Споделена история от Тинейджърски

Твърди, че е хетеросексуален, но дали?
Здравейте!
Пише ви момче на 17г. Преди 3 годни, когато се преместих в нов клас, се сприятелих с един от моите съученици и бързо си станахме доста близки. Точно тогава бях в процес на осъзнаване на сексуалната си ориентация и те първа започвах своите връзки с момчета. Той, естествено, ме подкрепяше и никога не ме е съдил заради сексуалността ми. Винаги ме е впечатлявал по един или друг начин- интелигентен, хубав, широкоскроен... абе, винаги тайничко съм се надявал да е гей или поне би!
За тези 3 години сме преживяли доста неща заедно- той дълго ходеше с моя близка приятелка, аз с момче от нашата гимназия. Споделяме си проблемите, помагаме си при нужда.
Съмненията ми за неговата потенциална бисексуалност започнаха от миналата година, когато на няколко пъти опипа и се опита съвсем умишлено да сваля бивишя ми приятел. Опипваше го бедрата, разрошваше му косата, когато бяхме в компания. По-късно по погрешка отворих браузъра на телефона му и забелязах, че последната отворена страница е гей порно.
Миналата година щяхме да целунем на няколко пъти. Питал съм го многократно дали е гей, но той винаги отрича и сякаш се нервира, когато повдигна темата. Постепенно започнах да усещам, че ме ревнува от момчетата, с които си пиша и излизам, защото не мога да скрия факта, че не е рядкост да излезна с някое на момче на среща посредством сайтове за запонства на ЛГБТ.
След започвнето на тази учебна година нещата се задълбочиха. Започна „уж" да се шегува колко готина двойка сме щяли да бъдем, колко сладък съм бил, започна да ме прегръща при всяко едно наше разделяне след приклюване на учебните часове- нещо, което до сега никога не е правил, дори с приятелката си. Първоначално си помислих, че това е заради дългата ни раздяла (цяло лято), но с многократното повторение на тези действия (и една развалена целувка), осъзнах за какво иде реч.
Останах да спя у тях в понеделник. Бяхме взели съвсем малко количество марихуана и алкохол за настроение и нещата вече запознаха да стават сериозни- опипа ме доста пъти, прокарваше пръсти в гащите ми, аз отвръщах на жестовете... Всичко завърши със секс- неговият първи път. Когато свърши, ми каза, че това си остава между нас и че той си е хетеро. На следващата сутрин усетих, че се чувства доста конфузно и за това закусих, постоях малко и си тръгнах. Не сме виждали от тогава, защото се наложи да пътувам. Сега съм наистина много притеснен какво предстои, как ще се развият нещата.. дали е гей? Не крия, че имам чувства към него, но ме е страх от факта, че може само да си давам празни надежди.
Какво бихте ме посъветвали да направя? Благодаря предварително на всички коментирали!

Коментари

2.   И да е гей, щом не си признава, значи не би трябвало да те интересува. Няма как да има нещо между вас, докато той не се разкрие.

Все пак може да поговориш с него за онази нощ, до поставите някакви граници - да не се повтаря или ако се повтаря дали и двамата сте ОК да се виждате за секс...

3.   От Автора :
Да, много бих искал, но ме е страх че ще се отръпне, просто искам да сме заедно, но сякаш след тази случка съсипах отношенията ни, които толкова време градях...

4.   Мисля, че не е гей, просто е правил секс с мъж, защото харесва мъже, но си е 100% хетеро пича, щом той го казва. ЛОЛ.