Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е тинейджъри на 14/15 години да спят заедно (на едно легло) ..било то братовчеди, брат и сестра?
Здравейте,
Аз съм момиче на 16 години...имам братовчед на 14!
Живеем блок срещу блок и понякога идва на гости..дори пренощува в нас! Аз тегля някое филмче и го качвам на телефона си и вечер като си лягаме го гледаме...и сами можете да се досетите,че спим на едно легло,но с отделни завивки! Майка ми не веднъж ми е забранявала, но аз не виждам нищо нередно в това... И немога да разбера аз ли не съм добре или просто не разбирам? Според нея и според всички (така каза ТЯ) не е нормално тинейджъри на 14/15 години да спят заедно..било то братовчеди, брат и сестра ... Реших лично да проверя дали всички (както казва майка ми) са съгласни с нея..

Очаквам вашите отговори! Благодаря на всички за отделеното време!

Коментари

1.   Не е нормално АКО са братовчеди или брат и сестра. Иначе си е съвсем нормално. Ти може и изобщо да не мислиш за секс, но за едно момче на тази възраст това е невъзможно.

2.   мисля точно като 1.
Това, че сте братовчеди нищо не значи. В Англия, Германия и т.н. си е позволено да се женят, дори децата им са нормални при 85% от случайте. (точно толкова като при жени над 40 г., а на тях нашата държава им плаща дори и инвитрото) - значи секс между братовчеди не само не е рядкост, но и поколение хората си правят и то нормални. *дори при нероднини в 8% от случаите се раждат деца с малформации, при братовчеди значи само 7% по-голяма е вероятността...
Твоят братовчед 100% дори да не иска, си мисли за с..кс с теб. Гледайте си филмчета денем, майка ти е права.
И между братя и сестри не са редки контактите....такива сме ние хората - вид животни.
Не питай братовчед ти, дали те е пожелавал, ще го засрамиш - тялото на мъжете понякога си реагира без оглед на волята им, а той на тази възраст е фрашкан с хормони.
И аз, която се мислих за що-годе образована, преди месеци разбрах, че 11-12 момчета може да имат ерекция, даже се самозадоволяват редовно и имали сперма.....като си помисля как на тази възраст момчетата ни гониха и опипваха...., как се хилеха над вестник Чук-Чук, ме досрамява, че съм ги мислила за безобидни хулигани

3.   Ако само спите и не правите нищо друго не виждам никакъв проблем. Ти както каза дори спите на различни завивки. А и номер 1, то авторката каза, че с момчето са братовчеди и едва ли нормален братовчед ще мисли за секс при това положение. Дори и братовчеди да сте не виждам нищо лошо в това.

4.   Съгласен с №1 :) То и за това сигурно иска да спи при тебе :Р

-Death_Blade^

5.   Така, като бях на 14 години, една моя доведена братовчедка ме въведе в дебрите на плътските удоволствия. Не че на 14 ми пукаше доведена ли е или не. Ден преди това чух баба ми и майка ми да обсъждат дали сме можели да направим нещо или не. Майка ми вика: могат, баба каза: я не говори глупости. И понеже майка ми беше отдалечена на 500 километра баба я нареди, както си знае. Сложиха ни в една стая и аз малко се досещах, за каква беля ставаше дума. И хем ми беше интересо, хем малко страшно. Тогава нямаше телефони, на които да можеш да гледаш филми. За това си приказвахме и като в оня стар виц от дума на дума ме натакова. Не че го бяхме планирали, ама от липса на научно-технически прогрес трябваше да борим скуката без филми и телефони.
Виж, при вас проблеми няма. Електронните устройства са по-сигурни и от девствен пояс.

Дядо Торбалан

6.   Благодаря на всички! Ако съдя по коментарите ви..поне на повечето от вас..разбирам,че не е нормално! Може би сте прави,но все още немога да повярвам,че собственият ми братовчед би имал подобни мисли и би ме желал! Все пак във вените ни тече една и съща кръв..ние сме роднини..не смятам,че един нормален човек би имал такива чувства към свой роднина! А не смятам братовчед си за ненормален..

7.   Никой не казва, че братовчед ти е ненормален! Просто ти се чудим как си вече на 16, а позволяваш на братовчед си да спи с теб, при положение, че той си има дом, семейство, по-малък е, и ти е роднина. И ако не знаеш какво е хормон, трябва да ти кажа, че това нещо може да накара човек да "изгуби ума си". Просто не си играй с огъня и спри да спиш с братовчед си! Като виждам колко си наивна, лесно ще те навие момчето и ще се случи лошото...

8.   НЕ СМЕ КАЗАЛИ, ЧЕ СТЕ НЕНОРМАЛНИ!!! Аз съм израстнала с двама братовчеди, като братя са ми, но сме спазвали дистанция....виждала съм ги обаче понякога, че гледат гърдите ми и дори и коментари са пускали, така че няма братовчед като става дума за леглото!
В други култури си е напълно нормално - сред мюсюлманите, за да не се дели имането, сред аристократите и до ден днешен....затова и законът не го забранява. В България официално е уж забранено, но заради ЕС-директива, такъв брак не може да бъде разтрогнат... значи обществото знае за този нагон и го е легализирал - познавам женени първи братовчеди и си живеят и плодят!
Пак те предопреждавам да не се отдръпваш от момчето, то не е виновно, но няма как да не е имало ерекция в общото ви легло - дори бебетата имат ерекция през нощта, за да им се кръвоснабдява пениса и да не окапе, най-малкото има човекът сутрешна ерекция, ако е здрав , защото сутрин мъжете получават количеството си тестостерон за деня и пенисите на физически здравите са еректирали (с цел да останат здрави, ако не правят секс) - значи природата не може да каже на братовчед ти какво да прави (ние сме хора все пак), тя си иска обаче своето, за да остане здрав - ако види или усети гърди, няма да го интересува на кого са.

9.   аз съм на 14 на село смного често спиме с братовчед ми ( 15) заедно!!!

10.   Еми какво да кажа. Спал съм на едно легло с брат ми, братовчед ми и братовчедката ( а тя е ... УАУ). Искам да кажа по отделно де. Не четиримата на веднъж. Освен това съм спал на едно легло със сумата му и народ. То това е основно заради алкохола де ама... както и да е. Към братовчедка ми нямам никакви сексуални влечения, което си е малко странно( даже хич не е малко). Някои приятели ми се ебават за това и ми викат че съм гей( ама да питат приятелката ми дали верно съм :Р). Т.е според мен няма нищо странно.
ПС А ако си много грозна... братчед ти не е гнуслив :Р.

11.   Поне 50% от хората са имали еротични изживявания с братовчедите, братята и сестрите си. Не винаги стига до секс, но поне опипване и френска. Близоста създава влечение, това е съвсем нормално. Дори хората които имат силни морални блокировки го изживяват вътрешно и мъчително. Така че големите са прави, по-вероятно е докато спиш с хора от другия пол, някой от вас да се съблазни.

12.   Правил съм го с братовчедка си и с другата братовчедка и с втората ми братовчедка и за малко със сестра ми да го направя абе кво да кажа, жени, все тая!!!

13.   Аз не виждам нищо нередно

14.   Аз също не виждам нищо нередно. Много пъти съм спала с мои братовчеди на едно легло, на еднин диван и на спалня и те са били по - голями от мен.

15.   Според мен няма нищо нередно. Аз съм на 14г., момиче, и когато сме у баба ми спим на едно легло(той е на 15г. ). Даже сме спали и с една завивка. Така според мен няма нищо лошо стига да не правите ****.

17.   Според мен, ако не те притеснява това, че може да се възбуди от теб или друго, си спете заедно.
(Стига да не си позволяваш какъвто и да е интимен контакт с него. )

18.   Защо не!!

19.   Хей, какъв ви е проблема? ! Аз съм на 14 и някой път спим с братовчед ми /на 12/ на едно легло с ОТДЕЛНИ завивки. ;) Той ми споделя всичко, което го интересува за момичетата и такива неща. Веднъж само, когато бяхме мънички аз бях на 10, а той и другия ми братовчед /на една възраст са/на 8 започнаха да ме борят и да ме опипват, но това не е значело нищо, макар че ми викаха:како, како къде ти е черната точка и дините.... :D Но сега сме по-големи и не биха ме ''измъчвали'' така ;) Въобще не е проблем, че спите в едно легло стига да не правите нищо по-сериозно от гледане на филми/дано не са порно филми/ :D

21.   Няма нищо нередно! Аз съм на 14 години, братовчед ми на 16, най-добри приятели сме, събираме се заедно всеки ден и когато сме в баба, спим на едно легло. Нито той е проявявал някакви сексоални увлечения, нито аз, нищо че е много хубав и има плочки. Не ме е било страх и за 2 мин. от него, пък и той харесва най-добрата ми приятелка, тей че... трябва да опознаеш по-добре братовчед си и ако му нямаш доверие, по-добре недей :))

22.   Ми какво му е нередното не разбирам а? Аз съм на 12 години братовчед ми също е на толкова и винаги когато той идва у нас или аз ходя у тях лягаме на едно легло или гледаме филми или играем на телефоните(и на теблетите) или ще си говорим какво пък толкова.

23.   Е добре де, ами ако му се прииска на братовчет ти да си направи чекия или пък на теб да се самозадоволиш, макар че сте с отделни завивки, няма ли някък си той или ти да почувствате някакво притеснение един от друг?

25.   №23 нищо няма да му се прииска по твоята логика до сега братовчед ми трябва да се е натискал с мен над 1000 пъти. :))

Даря (от №22)

26.   Точно сега съм с братовчед ми, който е на 20, а аз съм на 16. Не се заблуждавайте от възрастта, защото той има акъл на бебе.
Спим заедно от както бях на 11. Като си ходим на гости си лягаме заедно почти всяка вечер. Учудихме се и двамата на темата и ви казваме, че няма нищо ненормално. Но има такива, които си мислят за секс и даже го правят.

27.   Само аз ли ще си призная, че съм имал сексуални мисли за братовчедка си? Не съм действал над тях де. Били са в момент, в който съм бил фрашкан с хормон около 15-16 год. възраст, и съм бил на село и няма друго момиче наоколо, просто като я видя и ми идваха едни мисли... сега се чувствам виновен заради тях, но разбирам, че за възрастта ми са били долу-горе нормални. Добре де, дори и да не са "нормални", поне не са били нещо нечувано. И не сме спали в едно легло за щастие.

В общият случай зависи от братовчед ти. Някои момчета са с по-ниско влечение и лесно могат да го контролират съзнателно. Аз като тинейджър в повечето време се контролирах съзнателно, но понякога хормонът избиваше много яко.

28.   Не е нормално според мен.
Момче, 16г.

29.   Много си е нормално... имам прител-момче с който често ни се случва да сме някъде и да решим да пренощуваме и поради липсата на легла да спим заедно или просто той идва да спи в нас или аз в тях... без причина просто заради компанията. И си спим заедно(с една завивка, без завивки... както дойде)... обаче все пак той е мъж, а не момче. На момчетата хормоните им бушуват на тази възраст, тъкмо започват да се осъзнават сексуално и т. н в този ред на мисли родителите ти имат някакво право понеже, ако се случи той да се възбуди най-малкото и двамата можете да изпаднете в неловко положение, а и не него може да му е неудобно на теб и на теб от него. Но, ако пък не си забелязала да се възбужда, може да няма никакъв проблем.
Според мен няма нищо лошо в това да спите в едно легло.