Споделена история от Тинейджърски

Несподелена, тъжна любов!
Здравейте. Аз съм момиче на 14 години. От 2008г. непрекъснато страдам от любов. Винаги се влюбвам в неподходящия човек. Тази година съм в ново училище, в нов клас и сред нови хора. Още в началото на октомври започнах да изпитвам силни чувства към мой съученик. Той, като повечето момчета непрекъснато се задавя с момичета, но на мен не ми обръща кой знае колко внимание. Една от най-хубавите в нашия клас съм, а нещо не ми се получава в любовта. До преди Коледната ваканция чувствата ми към него бяха силни. Сънувах го няколко пъти и то все в любовни сцени. Много го ревнувх, толкова пъти плаках за него... Накрая той стана гадже с най-добрата ми приятелка, която също е от моя клас. С времето го превъзмогнах. Друг мой съученик много ми помогна да го забравя. Може би го смятах просто за приятел, но ето че откакто след Нова Година тръгнахме на училище, не спирам да мисля за него. Заедно сме почти целия ден... Обръща ми внимание, винаги остава при мен през междучасията, пишем си, говорим си, смеем се, дори приятелките ми не могат да повярват, когато се гледаме дълго време или непрекъснато си се усмихваме един на друг. Но аз знам, че той харесва друга моя съученичка... Днес целия ден се докосваха, прегръщаха... Когато преди няколко часа се прибрах, се затворих в стаята ми и плаках до сега. Не знам какво да правя. Мисля, че за разлика от това, което изпитвах към първото момче, чувствата ми към второто са наистина много силни. Изгарят ме отвътре. Имам нужда да бъда с него...
Дайте ми съвет... Кажете ми как да го спечеля... ! Моля ви!!!

Коментари

1.   кажи си скаипа аз съм била с ного момчета и дори накарах едно момче да се влиуби в мен а си имаше гадже само си кажи скаипа и ште ти кажа всичко по темата как да впецхетлисх едно моче

2.   Подкрепил те е в труден за теб момент, помогнал ти е да забравиш онзи, който ти е причинил болка и може би това също е оказало влияние за чувствата, които изпитваш в момента. Само че ако "твоето момче" наистина има силни чувства към онова момиче, и тя също има чувства към него смятам, че ако го обичаш истински не би попречила на щастието им.
Той ти е помогнал, когато си имала нужда и ако виждаш, че нещата между тях вървят добре няма смисъл да помрачаваш щастието им, така че не мога да те посъветвам как да го спечелиш тъй като ако той има чувства към теб ще остави другата и ще бъде с теб.

3.   Благодаря на 2 за съветите. "Моето" момче си няма гадже, отдал се е на флиртове и закачки като повечето момчета на неговата възраст. С другото момиче са добри приятели. През часовете по физкултура са много близки, но през другото време той стои при мен и компанията ми. Дори понякога и дума не си обелват през часовете или междучасията. Благодаря за бързите отговори. Бъдете щастливи със своите половинки!

П.П Скайпа ми е gretel4eto