история от Тинейджърски

Момичето на сърцето ми
Може би много от вас ще го сметнат за тъпо, но понякога си мисля че като споделям така болката отминава. Неделя вечер 22:05, легнал и съм и си мисля само за едно нещо-нея! Казват че мъжете били безчуствени прасета мислейки само за това ‘’как да и влеза в гащичките’’, но според мен това въобще не е така! Понякога дори си мисля колко съм жалък, мислейки за нея без да спирам, дори и за секунда. Мисля че съм срещнал момичето за мен, но също така и си мисля, че никога няма да бъдем заедно. Незнам това дали е защото тя не иска или просто защото нямам достатъчно смелост да ида при нея да я целуна и да и призная всичките чувства които изпитвам към нея. Отново не стана чата в скайп, отново не се чухме по телефона, мисля че вече откачам. . . Момиче което дори не съм целунал, а в същото време си мисля че съм лудо влюбен в нея. Понякога ми се иска просто да имаше уред или някаква машина която да изтръгне всичките чувства които имам! Защо просто чувствата не бяха приятелски към нея, защо?! ?

Когато ходя на училище тя е единственото нещо което усмисля денят ми. Познавам я само от 5 месеца, но си мисля че я познавам цял живот. Нали знаете онази прословута фраза която чувате по филмите-‘’Тя не е като другите’’, е мисля че тази фраза важи и за мен. Понякога си мисля дори че ако трябва да дам живота си за нея бих го направил или фразата-‘’За теб бих поел куршума! ! ! ’’. Имам странното чувство в мен, че имам толкова много любов и емоции да споделя, че за да ги изкарам трябва просто понякой път да си поплача. Някой може в момента да ми се присмива четейки това, но истината е че и те ще бъдат в подобна ситуация някой ден.

Защо просто нямаше един перфектен свят в който щяхме да бъдем заедно?! ! Онези разговори дълги по 4 часа, онези чатове в скайп в 3 сутринта, онези закачки в училище, нищо ли не означават? Защо, защо става така, че когато намериш подходящата за теб, нещата никога не се получават! ! Мисля си в момента, че колкото и да седя тук и да пиша мислейки си за нея, тя в момента си прави кефа някъде без дори да знае дали все още съм жив или не. . Казват че на нашата възраст не трябва да имаме сериозни приятелки трябвало да ги сменяме една след друга, аз ако можех да бъда с нея в момента нямаше и да заглеждам друго момиче! ! Отново си мисля за нея, че ако можех в момента да я прегърна, НИКОГА няма да я пусна! ! ! Сълзите падат от лицето, нещата остават същите. Утре в училище сигорно няма и да ме забележи. . Предполагам че хората прочели това, в момента едните ми се присмиват, а другите тъгуват с мен защото знаят как стоят нещата. Е само мога да кажа благодаря на тези които прочетоха това, и дано никога не ви се налага да изпитвате тази болка!

Коментари

1.   Никои не ти се присмива!Това е любов!Но ако другата страна не чувства това към теб,няма смисъл от сълзи,а от друг човек.Такъв,който да те кара да се усмихваш,не да плачеш.

3.   Обясни й чуствата ти към нея, ако не се получи.. има други риби в морето.. знам това е изтъркано и на мен като са ми го казвали ми е идвало направо да ги застрелям, но е така. Ако найстина срещнеш момичето на живота ти, и тя ще те обича.. късмет.

-Death_Blade^

4.   и аз съм така само че при е по зле има едно момче, което секи път като му пиша не ми отг ; (( и му пиша смс-си липсваш ми той ме пита коя си ти ? Ужасно много ми липсва и аз ако мога да го прегърна поне 1 път да ми вдъхне надежда да продалжа на пред ще ми стане по добре на душата но ...
искам да кажа, че не само ти се чувстваш зле .

5.   Във случая аз и бях казал какво чувствам към нея преди известно време,но преди това аз ходех с една нейина приятелка.След като казах че не искам да бъда с приятелката и,а с нея тя ми каза,че не можем да бъдем заедно поради простата причина че съм имал чувства към приятелката както и че по това време в живота и имаше друго момче,вече не е приятелка с това момиче нито е със онова момче.И сега просто незнам какво да правя...

6.   1. Кой твърди, че мъжете били безчувствени чудовища - най-красивите стихове са написани от мъже, чуй класическа музика - от нея прелива от любов (композиторите са били все нещастно влюбени, Лист е бил влюбен в жената на учителя си!!!, Бах също в женена) и все са били мъже!!! Любовтта им все невъзможна, а сега е вечна в нотите им
НЕ СА СРАМНИ СЪЛЗИТЕ ТИ и чувствата ти. Ти поне си сигурен,че може да обичаш - такава любов много хора не са изживявали! Съветвам те да отидеш в библиотеката и да си препишеш в една тетрадка подходящи стихова, а може би и сам да опиташ да пишеш, да твориш....после може да й поднесеш стихове като дар, ако не знаеш как да изразиш любовтта си. Най-великите поети са мъже! Жените са им били винаги в краката!
2. Не пишеш дали тя е с друг. Ако е сама и сте си писали толкова дълго, може да има чувства. Говори с нея, ухажвай я. Ти явно си романтичен, не се срамувай. Подарявай й цветя......ако те отблъсне, НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА.
Вгледай се в себе си!!!

Аз лично започнах така за себе си да пиша и превеждам стихове, текстове от песни.....любовтта е много важно чувство, било и несподелената