Споделена история от Тинейджърски

Блокирана или профилът му е изтрит!?
Здравейте! Надявам се модераторите да го одобрят, защото е много важно..
Имам проблем с Фейсбук и не разбирам какво става! Въпросът е дали съм блокирана или даденото лице е изтрило профила си!? Лицето не е влизало във Фейсбук от 7 сеп. и по принцип така го прави, че скрива профила си и нито излиза в търсачката, нито се показват публикациите му! Може само да се пише и видео разговор, но от вчера, като отворя чата ни и ми изписва, че не може да участвам в този разговор и че е било на линия преди 3 часа!!! Даже не ми излиза като приятел във Фейсбук, не мога да го открия дори от чужд профил. Буквално няма никаква връзка с профила му и в чата даже профилната му не ми се показва! Една приятелка ме блокна нарочно, за да видим как излиза при блокиране, но при нея е различно. В този чат има профилна снимка и ми изписва само, че това лице не може да получава съобщения от мен, а не че НЕ мога да участвам в разговора. Не знам защо му е да ме блокирва, тъй като не сме в лоши отношения! Хора, ако знаете какво се случи, моля напишете го!!..
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Щом и от други профили не излиза, значи е изтрил профила си, но това не означава, че не може да си го възстанови когато поиска. Следователно, щом ти е изписало, че е бил на линия преди 3 часа, то той най-вероятно е възстановил профила си и после пак го е изтрил.

2.   Автор: Да, но друг път като го деактивира за няколко дни може да се пише, а сега сякаш направо е изтрит!

3.   Номер 1 е прав. Човекът просто си е изтрил профила.

4.   Не, не сте в добри взаимоотношения. Затова си е изтрил/а профила. Не знам какво е станало между вас, но трябва да се извиниш. Пиши на админ във фейсбук. Той ще ти помогне да се свържете.

5.   Стига с тези профили, измисли начин да общувате в реалния живот, дали през посредници дали през тайни писма, но е сто пъти по-добре!

6.   Автор: 5 - Разбира се, че е много по-добре без интернет, но как по дяволите да общуваме в реалния живот, като се намираме на 2000 км. един от друг!? Много е гадно това чувство.. единствено интернета ни свързва, а сега не мога да го открия никъде!
Сякаш се изгуби някъде в друг свят! .. Историята е дълга, това е друг въпрос, но не знам защо стана така. Нещо аз ли сгреших??? Объркана съм адски много..