Споделена история от Тинейджърски

Имам чувството,че новият ми клас не ме харесва
3дравейте на всички! Историята ми е следната. Аз съм момиче на 14 години. Тази година се преместих в ново училище, което е най-елитното ни в района. Миналата година (когато бях 7 клас) подадох заявление за училището и бях на изпит. Тогава бяха всички от класа и ми се сториха много мили. Но на първия учебен ден разбрах, че 2те паралелки са се сменили и класа ми е с други хора. Оказа се, че децата не са такива за каквито си ги мислех и са доста лицемерни. Още от първкя ден момчетата всякаш ме намразиха и започнаха да ме подиграват зад гърба ми. А момичетата се държат мило с мен, но повечето са лицемерки. Само не разбирам защо момчетата ме подиграват? ! Аз съм напълно нормална. Много хора са ми казвали, че съм красива, общителна съм и се държа мило с всички. В миналия ми клас също ме подиграваха без причина, но тогава си мислех, че не съм виновна аз, защото то беше пропаднало и нямаше много интелигентни хора. Но сега съм в по-елитно училище и отново ме подиграват без причина. Не разбирам, в мен ли е проблема и в кое точно?
Моля ви публикувайте историята ми. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   И мен са ме подигравали в училище и сега когато съм завършила ми се струва смешно, че съм го приемала навътре. Преди всичко подиграването е избиване на комплекси и да, интелелигентните хора също имат комплекси. Интелект не е равно на духовност и на доброта. Така че да не ти пука, бъди себе си, проблемът е в тези с комплексите. Не знам защо точно върху теб ги избиват, може би си по добродушна и знаят, че няма да им се изтеглиш и да им отвърнеш със същото. Давай напред, гледай си учението и не падат на тяхното ниво. Успех!

2.   Свиквай. В днешно време повечето хора са такива и не трябва ИЗОБЩО да ти пука и да го мислиш, но те уверявам, че все ще се сприятелиш с някого. :)

3.   Спокойно, ти си абсолютно нормална. :)
Съучениците ти са типичните тъпаци, които нямат достатъчно успехи и опитват да се правят на велики личности.

4.   Хората са идиоти. Това е проблема.

5.   Да, има голям шанс именно в теб да е проблема.
Вземи едно огледало и се огледай - да не би да имаш мустак, буйни вежди, как се обличаш?
Колкото и гадно да звучи, но повечето хората, на които се подиграват останалите има за какво.
А ако сега някой напише "мило момиче, проблемът не е в теб, а в тях. Те са недорасли и тн... ". Това са думи на подиграван човек. Търси проблема в себе си..

6.   Просто се усмихни и не мисли за това. Винаги като видят ново започват с лошите неща, но не обръщай внимание☺

7.   здравей и аз съм нова тази година в ново училище и имам същия проблем като теб е почти същия не ми се подигравали досега... всички са лицемерни, , кифли надути'' в моя клас дори и момчетата

намери си приятели от другите класове или ако седиш сама (защото аз сядам сама) кажи на класния си ръководител да те сложи с едно момиче. :)

8.   И аз съм така, но аз поне знам защо ми се подиграват, но не може да не познаваш добре човек и да изказваш "истинското мнение" за него.

9.   Според мен се държиш прекалено надуто, пробвай да не задълбочаваш толкова около интелигентността на другите.

10.   Според мен се държиш прекалено надуто, пробвай да не задълбочаваш толкова около интелигентността на другите.

11.   И аз съм като теб. Спокойно избери си някой, който те подиграва и го слушай какво казва ден- два. Ще забележиш, че той говори така с всички и не му пука. Никой не му обръща внимание и за всички това е нормално. Ти просто си по- интелигентна и чуствителна и затова се чустваш засегната. Хората принципно не са злонамерени, а такава им е природатата. Радвай се!!! -ти си един вид по-виш интелект, за който не е нормално да накарнява всеки срещнат. Радвай се, ти си специална!

Момче на същата възраст

12.   Гони те параноя!

Пии си биричката и си гледай живота!

13.   Ами нямаш цел. Като имаш цел да си гониш, няма да забелязвашш кой какъв е. И на моята дъщеря казвам същото. Днес за съжаление гледате прекалено големи простотии по телевизиата и в интернет и копирате поведение. А то е пагубно…….. Бъди първо приятел на сбе си. Всичко друго си идва с времето.

14.   О, момиче, не ни занимавай с това. Аз съм колкото тебе и до сега съм бил в 3 класа и все бях на дъното на хранителната верига но още съм жив. Ше оцелееш и ти не се бой. Липи си, че си по-умна от тях. Кво те интересува другото мнение? По-добра си от тях.

15.   От автора до номер 5:не мисля, че ми се подиграват за външния вид. Не искам да се хваля, но на външен вид съм перфектна по съвременния стареотип. Косата ми е руса, очите светли, зъбите са ми естествено бели, висока съм около 1. 65, (нямам пъпки, бемки и т. н. ), веждите ми са нормални и имат хубава форма (от само себе си са и не ги рисувам защото няма нужда), нямам мустаци, а и ако някога имам те няма да се виждат, защото космите ми са руси.. Много много момчета ме харесват и постоянно хората ми правят комплименти. Така, че не мисля, че е заради външния вид, защото относно него нямам никакви недостатъци. Те не са ми се подигравали, за красотата, а просто мн често ми споменават името във Фб (там ми е друго), и постоянно ме гледат, но подозирам, че постоянно ме говорят и се смеят..

16.   От автора до номер 5:не мисля, че ми се подиграват за външния вид. Не искам да се хваля, но на външен вид съм перфектна по съвременния стареотип. Косата ми е руса, очите светли, зъбите са ми естествено бели, висока съм около 1. 65, (нямам пъпки, бемки и т. н. ), веждите ми са нормални и имат хубава форма (от само себе си са и не ги рисувам защото няма нужда), нямам мустаци, а и ако някога имам те няма да се виждат, защото космите ми са руси.. Много много момчета ме харесват и постоянно хората ми правят комплименти. Така, че не мисля, че е заради външния вид, защото относно него нямам никакви недостатъци. Те не са ми се подигравали, за красотата, а просто мн често ми споменават името във Фб (там ми е друго), и постоянно ме гледат, но подозирам, че постоянно ме говорят и се смеят..