Споделена история от Тинейджърски

Живот без любов
Здравейте, ще разкажа моята история накратко и се надявам да ми подскажете къде бъркам. Момче съм на 20 години мога да кажа, че имам ръст от 180 см, имам хубава и стройна фигура, тренирал съм няколко спорта, последният от които още практикувам, имам интереси в областта на обществените науки, но хубавите нещо до тук. Още от малък съм тих, не говоря излишно, отговарям само ако ме питат. С много малко хора мога да се отпусна и да бъда себе си, винаги се притеснявам от мнението на други (най-вече на момичетата). Опитвам се да бъда перфектен, но в този си опит съм прекалено затворен и не знам как да говоря с момичетата, изглеждам глупак отстрани. Харесвал съм няколко сериозни момичета, но не съм разкривал чувставата си, може би за това се чувствам самотен. Надявам се някое момиче да сподели какво мисли по въпроса и ако желае да остави координати, за да споделим някой общ проблем. Поздрави :)

Коментари

1.   Не бива да те притеснява мнението на момичетата, понеже винаги ще се намери някоя недоволна. Не може на всяка да угодиш. Бъди себе си. Това е важното. Намери момиче, което споделя твоите интереси. Трябва да се отпуснеш и да се виждаш повече с приятели.
Аз не мога да кажа нищо, тъй като съм същата. Тиха, не говоря много, само с 2-3 общувам и то много. Затворена съм, но пък не ми пука.
Но както се казва: "Тихите води са най-опасни. " Може един ден да се разкриеш и да бъдеш друг.
Ж20

2.   От мнението на другите въобще не трябва да се водиш по него като за определящо, какво мислят, как те възприемат и дали им изглеждаш, ако ли ще най-малумния. Тва си си ти и трябва да се научиш да не се влияеш от другите. Знам колко е трудно, защото всеки се интересува поне малко какво мислят другите за него. Защото хората са злобни и има много не качествен народ. Нз как може да се притесняваш от мнението на всяко момиче, като се има предвид че хората са много различни, както и всяко момиче. Мнението на момичета не би трябвало да ти влияе до толкова, защото се пак има много несвестни сред повечето, абсолютно различни, глупави, коренно с различни възприятия за средата около себе си и въобще момичета, който сто процента не ти отговарят и на нивото. Та за това бъди себе си и какъвто си си, не се прави на някакъв дето не си, и ще намериш човека от твоята черга както се казва, с твои интереси, човек който да те цени и уважава и да имате общи интереси. А това коя си мили за тебе и по каква начин въобще не трябва да си го слагаш на сърцето, тя не критерия за всички момичета, просто не си намерил сродна душа все още.
М 20