Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момиче, но тя не ме забелязва
Та като цяло e дълга история. Аз съм момче на 14 години и съм 8 клас. Много от приятелите от стария ми клас дойдоха в моето училище и в момента сме в един клас. Приятелите за мен са много важни. През лятото всеки ден излизах в двора на училището ми(старото) с моите приятели. Само 3-ма от тях са ми съученици. Другите са с една година по-малки от мен и съучениците ми. Та ние бяхме една задружна групичка. С тази компания се познаваме от страшно много време. Но още от 5-и клас харесвам едно момиче. Тя е една година по-малка от мене и е от класът на приятелят ми Иван.
Когато я виждах по коридорите просто я подминавах. Но това лято както споменах преди малко, когато ходех в училищния двор тя също идваше и седеше с нейни приятелки. Отидох на море за около седмица и половина. Като се върнах първото нещо което направих е да изляза навънка да се видя с приятелите ми. Не им бях казал, че съм се върнал за да вида дали съм им липсвал. Като отидох в училището те се зарадваха много. Но там имаше нови хора(момичета) от класът на Иван. Та почнахме да играем на игри от типът на: шише, подаръци, предизвикателста... На практика бяхме в една компания но ситуацията си беше същата. Единственият път когато си говорихме беше когато играхме на една игра(нещо като гоненица но не точно) и тя ми каза да се мръдна защото и преча да вижда. Беше много странно защото се запознах с другите и се сближихме, но не и с нея. Никога не сме говорили нормално и като цяло да се познаваме. Имам предвид тя знае кой съм и аз знам коя е тя но... Та искам да ми дадете някакъв съвет-какво да правя? Как да ме забележе? Моля ви се да не пишете неща от типът на: много сте малки и тн. Също нещо което ме притеснява е че тя е на 13 аз на 14. Знам, че не е голяма разлика но доста често ми се подиграват, че движа с по-малки от мен. Те са 7-ми аз съм 8-ми така че не мисля че има нещо срамно. Също така ние вече почти не се виждаме. Само през Събота и Неделя но дори тогава тя не седи с нас, а седи от страни с нейните приятелки. Всъщност повзнавам повечето от приятелките и но не и нея. Има ли смисъл изобщо да се занимавам, или да се откажа и да продължа на пред. Моля модераторите да публикуват историята защото ми трябва помощ. Благодаря на хора на хората които са отделили време да го прочетът.

Коментари

1.   Човек, тази история ми звучи малко като съчинение написано за домашна от третокласник, но както и да е. Иначе защо се притесняваш, че е една година по-малка? Повечето връзки между момчета и момичета имат тази разлика. Не стой да се жалваш ами отивай да я заговориш. Все за нещо ще измислиш и готово. Каквото стане - стане. Аз съм малко по-голямо момиче от теб и заговарям момчета, та ти ли не можеш да заговориш момиче. Я се стягай, отивай при нея и раздай целия си възможен чар. Късмет!