Споделена история от Тинейджърски

Свършвам много бързо!
Здравейте! Просто искам да някаде да си разкажа историята и ако някой може да ми даде съвет.Аз съм момче на 17 год. Преди време имах приятелка и една вечер се разгорещихме и докато се усетим бяхме голи и аз се опитвах да и го вкарам(не бях го правил преди) и след около една минута опити се изпуснах ( тя не разбра какво стана и слава богу). За това толкова не ме е яд, защото и без това беше малка.

След това с друга приятелка имахме възможността да го направим и аз се стрестнах, че пак ще се изпусна и измислих "гениалния" план да си направя 2,3 *екии преди това. Когато дойде момента не ми стана. В този момент се чувствах като пълен идиот, ядосвах се и ме беше срам. Като съм чувал някои да се хвалят, че са го правили по половин, един час , а аз ...Дори когато гледам порно и за 10 сек. мога да сварша, а ако просто така го направя сигурно за 1 мин. Това много ме притеснява и ме е страх какво ще правя, ако някой ден се "уредя" отново. Ако някой е имал същия проблем, или знае как да го оправя ще съм му много благодарен.

Коментари

1.   На твоите години и на база " сексуалния ти "опит", това е нещо напълно нормално. Въобще не се притеснявай.Всички сме били така! Успех !

2.   2-3 чекии са ти дошли множко...

3.   Приятел и аз имам същия проблем и мисля че с времето се оправя. Нормално е когато е за пръв път възбудата да е много голяма и да свършиш бъзо. :)

4.   Всичко е в главата ти.Това е нещо ново и е нормално да те е страх какво ще стане,.Какво мислиш че тези дето се хвалят че е*али ой 30 минути не са били като теб ли?Аз имам един пример.Момче на 16 (беше тогава ) ми пише постоянно в скаипа колко ме искал и колко хубаво сме щели да си прекараме и съм щяла да искам още и още.След половин година и повече аз реших да го изпробвам и да му докажа че нищо не струва, и че може на думи да е богат ,а на истина е едно нищо.Видяхме се разцелувахме се заопипвахме се и той само хайде хайде,но плана ми беше друг,1 час и нещо аз не дадох.Когато аз казах хайде де и изведнъж всичко омекна ,какво ли не прави момчето, на мен ми каза :ми трябва ми време (а не е свършвал !) ти трябва да го ***.При тези думи му казах съжалявам пич не става.И се започна ма на мен за пръв път така ми става,знаеш ли колко момичета съм минал,не знам сега какво ми става.Тогава почна да ми се моли :Недей казва на никoй моля те, аз му казах ако ти си замълчиш че съм била при теб точно за секс и аз ще замълча(имах приятел тогава ) Сега когато ме види пак му се иска да е с мен защото никоя май не му вързва,аз пак не съм сама, и винаги когато ме види се сеща какво е станало.Опита се трупа с години и знания ,с неуспехи и падения,не можеш винаги да печелиш понякога стават гафове, така че съм прецени колко от тези които се хвалят казват истината,които го може го може и не се хвали на ляво и на дясно оставя жената да го хвали

5.   Автор: Все пак някой може ли да ми каже, има ли някакъв начин да оправя това. На пример ако ако се спра с чекиите или повече правя, или незнам и аз вече ...

6.   Няма начин. Като почнеш често да правиш секс ще се получи. А и с годините също се променят нещата. Сега просто нищо неможеш да направиш. Ако имаш постоянна приятелка ,с която редовно да правиш секс , постепенно ще удължиш "тека".