Споделена история от Тинейджърски

Модел или рекламно лице
Здравейте момиче на 16 съм висока съм 182см. и тежа 68 кг. Така искам да попитам дали ставам за модел, дали трябва да съм по-слаба? И ако някой може да каже на някакъв кастинг ли се ходи или нещо такова.
Моля публикувайте историята ми.

Коментари

2.   Имам позната дето е като скелет и пак й казали, че трябва да отслабва. Според мен ще карат теб, здраво, младо, хубаво момиче, да си разваля тялото с ненормални диети. Има много други професии които са по-достойни и няма да има човек дето да ти пило на главата защо си напълняла.

3.   Е, рекламно лице защо не :)
Важното е да имаш красиво лице, уникално излъчване, да си лъчезарна, с хубави очи и хубава осмивка. Позитивна.
Все ще те вземат за някаква реклама.
Просто се интересувай за кастинги - някъде в София предполагам; в някоя телевизия, абе не знам - ти ще си потърсиш вече. Успех :)

4.   Ами иди на кастинг в някоя рекламна агенция, ама да знаеш, че повечето агенции в България не наемат жените само като модели, ами и за елитни... сещаш се. Така, че на твое място не бих се захванала с това, не и в България.
А и номер 1 ти е казал какви безумни изисквания имат и как страшно много жени са се разболели от анорексия само и само да се харесат и да им предложат работа. Е, струва ли си да си рискуваш живота или здравето за това? ! Това, че някой си искал всичките му манекенки да са умиращи от глад скелети си е негов проблем, но никой с акъл не би си причинил това. За това, съветът ми е не се захващай! Защото моделството има и доста тъмна страна, проституция, анорексия...