Споделена история от Тинейджърски

Мираж ли са сериозните връзки в днешно време ?!
Здравейте от мен!
Един въпрос от известно време ми се върти в главата, а именно дали сериозните връзки в днешно време са се превърнали в миража на младото ни поколение? !
Толкова трудно постижими ли са те? !
Какво е нужно? !
Нека разкажа малко за себе си и как по-точно се замислих...
Аз съм момиче на 16г, винаги съм била от по-срамежливите, а това е пречка в общуването, както всички знаем.
Не мога да се оплача от мъжкото ( те едните мъжее.. ) внимание, но съм изключително предпазлива и взискателна по това отношение, затова статусът ми е все още на необвързана..
С неухота забелязвам, че хората създават " връзки " само за да не бъдат сами или за да бъдат по-вървежни от своите single приятели/приятелки.
За всички, които са с някой заради по-горната причина:
Искам само да ви кажа, че въпреки че съм на 16г и не съм си имала приятел досега, никога никой не е дошъл и не ми се е изсмял в лицето.. , а семейството ми дори се гордее с факта, че чакам.. моето момче.. правилното момче, а не сменям гаджетата си през седмица, въпреки че възможността е налице!
Ще съм изключително щастлива ако написаното досега бъде публикувано и с нетърпение ще очаквам вашите гледни точки.

Коментари

1.   според мен повечето зависи от самите хора дали връзката ще е продължителна или кратка

2.   Първо, няма нищо лошо да си девствена и без приятел на 16. Нито на 17, нито на 18, че и на 19 не е страшно. Какво толкоз... Нищо фатално!
С времето ще разбереш, че на хората хич не им дреме за сексуалния ти опит. Даже ако си имала много партньори и това е известен факт... ами, не е приятно за другите. :)
Относно връзките - да, има сериозни връзки. Ти си любопитно момиче и навярно мнооого си чела за любовта, за целувките. Винаги нещата започват по много красив начин, после понякога настъпва рутина, но ако се задържиш с партньора си, може да имате много красива любов. Рядко се среща в днешно време, но не е невъзможно.
Хората на твоята възраст може и да си хващат гадже само да не са "сингъл", или пък защото им се прави секс... Чистите чувства са характерни за по-младата възраст, между другото - по-нататък човек "загрубява" и се концентрира повече върху собствения си успех и кеф.
Успех!

3.   Авторке, аз съм М18 и също като теб и аз съм нямал гадже и честно казано, това ме депресира от ден на ден, но така е в малките градове :))). Успех с намирането на подходящото за теб момче :).

4.   Връзките между 16 годишни, никога не са били нещо стабилно.

6.   И аз съм горд с теб и момичета, а и изобщо с хора, като теб! Такива, като вас, са образец за развитието на човешкия род. Иначе в днешно време 16 години не е възраст за изграждане на семейство, както е било преди. Не се съмнявам, че в бъдеще ще срещнеш някой с твоя мироглед, защото има такива, и ще създадете хармонична връзка.

7.   Хубаво правиш, но се оглеждай за правилното момче което мисли като и недей само чака ами и ти действай активно.

8.   Да, мираж са. С помощта на компютрите, грешки в мисленето, алчни сайтове за запознанства и други, пазещи ревниво статуса необвързан на читателите си смело мога да предскажа, че Петилетката ще бъде изпълнена успешно! Да живеят самотниците - нека не ги допускаме до това, което им се полага! Интересно дали парите на някои хора ще решат проблеми като многото самоубийства на нещастни и самотни хора, които се задават, както и демографската криза. Дали парите на онези хора ще помогнат, когато и тук подобно на японците се напълни с увредени същества, които разчитат на роботи за интимния си живот? Тръгнали сме по пътя на динозаврите, а уж сме мислещи същества. Дами и господа, вземайте моторното масло и към магазина за роботи! То се видя, че някой или нещо упорито не иска хората да се намират един друг - може би просто така няма да се продават тъпите роботчета и надуваеми кукли, а?

9.   Дo номер 4.. имам приятел, който е на 16г и има гадже от 2!
А това.. мисля, че си е сериозно :))

10.   До 8

Това за което говориш е "доктрината на евгениката" целяща драстичното редуциране на човечеството, но се използва главно върху бялото европейско население което изчезва. От древността се знае, че разврата, липсата на млади семейства които да са си верни до живот, сексуалните извращения и извратеняци и подобни неща водят до разпад на социалната структура на обществото, отслабване на самото общество и неговата деградация и самоунищожение, чрез спадаща демография. После идват "варварите" и доунищожават разкапалата се "цивилизация", защото явно са твърде първични, жестоки и непримирими към всякакви извращения, "права" на извратеняци и към разврата. Сега нещо такова става в Европа с инвазията на ислямистките орди маскирани като мигранти. Обаче извратеняците не смеят и дума да кажат срещу тях а продължават да искат гей-паради, права и всякаква показност и реклама на извращенията. Разврата се толерира и насърчава също и разбиването на семействата а истинските традиционни семейни отношения се обезкуражават и възможности за събирането на такива хора почти няма, има много места за разврат, но не и за събиране на хора целящи да създават истински семейства.

11.   И аз съм като теб.Много правилно мислиш.